0
23.3 | |
26.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23‐24.3 | |
23.3 | |
22.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23.3 | |
23‐24.3 | |
19‐21.3 | |
15‐16.3 | |
15‐16.3 | |
21.3 | |
19.3 | |
17.3 | |
10.3 | |
3.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
17.3 | |
16‐17.3 | |
16‐17.3 | |
16.3 | |
16.3 | |
9.3 | |
2.3 | |
14.3 | |
9.3 | |
24.2 | |
27.2 | |
5.3 | |
10.3 | |
9‐10.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
9.3 | |
3.3 | |
21.2 | |
5.3 | |
2.3 | |
2‐3.3 | |
3.3 | |
2‐3.3 | |
2‐3.3 | |
1‐3.3 | |
2.3 | |
29.2 | |
27.2 | |
29.2 | |
27.2 | |
14.2 | |
27.2 | |
27.2 | |
25.2 | |
25.2 | |
24‐25.2 | |
24.2 | |
24‐25.2 | |
21.2 | |
22.2 | |
22.2 | |
21.2 | |
16.2 | |
19.2 | |
19.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
13.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
18.2 | |
17‐18.2 | |
16‐18.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
17.2 | |
10.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
14.2 | |
12.2 | |
13.2 | |
12.2 | |
10.2 | |
7.2 | |
12.2 | |
11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 | |
10‐11.2 |
Män | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
6 | Eric Larsson Eric Larsson 93, Thorengruppen 7.21 | 93 | Thorengruppen TFC | 7.21 | =PB | ||||
6 | Elias Lindahl Elias Lindahl 01, Täby 7.46 | 01 | Täby IS | 7.46 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
2 | Braulio Ribeiro Braulio Ribeiro 92, Thorengruppen 7.22 | 92 | Thorengruppen TFC | 7.22 | =SB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Alexander Andersson Alexander Andersson 94, Thorengruppen 7.06 | 94 | Thoréngruppen TFC | 7.06 | =SB | ||||
3 | Henning André Henning André 97, Nyköpings BIS 7.30 | 97 | Nyköpings BIS | 7.30 | =PB | ||||
M 400 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Emil Thedéen Emil Thedéen 98, Bromma 52.80 | 98 | Bromma IF | 52.80 | =SB | ||||
3 | Tobias Tranderyd Tobias Tranderyd 99, KFUM Örebro 53.12 | 99 | KFUM Örebro | 53.12 | =PB | ||||
Final B | |||||||||
2 | Elias Lindahl Elias Lindahl 01, Täby 54.91 | 01 | Täby IS | 54.91 | =PB | ||||
M 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Per Sjögren Per Sjögren 79, KFUM Örebro 4:01.57 | 79 | KFUM Örebro | 4:01.57 | =SB | ||||
2 | Martin Regborn Martin Regborn 92, KFUM Örebro 4:07.21 | 92 | KFUM Örebro | 4:07.21 | =PB | ||||
8 | Magnus Wallenius Magnus Wallenius 73, Västerås FK 4:18.08 | 73 | Västerås FK | 4:18.08 | =PB | ||||
9 | Adel Araya Adel Araya 98, AIK 4:19.46 | 98 | AIK | 4:19.46 | =PB | ||||
M Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Frank Ude Frank Ude 96, Falun 3.64 | 96 | Falu IK | 3.64 | = | ||||
M Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
5 | Jesper Frykholm Jesper Frykholm 96, Glanshammar 6.63 | 96 | Glanshammars IF | 6.63 | =SB | ||||
P17 60 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 3 | |||||||||
2 | Jonatan Granath Jonatan Granath 00, Thorengruppen 7.41 | 00 | Thorengruppen TFC | 7.41 | =PB | ||||
P17 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Gustav Gahne Gustav Gahne 01, AIK 4:29.50 | 01 | AIK | 4:29.50 | =PB | ||||
6 | Abdirizak Abdi Abdirizak Abdi 00, Tjalve IF Norrköping 4:39.49 | 00 | Tjalve IF Norrköping | 4:39.49 | =PB | ||||
P17 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Erik Hanell Erik Hanell 01, KFUM Örebro 4.04 | 01 | KFUM Örebro | 4.04 | =PB | ||||
P17 Längd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
6 | Albin Wägmark Albin Wägmark 01, AIK 5.62 | 01 | AIK | 5.62 | =SB | ||||
P15 Stav Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Oskar Edlund Oskar Edlund 02, Täby 3.11 | 02 | Täby IS | 3.11 | =PB | ||||
Kvinnor | |||||||||
K 60 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
3 | Hanna Wiss Hanna Wiss 91, KFUM Örebro 7.63 | 91 | KFUM Örebro | 7.63 | =PB | ||||
Heat 1 | |||||||||
4 | Mina Karlsson Mina Karlsson 99, Upsala IF 8.22 | 99 | Upsala IF | 8.22 | =SB | ||||
Heat 2 | |||||||||
2 | Hanna Wiss Hanna Wiss 91, KFUM Örebro 7.65 | 91 | KFUM Örebro | 7.65 | =PB | ||||
Heat 3 | |||||||||
5 | Klara Hallgren Klara Hallgren 99, IF Göta 8.05 | 99 | IF Göta Karlstad | 8.05 | =SB | ||||
K 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Ida Tryggveson Ida Tryggveson 97, Bålsta 4:56.21 | 97 | F Bålsta IK | 4:56.21 | =SB | ||||
K Tresteg Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Johanna Pettersson Johanna Pettersson 94, KFUM Örebro 10.80 | 94 | KFUM Örebro | 10.80 | =SB | ||||
8 | Hannah Stenbeck Hannah Stenbeck 01, Täby 10.35 | 01 | Täby IS | 10.35 | =PB | ||||
F17 60 m Inne | Inne | ||||||||
Heat 2 | |||||||||
3 | Agnes Ekman Agnes Ekman 01, AIK 8.24 | 01 | AIK | 8.24 | =PB | ||||
F17 1500 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
4 | Lisa Hallmén Lisa Hallmén 01, KFUM Örebro 5:20.43 | 01 | KFUM Örebro | 5:20.43 | =PB | ||||
5 | Moa Alsiö Moa Alsiö 01, Wilske 5:28.26 | 01 | IK Wilske | 5:28.26 | =PB | ||||
6 | Wilma Larsson Wilma Larsson 01, Eskilstuna FI 5:33.38 | 01 | Eskilstuna FI | 5:33.38 | =SB | ||||
F17 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Hannah Hellbom Hannah Hellbom 00, Falun 1.64 | 00 | Falu IK | 1.64 | =PB | ||||
3 | Maja Jernetz Maja Jernetz 00, Träff 1.55 | 00 | SOK Träff | 1.55 | =PB | ||||
F15 1000 m Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Klara Frih Klara Frih 02, Åsbro 3:04.18 | 02 | Åsbro GoIF | 3:04.18 | =SB | ||||
F14 Höjd Inne Final A Final | Inne | ||||||||
1 | Tova Gisslén Tova Gisslén 03, Wilske 1.63 | 03 | IK Wilske | 1.63 | = | ||||
F14 Kula (3.0 kg) Inne Final A Final | Inne | ||||||||
2 | Sanna Pernerdahl 10.13 | 03 | 10.13 | =PB |