24.6
23.6
20.6
23.6
23.6
23.6
21.6
19.6
12.6
20.6
15‐16.6
22.6
22.6
21.6
21.6
19.6
19.6
19.6
19.6
22.6
22.6
22.6
22.6
22.6
23.6
12.6
12.6
17.6
19.6
22.6
22.6
19.6
19.6
16.6
3.6
22.6
16.6
19‐20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19.6
12.6
17.6
17.6
16.6
15.6
8.6
6.6
19.6
3.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
8.6
17.6
16.6
18.6
11.6
20.6
20.6
20.6
20.6
15.6
10.6
19‐20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
20.6
19‐20.6
19.6
19‐20.6
19.6
20.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
19.6
15.6
15.6
16.6
12.6
11‐13.6
17.6
17.6
17.6
16.6
17.6
16.6
17.6
Tävlande: 17 (4+13)   Starter: 19 (4+15)
Män
M 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Erik Johansson
7.19
Varbergs GIF
7.19
SB
  
M 60 m häck     
Inne

Final A

Final
Inne
2Andreas Carlsson
11.30
IFK Halmstad
11.30
PB
  
M Kula     
Inne

Final A

Final
Inne
1Martin AnderssonIK Ymer
12.86
PB
  
P17 Kula (5.0 kg)     
Inne

Final A

Final
Inne
1Michell Jovic
Michell Jovic 00, Falkenberg
10.58
Falkenbergs IK
10.58
PB
  
Kvinnor
K 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Lisa SkagerstenVarbergs GIF
7.92
SB
  
2Lisa Warfvinge
7.93
Varbergs GIF
7.93
SB
  
3Malin Ramnewall
7.98
Falkenbergs IK
7.98
PB
  
K 3000 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Maibritt Nilsson
Maibritt Nilsson 64, Falkenb. Allst
12:01.89
Falkenberg Allstars LK
12:01.89
PB
  
1Åsa Eriksson
Åsa Eriksson 90, Halmstad OK
11:04.23
Halmstad OK
11:04.23
PB
  
K 60 m häck     
Inne

Final A

Final
Inne
1Filippa RodriguesLaholm IF
9.37
PB
  
K Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
2Ida Bengtsson
Ida Bengtsson 98, Falkenberg
5.23
Falkenbergs IK
5.23
SB
  
3Vilma SnyggIK Ymer
4.96
SB
  
K Kula     
Inne

Final A

Final
Inne
1Filippa RodriguesLaholm IF
9.43
PB
  
2Ida Bengtsson
Ida Bengtsson 98, Falkenberg
9.20
Falkenbergs IK
9.20
SB
  
F17 60 m     
Inne

Final A

Final
Inne
1Kajsa KjellergrenIFK Halmstad
7.85
  
2Julia WennerstenIK Ymer
7.94
  
4Felicia BoqvistRydö ASK
8.15
  
F17 Längd     
Inne

Final A

Final
Inne
1Signe HedinIK Ymer
5.31
SB
  
F17 Tresteg     
Inne

Final A

Final
Inne
2Selena Becanovic
10.87
IFK Halmstad
10.87
PB