9.10
18.9
2.10
17.10
2.10
18.9
16.10
10.10
14.10
30.9
30.9
16.10
16.10
16.10
3.10
17.10
14.10
9.10
3.10
10.10
17.10
17.10
16.10
16.10
3.10
26.9
13.10
7.10
14.10
9.10
28.8
6.10
9.10
13.10
9.10
9.10
9.10
12.10
9.10
19.9
12.10
10.10
10.10
9.10
10.10
3.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
10.10
9.10
9.10
3.10
30.9
10.10
25.9
13.9
27.9
19.9
9.10
3.10
26.9
9.10
7.10
7.10
6.10
10.10
9.10
9.10
9.10
7.10
7.10
30.9
9.10
9.10
2.10
2.10
26.9
26.9
5.10
2.10
2.10
3.10
2.10
26.9
29.9
27.9
22.9
20.9
15.9
3.10
26.9
2.10
2.10
2.10
Tävlande: 28 (12+16)   Starter: 32 (14+18)

Män
M 300 m     


Final A

Final

1Jeroen PerssonIFK Lund
39.36
PB
  
M Stav     


Final A

Final

1Robin JacobssonUllevi FK
4.51
  
M Längd     


Final A

Final

1Robin JacobssonUllevi FK
6.75w
+2.2
  
Robin JacobssonUllevi FK
6.35
–0.8 SB
  
M Spjut     


Final A

Final

1Alexander OttossonKlippans FK
58.98
  
P17 3000 m     


Final A

Final

1Simon Hansson
10:02.83
IF Rigor
10:02.83
PB
  
2Andreas Carlsson
Andreas Carlsson 02, Stenungsunds FI
10:03.03
F Stenungsunds FI
10:03.03
PB
  
P17 110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)     

Vind: +0.1

Final A

Final

Vind: +0.1
1Nils Thorin
14.75
Örgryte IS
14.75
PB
  
3Isak Helgesson
15.57
Örgryte IS
15.57
PB
  
P15 3000 m     


Final A

Final

1Nils Olsson
9:28.26
IK Lerum FI
9:28.26
PB
  
P15 80 m häck (83.8 cm)     

Vind: -1.0

Final A

Final

Vind: -1.0
1Axel Eenfeldt
12.88
Bohus IF
12.88
PB
  
P15 Stav     


Final A

Final

3Nils Askelund
2.71
Mölndals AIK
2.71
PB
  
P15 Tresteg     


Final A

Final

3Hugo Tilldal
10.35
Ullevi FK
10.35
+0.7 PB
  
P15 Slägga (4.0 kg)     


Final A

Final

1Jakob Johansson
47.60
Varbergs GIF
47.60
PB
  
Kvinnor
K 300 m     


Final A

Final

1Ella Borg
Ella Borg 04, Mölndal
39.94
Mölndals AIK
39.94
PB
  
K 400 m     


Final A

Final

1Frida Hansson
Frida Hansson 97, Stenungsunds FI
1:02.42
F Stenungsunds FI
1:02.42
PB
  
2Megane Consil
1:05.24
IF Rigor
1:05.24
PB
  
K 80 m häck (76.2 cm, 8 m)     

Vind: 0.0

Final A

Final

Vind: 0.0
1Elin Molinder
12.24
Mölndals AIK
12.24
PB
  
K Slägga     


Final A

Final

4Sofia LundgrenIF Rigor
41.83
SB
  
K Spjut     


Final A

Final

1Mari Klaup-McCollUllevi FK
51.93
  
2Sofie Hammar
Sofie Hammar 95, IFK Växjö
42.70
IFK Växjö
42.70
  
F17 100 m häck (76.2 cm, 8.5 m)     

Vind: -0.1

Final A

Final

Vind: -0.1
1Wendela Yhlen GrafUllevi FK
15.48
SB
  
F17 Höjd     


Final A

Final

1Tindra Redenfors
1.63
IFK Halmstad
1.63
PB
  
F17 Längd     


Final A

Final

1Wendela Yhlen GrafUllevi FK
5.00
+1.5 SB
  
F17 Tresteg     


Final A

Final

1Wendela Yhlen GrafUllevi FK
10.51
+0.6 SB
  
F17 Kula (3.0 kg)     


Final A

Final

1Nicole Dinu
11.73
IF Kville
11.73
PB
  
F15 3000 m     


Final A

Final

1Louise Larsson
Louise Larsson 04, Kongahälla
11:30.47
Kongahälla AIK
11:30.47
SB
  
F15 Höjd     


Final A

Final

1Ingrid RongeIF Rigor
1.66
PB
  
F15 Kula (3.0 kg)     


Final A

Final

1Klara Berntsson
12.34
Brattås CK
12.34
PB
  
F13 Höjd     


Final A

Final

1Emma Wendel
1.54
Bohus IF
1.54
PB
  
2Sigrid ElfgrenIFK Sunne
1.54
PB
  
F13 Stav     


Final A

Final

3Smilla Arkdal RanebroIF Rigor
2.01
PB