0
1.4 | |
14.4 | |
17.3 | |
7.4 | |
16.3 | |
29.3 | |
7.4 | |
7.4 | |
14.4 | |
13.4 | |
10.4 | |
27.3 | |
7.4 | |
6.4 | |
9.4 | |
7.4 | |
1.4 | |
6.4 | |
7.4 | |
6.4 | |
28.3 | |
23.3 | |
16.3 | |
4.2 | |
16.3 | |
29.3 | |
29.3 | |
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 |
Men | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Men 3000m Indoor Final A Final | Indoor | ||||||||
1 | Hassan Abdiqadir Hassan Abdiqadir 01, Västerås FK 8:51.04 | 01 | Västerås FK | 8:51.04 | =PB | ||||
2 | Jack Karlsson Jack Karlsson 99, KFUM Örebro 8:51.41 | 99 | KFUM Örebro | 8:51.41 | =PB | ||||
3 | Samuel Pihlström Samuel Pihlström 01, Landehof 9:00.75 | 01 | OK Landehof | 9:00.75 | =PB | ||||
4 | Michael Welday Michael Welday 99, Stocksäter 9:10.91 | 99 | Stocksäters IF | 9:10.91 | =PB | ||||
5 | Alexander Larsson Alexander Larsson 00, KFUM Örebro 9:13.67 | 00 | KFUM Örebro | 9:13.67 | =PB | ||||
6 | Hugo Setthagen Hugo Setthagen 01, Umara 9:13.78 | 01 | Umara SC | 9:13.78 | =PB | ||||
7 | Leo Johansson Leo Johansson 01, Kolmården 9:14.38 | 01 | OK Kolmården | 9:14.38 | =PB | ||||
7 | Leo Johansson Leo Johansson 01, Kolmården 9:14.38 | 01 | OK Kolmården | 9:14.38 | =PB | ||||
8 | Jonas Andersson Jonas Andersson 77, Högby 9:23.38 | 77 | Högby IF | 9:23.38 | =SB | ||||
9 | Victor Hansson 9:33.80 | 00 | 9:33.80 | =PB | |||||
Race B | |||||||||
1 | Håkan Eriksson Håkan Eriksson 61, Malungs SoFK 9:30.93 | 61 | Malungs SoFK | 9:30.93 | =SB | ||||
2 | Axel Sandberg Axel Sandberg 00, KFUM Örebro 9:39.87 | 00 | KFUM Örebro | 9:39.87 | =PB | ||||
3 | Mohamed Hassan Mohamed Hassan 99, Start 9:45.38 | 99 | IF Start | 9:45.38 | =PB | ||||
4 | Simon Schagerström Simon Schagerström 93, Örebro AIK 9:46.01 | 93 | Örebro AIK | 9:46.01 | =PB | ||||
5 | Jacob Halvarsson Jacob Halvarsson 88, Karlslund 9:47.62 | 88 | Karlslunds IF | 9:47.62 | =PB | ||||
6 | Elias Zika Elias Zika 81, Start 9:59.61 | 81 | IF Start | 9:59.61 | =PB | ||||
7 | Oskar Hansson Oskar Hansson 97, KFUM Örebro 10:04.25 | 97 | KFUM Örebro | 10:04.25 | =PB | ||||
8 | Mathias Viktorsson Mathias Viktorsson 82, Gränslös 10:10.76 | 82 | LK Gränslöst | 10:10.76 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
1 | Rodney Hundermark Rodney Hundermark 69, Nora 10:22.32 | 69 | IFK Nora | 10:22.32 | =PB | ||||
2 | Hugo Örn Hugo Örn 04, Start 10:23.66 | 04 | IF Start | 10:23.66 | =PB | ||||
3 | Filip Örn Filip Örn 99, Start 10:34.47 | 99 | IF Start | 10:34.47 | =PB | ||||
6 | Henrik Hellborg Henrik Hellborg 76, Örebro AIK 10:57.71 | 76 | Örebro AIK | 10:57.71 | =PB | ||||
8 | Peter Ström Peter Ström 70, Kumla 11:05.91 | 70 | Kumla SF | 11:05.91 | =PB | ||||
Lars Lundegård Lars Lundegård 65, KFUM Örebro DNF | 65 | KFUM Örebro | DNF | = | |||||
Race D | |||||||||
1 | Stefan Sager Stefan Sager 77, Örebro AIK 11:15.99 | 77 | Örebro AIK | 11:15.99 | =PB | ||||
4 | Axel Örneland Axel Örneland 08, Start 12:18.95 | 08 | IF Start | 12:18.95 | =PB | ||||
5 | Roger Elimä Roger Elimä 78, Örebro AIK 12:25.20 | 78 | Örebro AIK | 12:25.20 | =PB | ||||
6 | Andreas Jonsson Andreas Jonsson 90, Östansjö SK 12:28.00 | 90 | Östansjö SK | 12:28.00 | =PB | ||||
Race E | |||||||||
4 | Kewin Larsson Kewin Larsson 09, Kungsör 14:04.88 | 09 | Kungsörs SK | 14:04.88 | =PB | ||||
5 | Eric Malm Eric Malm 49, Nora 14:20.53 | 49 | IFK Nora | 14:20.53 | =PB | ||||
6 | Jimmy Glinnerås Jimmy Glinnerås 71, Örebro AIK 14:23.07 | 71 | Örebro AIK | 14:23.07 | =PB | ||||
Women | |||||||||
Women 3000m Indoor | Indoor | ||||||||
Race B | |||||||||
9 | Elsa Wallenius Elsa Wallenius 01, Västerås FK 10:19.36 | 01 | Västerås FK | 10:19.36 | =PB | ||||
Race C | |||||||||
4 | Klara Frih Klara Frih 02, Åsbro 10:35.23 | 02 | Åsbro GoIF | 10:35.23 | =PB | ||||
5 | Liduina van Sitteren Liduina van Sitteren 89, Örebro AIK 10:36.51 | 89 | Örebro AIK | 10:36.51 | =PB | ||||
7 | Linda Take Linda Take 73, IF Göta 11:02.91 | 73 | IF Göta Karlstad | 11:02.91 | =SB | ||||
Race D | |||||||||
2 | Marie Dasler Marie Dasler 68, Start 11:38.11 | 68 | IF Start | 11:38.11 | =PB | ||||
3 | Ingmarie Johansson Ingmarie Johansson 64, Örebro AIK 11:38.85 | 64 | Örebro AIK | 11:38.85 | =PB | ||||
7 | Malin Sjödin Malin Sjödin 72, Östansjö SK 12:32.81 | 72 | Östansjö SK | 12:32.81 | =PB | ||||
8 | Kim Semstrand Kim Semstrand 07, Nora 12:39.09 | 07 | IFK Nora | 12:39.09 | =PB | ||||
Race E | |||||||||
1 | Annica Sjölund Annica Sjölund 67, Start 13:15.09 | 67 | IF Start | 13:15.09 | =PB | ||||
2 | Pansy Ståhl Pansy Ståhl 72, Start 13:34.44 | 72 | IF Start | 13:34.44 | =PB | ||||
3 | Rose-Marie Enmalm Rose-Marie Enmalm 54, Start 13:44.69 | 54 | IF Start | 13:44.69 | =SB | ||||
7 | Catharina Wahlstedt Catharina Wahlstedt 44, Start 17:09.37 | 44 | IF Start | 17:09.37 | =PB |