0

Göteborg season lists

M 60m
1
6.83
Filip Schwartz, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
1
A
2
6.90
Hugo Kündig, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
A
21.1.23
3
6.91
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
h5
21.1.23
4
6.93
Thobias Montler, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
h1
5
6.94
Tarley Allison, IFK Göteborg
97
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
A
6
6.96
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
3
B
21.1.23
7
6.99
Carl Narup, Kville
98
IF KvilleKville
4
B
21.1.23
8
7.01
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
1
28.1.23
9
7.05
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
X
28.1.23
10
7.07
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
6
A
(10)
10
7.07
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
A
21.1.23
12
7.08
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
A
21.1.23
13
7.10
Gabriel Wallmark, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
7
A
14
7.14
Gustav Tartu, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
h2
15
7.15
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
3
h2
21.1.23
16
7.17
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
4
B
17
7.20
William Asker, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
5
B
18
7.21
Lucas Bolin, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
h5
19
7.23
Artur Engström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
4
h5
20
7.24
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
h5
21.1.23
(20)
21
7.26
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
15
21
7.26
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
7
B
23
7.27
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
h1
28.1.23
24
7.30
Muhamed Touray, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
h3
28.1.23
25
7.33
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
C
26
7.34
Elliot Lindbom, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
B
19.12.22
27
7.37
Anthon Bokelund Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
27
7.37
Felix Steene, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
C
27
7.37
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
h1
21.1.23
27
7.37
David Blixt, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
1
17
h1
28.1.23
(30)
31
7.39
Hampus Lindblom, Ullevi
06
Ullevi FKUllevi
2
17
h2
28.1.23
32
7.40
Arvid Gustafsson, Mölndal
99
Mölndals AIKMölndal
4
h1
21.1.23
33
7.42
Tristan Heno, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
h1
34
7.43
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
17
35
7.45
Allan Elgemark, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
17
h1
35
7.45
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
6
h1
37
7.46
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
h2
28.1.23
38
7.48
Anton Fäldt, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
17
h1
28.1.23
38
7.48
Theodor Johner, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
4
h4
28.1.23
40
7.50
Enzo Martini Tedfelt, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
4
h4
(40)
41
7.51
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
5
17
42
7.58
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
17
h2
43
7.63
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
A
10.12.22
44
7.64
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
10.12.22
44
7.64
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
6
h3
46
7.66
SoKo Nyallay, Kville
02
IF KvilleKville
6
h4
47
7.70
Mustafa Mohammed, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
7
h1
48
7.73
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
7
h2
48
7.73
Nelson Svensson Johansson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
14
50
7.76
Gabriel Torgersson, Kville
05
IF KvilleKville
5
h2
(50)
51
7.78
Claudio Joao Kåmark, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
14
A
10.12.22
51
7.78
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
17
h2
51
7.78
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
A
21.1.23
54
7.79
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
6
h2
55
7.81
Oskar Andersson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
4
17
h3
56
7.82
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
19.11.22
57
7.83
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
h5
57
7.83
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
5
17
h2
59
7.84
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
6
15
28.1.23
60
7.85
Tobias Carlryd, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
8
h4
(60)
61
7.88
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
16
h3
62
7.89
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
5
17
h1
21.1.23
63
7.90
Marklan Jackson, Lerum
83
IK Lerum FILerum
3
XA
19.12.22
64
7.93
Hugo Andersson, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
8
15
64
7.93
Olof Ryberg, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
7
h2
66
7.96
Simon Ostwald, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
3
15
67
7.99
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
26.11.22
67
7.99
James Varkey, Kville
79
IF KvilleKville
8
h1
67
7.99
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
6
17
h5
21.1.23
70
8.00
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
B
10.12.22
(70)
71
8.02
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
16
h1
72
8.03
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
6
17
h2
28.1.23
73
8.06
Hjalmar Peixoto, Kville
08
IF KvilleKville
2
15
h3
21.1.23
74
8.09
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
12.11.22
75
8.10
Adrian Krantz, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
h1
76
8.19
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
5
16
h3
76
8.19
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
D
19.12.22
78
8.21
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
17
79
8.22
Gustav Fjälling, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
h3
80
8.25
Vilgot Smedberg, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
17
h3
(80)
81
8.27
Arvid Lindholm, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
2
15
19.11.22
82
8.31
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
h3
83
8.32
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
17
h6
21.1.23
84
8.33
Edvin Örnborg, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
h1
84
8.33
Samuel Alegria, Kville
09
IF KvilleKville
3
14
h5
21.1.23
86
8.36
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
1
14
h6
21.1.23
87
8.37
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
6
16
h3
88
8.38
Erik Holmner, Solvikingarna
80
SolvikingarnaSolvikingarna
7
h3
89
8.39
Ture Kristensson, Majorna
09
Majornas IKMajorna
4
14
90
8.48
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
C
19.12.22
(90)
91
8.49
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
1
13.11.22
92
8.50
Andrew Swedberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
2
13
h3
19.11.22
93
8.51
George Cederqvist, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h3
21.1.23
94
8.52
Teodor Skånberg, Bohus
10
Bohus IFBohus
1
13
94
8.52
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
4
14
h2
21.1.23
96
8.53
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
2
13.11.22
97
8.54
Henry Westgård, Hönö
09
Hönö ISHönö
3
14
h1
98
8.57
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
h1
98
8.57
Jakob Cedergren, Kville
09
IF KvilleKville
4
14
h1
21.1.23
100
8.58
Per Josefsson, Kville
09
IF KvilleKville
3
14
h6
21.1.23
(100)
101
8.61
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
h1
19.11.22
101
8.61
Rayan Siguerdjidjene, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
7
14
h3
101
8.61
Oscar Ellis, Kville
09
IF KvilleKville
3
14
A
10.12.22
104
8.63
Theo Mjörnvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
13
105
8.64
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
19.11.22
105
8.64
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
14
19.11.22
105
8.64
Wilhelm Edlander, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
A
22.1.23
108
8.65
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
7
h5
109
8.67
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
h3
110
8.68
Gustav Larsson, Angereds IS
03
Angereds ISAngereds IS
1
12.11.22
(110)
110
8.68
Emil Granath, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
13
28.1.23
112
8.69
Gustav Waborg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
19.11.22
113
8.71
Sixten Morin Wegbrant, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
13
h2
113
8.71
Oliver Bokelund Singh, Kville
11
IF KvilleKville
1
12
A
22.1.23
115
8.72
Alexander Strand Träff, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
15
h2
116
8.76
Benjamin Jendmyr, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
h4
21.1.23
117
8.77
Viggo Modin, Kville
09
IF KvilleKville
5
14
h6
21.1.23
117
8.77
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
6
14
h6
21.1.23
119
8.78
Charlie Lega, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
A
22.1.23
120
8.79
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
h2
(120)
121
8.81
Edvin Halldén Thulander, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
13
19.11.22
121
8.81
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
2
XC
19.12.22
121
8.81
Jonathan Lindedahl, Kville
09
IF KvilleKville
6
14
h4
21.1.23
124
8.85
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
7
13
A
22.1.23
124
8.85
David Bengtsson, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
6
15
h2
28.1.23
126
8.90
Lucas Mori Glad, Majorna
08
Majornas IKMajorna
5
15
h2
127
8.93
Arthur De Maar, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
14
12.11.22
127
8.93
Aston Södling, Majorna
09
Majornas IKMajorna
7
14
h1
129
8.94
Olle Ekholm, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
3
12
130
8.95
Sixten Svanberg, Kville
11
IF KvilleKville
4
12
A
22.1.23
(130)
131
8.97
Anton Berggård, Kville
08
IF KvilleKville
5
15
h1
132
9.00
Emil Manceau, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
13
h3
19.11.22
133
9.03
Noel Pettersson, Sävedalen
11
Sävedalens AIKSävedalen
2
12
h2
134
9.04
Isac Fischer, Kville
09
IF KvilleKville
6
14
h5
21.1.23
135
9.14
Hugo Hallnor, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
D
19.12.22
136
9.16
Filip Mannerström, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
h3
136
9.16
Hugo Albin, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
6
13
28.1.23
138
9.19
Oskar Kjellberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
1
13
C
10.12.22
138
9.19
Loui Kvarnström, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
A
10.12.22
140
9.20
Teis Thien Berglin, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
12.11.22
(140)
140
9.20
Cesar Skoglund, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
7
14
19.11.22
140
9.20
Zakarias Ljungberg, Bohus
09
Bohus IFBohus
7
14
h2
143
9.21
Noel Melin, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
6
12
144
9.22
Robin Frelén, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
7
12
145
9.24
Wilhelm Rietz Örnros, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
5
13
B
146
9.25
Ivar Dittmer Macduff, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
4
13
h2
19.11.22
146
9.25
Axel Segerpalm, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
13
h1
19.11.22
148
9.27
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
14
A
19.12.22
149
9.32
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
C
19.12.22
149
9.32
Hugo Thunberg, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
12
(150)
151
9.34
Hugo Björk, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
C
10.12.22
152
9.37
Arvid Reuterving, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
h1
19.11.22
153
9.40
Thomas Otterdahl, Örgryte
68
Örgryte ISÖrgryte
4
13.11.22
153
9.40
Neo Bersell, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
13
h4
153
9.40
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
B
22.1.23
156
9.41
Oscar Blomqvist, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
13
h2
19.11.22
157
9.42
Dominik Richter, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
B
22.1.23
158
9.44
Elliot Olsson, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
5
13
h3
19.11.22
159
9.45
Arvid Lindskog, Kville
10
IF KvilleKville
4
13
h1
22.1.23
160
9.46
Colin Martini Andersson, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
4
12
h2
(160)
161
9.53
Hannes Svennblad, Bohus
10
Bohus IFBohus
2
13
12.11.22
161
9.53
Ture Samuelsson, Lerum
10
IK Lerum FILerum
2
14
B
19.12.22
161
9.53
Ville Petersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
7
13
28.1.23
164
9.55
Pelle Lindqvist, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
3
13
B
10.12.22
165
9.56
Jesper Rådvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
13
h2
166
9.60
Georg Thomsson Rudqvist, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
6
13
h3
167
9.61
Philip Ståhl, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
4
12
h1
168
9.62
Hugo Eric Mannbro, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
13
C
10.12.22
168
9.62
Hannes Thunström, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
4
12
h3
170
9.64
Vide Carén, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
8
14
19.11.22
(170)
170
9.64
Ivar Maechel, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
14
A
10.12.22
172
9.66
Anton Danglades, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
h1
22.1.23
173
9.68
Viktor Breitholtz, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
5
12
h3
173
9.68
Leo Lundgren, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
h4
22.1.23
175
9.69
Adnan Hussein, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
1
15
29.10.22
175
9.69
Adam Niklasson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
C
10.12.22
177
9.71
Edvin Ekström, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
5
12
h3
22.1.23
178
9.77
Filip Larsson, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
4
13
B
10.12.22
178
9.77
Milton Lindhage, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
5
12
h2
180
9.80
Viktor Samor, Lerum
11
IK Lerum FILerum
6
12
h2
(180)
181
9.81
Joel Morén, Kville
10
IF KvilleKville
6
13
h3
22.1.23
182
9.83
Oscar Wärn, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
14
A
19.12.22
183
9.88
Erik Ehrnell, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
8
14
h3
21.1.23
184
10.08
Elias Krantz, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
6
12
h3
185
10.20
Mohammed Sarr, Proletären
09
Proletären FFProletären
1
14
12.11.22
186
10.21
Mohamed Nor, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
1
13
B
29.10.22
187
10.30
Nils Bromander Malmberg, Örgryte
11
Örgryte ISÖrgryte
7
12
h3
188
10.32
Ilyaas Farah, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
1
13
A
29.10.22
189
10.35
Tor Weije, Lerum
10
IK Lerum FILerum
6
13
h2
22.1.23
190
10.75
Valter Carlberg, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
7
13
h1
19.11.22
(190)
191
10.91
Lukas Wadlert, Kville
11
IF KvilleKville
7
12
h3
22.1.23
192
11.05
Noah Lundgren, Lerum
11
IK Lerum FILerum
8
12
h3
193
11.29
Yahia Imami, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
2
13
B
29.10.22
194
11.33
Terrence Christianson, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
2
13
A
29.10.22
195
11.36
Alfons Gimdal, Kville
11
IF KvilleKville
8
12
h1
22.1.23
196
11.53
Herman Judinsson, Kville
10
IF KvilleKville
5
13
B
10.12.22
197
12.23
Muaad Yusuf, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
3
13
A
29.10.22
198
12.41
Muscab Yusuf, Angereds AF
09
Angereds AFAngereds AF
3
15
29.10.22
M 200m
1
22.05
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
F
20.1.23
2
22.08
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
D
20.1.23
3
22.38
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
2
J
20.1.23
4
23.00
Arvid Gustafsson, Mölndal
99
Mölndals AIKMölndal
3
C
20.1.23
5
23.03
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
17
A
5
23.03
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
15
A
22.1.23
7
23.08
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
C
8
23.43
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
1
B
9
23.46
Viggo Henriksson, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
3
E
20.1.23
10
23.74
Muhamed Touray, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
B
(10)
11
23.75
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
C
11
23.75
Enzo Martini Tedfelt, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
E
13
23.86
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
D
13
23.86
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
B
15
24.01
Anthon Bokelund Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
H
20.1.23
16
24.17
Theodor Johner, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
C
17
24.46
Hampus Lindblom, Ullevi
06
Ullevi FKUllevi
2
17
A
18
24.63
Marklan Jackson, Lerum
83
IK Lerum FILerum
1
40
28.1.23
19
24.65
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
A
20.11.22
20
24.68
Elias Eliasson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
1
17
D
(20)
21
24.84
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
1
15
A
10.12.22
22
24.87
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
2
D
23
25.08
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
2
E
24
25.09
Mustafa Mohammed, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
3
D
25
25.18
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
1
17
B
26
25.26
Nelson Svensson Johansson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
14
B
22.1.23
27
25.28
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
A
10.12.22
28
25.29
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
B
29
25.41
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
2
17
D
30
25.46
Oskar Andersson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
17
B
(30)
31
25.52
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
2
17
C
32
25.66
Claudio Joao Kåmark, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
2
14
A
10.12.22
33
25.91
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
3
17
C
34
25.96
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
26.11.22
35
26.00
Hjalmar Peixoto, Kville
08
IF KvilleKville
1
15
B
35
26.00
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
A
37
26.34
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
3
E
37
26.34
Samuel Alegria, Kville
09
IF KvilleKville
1
14
E
22.1.23
39
26.40
George Cederqvist, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
C
22.1.23
40
26.84
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
E
(40)
41
26.91
Arvid Lindholm, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
2
15
C
42
27.05
Björn Roth, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
D
20.11.22
42
27.05
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
B
44
27.23
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
A
20.11.22
44
27.23
Santiago Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
2
C
20.11.22
46
27.25
Simon Ostwald, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
2
15
20.11.22
47
27.32
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
2
17
E
48
27.56
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
2
F
48
27.56
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
1
14
F
22.1.23
50
27.60
Gustav Fjälling, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
2
15
B
(50)
51
27.62
Matias Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
2
B
20.11.22
52
27.79
Oscar Ellis, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
D
10.12.22
53
27.83
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
B
20.11.22
54
27.88
Andrew Swedberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
2
13
A
55
28.07
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
2
14
B
56
28.10
Rayan Siguerdjidjene, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
2
14
B
20.11.22
57
28.30
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
1
13
B
21.1.23
58
28.42
Sigurd Hammarstrand, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
D
59
28.57
Jakob Cedergren, Kville
09
IF KvilleKville
3
14
B
22.1.23
60
28.60
Emil Granath, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
B
(60)
61
28.61
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
1
13
C
21.1.23
62
28.65
Henry Westgård, Hönö
09
Hönö ISHönö
1
14
C
63
28.66
Alexander Andersson, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
3
14
B
64
28.67
Lucas Gopo, Kongahälla
09
Kongahälla AIKKongahälla
4
14
B
65
28.74
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
C
10.12.22
66
28.82
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
14
C
67
28.83
Per Josefsson, Kville
09
IF KvilleKville
4
14
F
22.1.23
68
28.92
Sixten Morin Wegbrant, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
C
69
28.93
Ture Kristensson, Majorna
09
Majornas IKMajorna
2
14
C
70
28.95
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
A
22.1.23
(70)
71
28.96
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
3
14
C
22.1.23
72
29.00
Victor Barck Dahlberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
A
73
29.37
Wilhelm Edlander, Lerum
10
IK Lerum FILerum
1
13
D
73
29.37
Linus Weihard, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
15
D
75
29.42
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
C
76
29.51
Alexander Strand Träff, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
20.11.22
77
29.52
Jonathan Lindedahl, Kville
09
IF KvilleKville
5
14
D
22.1.23
78
29.53
Ludvig Cederfalk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
B
20.11.22
79
29.59
Robin Frelén, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
A
80
29.67
Charlie Lega, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
E
21.1.23
(80)
81
29.74
Oskar Kjellberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
3
13
C
82
29.82
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
14
C
22.1.23
83
29.87
Noel Melin, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
3
12
A
84
29.88
Olle Ekholm, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
4
12
A
85
29.90
Oliver Bokelund Singh, Kville
11
IF KvilleKville
3
12
A
21.1.23
86
30.04
Emil Manceau, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
B
11.12.22
87
30.36
Elis Karlsson Klint, Majorna
09
Majornas IKMajorna
1
14
E
20.11.22
88
30.48
Ivar Dittmer Macduff, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
3
13
C
89
30.76
Måns Berggren, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
D
90
30.91
Filip Mannerström, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
B
(90)
91
30.95
Sixten Svanberg, Kville
11
IF KvilleKville
1
12
C
21.1.23
92
31.19
Arvid Lindskog, Kville
10
IF KvilleKville
2
13
B
11.12.22
93
31.21
Colin Martini Andersson, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
E
94
31.23
Mio Pettersson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
3
14
D
20.11.22
95
31.26
Gustav Waborg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
A
20.11.22
96
31.32
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
C
21.1.23
97
31.50
Hannes Thunström, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
C
98
31.61
Arvid Reuterving, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
A
11.12.22
99
31.69
Dominik Richter, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
12
A
21.1.23
100
31.81
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
2
B
27.11.22
(100)
101
31.84
Paul Berglind, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
3
14
D
102
31.92
Noel Pettersson, Sävedalen
11
Sävedalens AIKSävedalen
2
12
B
103
32.06
Leo Lundgren, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
B
21.1.23
104
32.28
Filip Larsson, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
2
13
D
20.11.22
105
32.31
Vide Carén, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
3
14
C
20.11.22
106
32.32
Milton Lindhage, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
2
12
C
107
32.43
Philip Ståhl, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
3
12
B
108
32.81
Edvin Ekström, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
2
12
C
21.1.23
109
32.88
Viktor Breitholtz, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
3
12
C
21.1.23
110
33.04
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
3
13
A
11.12.22
(110)
111
33.06
Nils Ryttberg, Lerum
11
IK Lerum FILerum
3
12
C
112
33.68
Oscar Borsand, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
4
14
C
113
34.02
Tor Weije, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
13
D
20.11.22
114
34.23
Victor Benito, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
D
115
34.81
John Lagergren, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
3
14
E
20.11.22
116
35.91
Max Gustafson, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
4
12
C
117
36.06
Nils Bromander Malmberg, Örgryte
11
Örgryte ISÖrgryte
2
12
D
118
37.79
Lukas Wadlert, Kville
11
IF KvilleKville
6
12
D
21.1.23
119
42.20
Alfons Gimdal, Kville
11
IF KvilleKville
6
12
E
21.1.23
M 400m
1
46.26
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
A
21.1.23
2
47.35
Karl Wållgren, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
3
A
21.1.23
3
48.16
Marcus Tornée, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
B
21.1.23
4
49.54
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
3
C
21.1.23
5
49.78
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
4
B
21.1.23
6
50.39
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
6
C
21.1.23
7
51.28
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
E
21.1.23
7
51.28
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
17
A
21.1.23
9
51.67
Tristan Heno, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
D
21.1.23
10
52.03
Jakob Zäll, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
4
D
21.1.23
(10)
11
52.32
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
5
18
A
11.12.22
12
53.42
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
17
A
21.1.23
13
53.91
Samuel Rasmuson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
B
21.1.23
14
54.65
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
B
10.12.22
15
54.96
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
4
E
21.1.23
16
56.41
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
B
10.12.22
17
56.54
Melvin Lessner Sveen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
16
C
18
56.72
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
17
D
21.1.23
19
56.81
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
28.1.23
20
57.16
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
4
16
B
(20)
21
57.21
Santiago Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
3
17
B
10.12.22
22
57.97
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
16
C
23
58.80
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
17
C
21.1.23
24
59.96
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
3
A
25
1:00.47
Viggo Trefil, Lerum
06
IK Lerum FILerum
1
B
26
1:00.59
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
B
27
1:00.62
Alexander Jonasson Magnusson, Kville
06
IF KvilleKville
3
B
28
1:01.06
Matias Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
4
17
A
10.12.22
29
1:04.71
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
5
17
D
21.1.23
M 800m
1
1:53.14
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
A
22.1.23
2
1:57.88
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
5
A
22.1.23
3
1:57.95
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
6
A
22.1.23
4
2:00.19
Chris Gray, Örgryte
92
Örgryte ISÖrgryte
1
5
2:14.72
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
5
B
22.1.23
6
2:31.86
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
7
2:32.03
Victor Barck Dahlberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
8
2:32.07
Olof Karlsson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
9
2:39.15
Oscar Wärn, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
13
10
2:39.89
Hugo Thunberg, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
A
21.1.23
(10)
11
2:40.52
Oskar Kjellberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
5
13
12
2:44.01
Ville Petersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
6
13
13
2:47.48
Arvid Reuterving, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
11.12.22
14
2:59.45
Adam Niklasson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
13
11.12.22
15
3:03.93
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
6
13
11.12.22
16
3:08.98
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
21.1.23
17
3:24.95
Loke Dymén, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
7
12
B
21.1.23
M 1500m
1
3:52.52
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
1
A
21.1.23
2
4:02.93
Chris Gray, Örgryte
92
Örgryte ISÖrgryte
1
3
4:03.34
Adam Sörqvist, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
2
4
4:10.63
Alfons Råwall, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
3
5
4:25.86
Noah Svedberg, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
6
4:26.30
Karl Aderstedt Althoff, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
4
7
4:26.68
Fredrik Skoglund, Örgryte
93
Örgryte ISÖrgryte
5
8
4:26.92
Linus Alinder, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
2
9
4:31.0m
Melvin Lessner Sveen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
10
4:31.91
Sven Nordström, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
7
(10)
11
4:33.1m
Valter Jönrup, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
12
4:34.57
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
5
B
21.1.23
13
4:36.13
Fabian Alinder, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
8
14
4:38.3m
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
4:41.84
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
21.1.23
16
4:47.76
Arvid Möller, Kville
07
IF KvilleKville
5
17
21.1.23
17
4:56.21
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
5
17
18
4:56.57
Santiago Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
6
17
19
5:06.40
Matias Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
7
17
11.12.22
20
5:10.2m
Viggo Trefil, Lerum
06
IK Lerum FILerum
10
(20)
21
5:21.38
Ludvig Maechel, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
17
11.12.22
M 3000m
1
8:02.17
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
4
A
28.1.23
2
8:05.87
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
7
A
28.1.23
3
9:09.91
Patrik Jennings, Umara
88
Umara SCUmara
2
35
A
15.1.23
M 60m Hurdles
1
7.97
Elias Martinsson, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
X
22.1.23
2
8.51
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
4
22.1.23
M High Jump
1
2.00
Fabian Steene, Kville
03
IF KvilleKville
3
2
1.99
Joakim Wadstein, Mölndal
00
Mölndals AIKMölndal
1
2
1.99
Philip Bayer, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
22.1.23
4
1.83
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
28.1.23
5
1.81
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
6
1.78
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
20.11.22
7
1.77
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
16
8
1.74
Theodor Johner, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
20.11.22
8
1.74
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
20.11.22
8
1.74
Albin Theander, Kville
07
IF KvilleKville
2
17
(10)
8
1.74
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
12
1.73
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
22
19.12.22
12
1.73
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
=17
HS
14
1.71
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
14
1.71
Loke Nilsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
17
28.1.23
16
1.70
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
11.12.22
16
1.70
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
17
19.12.22
16
1.70
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
16
1.70
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
5
17
16
1.70
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
7
22.1.23
(20)
21
1.69
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
17
22.1.23
22
1.68
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
23
1.66
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
1
50
12.11.22
24
1.65
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
25
1.63
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
5
16
26
1.62
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
20.11.22
26
1.62
Melvin Lessner Sveen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
20.11.22
26
1.62
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
29
1.61
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
14
17
22.1.23
30
1.60
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
17
(30)
31
1.59
Oscar Ellis, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
11.12.22
32
1.58
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
10
20.11.22
32
1.58
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
8
20.11.22
32
1.58
Hampus Lindblom, Ullevi
06
Ullevi FKUllevi
9
20.11.22
32
1.58
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
22.1.23
36
1.56
Noah Tholson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
=3
17
10.12.22
36
1.56
Vincent Åberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
14
11.12.22
38
1.53
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
1
45
12.11.22
38
1.53
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
4
14
22.1.23
40
1.52
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
2
22
19.12.22
(40)
41
1.51
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
8
16
42
1.50
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
42
1.50
Teodor Skånberg, Bohus
10
Bohus IFBohus
1
13
42
1.50
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
2
14
45
1.48
Espen Robinson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
20.11.22
46
1.47
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
13.11.22
46
1.47
Viggo Modin, Kville
09
IF KvilleKville
5
14
11.12.22
48
1.46
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
13
48
1.46
Lucas Gopo, Kongahälla
09
Kongahälla AIKKongahälla
3
14
50
1.45
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
17
19.12.22
(50)
51
1.42
Elliot Olsson, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
5
13
51
1.42
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
2
13
53
1.41
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
1
50
19.12.22
53
1.41
Martin Sahlin, Lerum
76
IK Lerum FILerum
1
45
19.12.22
53
1.41
Nils Ryttberg, Lerum
11
IK Lerum FILerum
1
12
53
1.41
Viktor Breitholtz, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
2
12
57
1.38
Joel Morén, Kville
10
IF KvilleKville
4
13
21.1.23
58
1.36
Olof Karlsson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
13
20.11.22
59
1.35
Adnan Hussein, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
1
13
29.10.22
59
1.35
Hannes Svennblad, Bohus
10
Bohus IFBohus
2
13
13.11.22
(60)
59
1.35
Aston Södling, Majorna
09
Majornas IKMajorna
5
14
20.11.22
59
1.35
Elis Karlsson Klint, Majorna
09
Majornas IKMajorna
6
14
20.11.22
63
1.33
Charlie Lega, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
A
21.1.23
63
1.33
Hugo Thunberg, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
A
21.1.23
65
1.32
Robin Frelén, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
3
12
65
1.32
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
10
13
21.1.23
67
1.30
Jack Eriksson Berg, Majorna
10
Majornas IKMajorna
4
13
67
1.30
Tage Strandler, Majorna
10
Majornas IKMajorna
5
13
69
1.29
Isak Eftring, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
3
13
13.11.22
69
1.29
Hugo Eric Mannbro, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
13
(70)
69
1.29
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
2
45
19.12.22
72
1.28
Alfred Björkenor, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
20.11.22
72
1.28
Ludvig Cederfalk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
=7
13
20.11.22
72
1.28
Emil Granath, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
=7
13
20.11.22
72
1.28
Hugo Albin, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
9
13
20.11.22
72
1.28
Hannes Thunström, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
5
12
72
1.28
Viktor Samor, Lerum
11
IK Lerum FILerum
6
12
72
1.28
Victor Benito, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
6
12
79
1.27
Theodor Ling, Majorna
08
Majornas IKMajorna
1
15
20.11.22
80
1.25
Abdullahi Hussein, Angereds AF
08
Angereds AFAngereds AF
3
15
(80)
80
1.25
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
11
13
21.1.23
82
1.24
Vidar Almqvist, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
13.11.22
82
1.24
Noel Melin, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
9
12
84
1.23
Arvid Lindskog, Kville
10
IF KvilleKville
=6
13
11.12.22
85
1.20
Mohamed Nor, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
2
13
29.10.22
85
1.20
Ilyaas Farah, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
7
13
85
1.20
Leo Lundgren, Lerum
10
IK Lerum FILerum
8
13
85
1.20
Dominik Richter, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
10
12
85
1.20
Sixten Svanberg, Kville
11
IF KvilleKville
8
12
A
21.1.23
85
1.20
Rasmus Eneman, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
12
A
21.1.23
(90)
91
1.19
Isac Minnhagen, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
13.11.22
92
1.16
Ville Petersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
10
13
92
1.16
Arvid Reuterving, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
13
11.12.22
94
1.15
Mohammed Sarr, Proletären
09
Proletären FFProletären
1
14
12.11.22
94
1.15
Yahia Imami, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
9
13
96
1.12
Edvin Ekström, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
14
12
A
21.1.23
96
1.12
Loke Dymén, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
7
12
B
21.1.23
98
1.10
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
9
13
11.12.22
99
1.00
Muaad Yusuf, Angereds AF
10
Angereds AFAngereds AF
4
13
29.10.22
M Pole Vault
1
5.15 NR45
Oscar Janson, Ullevi
75
Ullevi FKUllevi
1
A
2
5.11
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
3
5.10
William Asker, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
A
4
4.72
Felix Steene, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
7
A
28.1.23
5
4.62
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
B
28.1.23
6
4.40
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
B
7
4.31
Fredrik Dymén, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
3
8
4.20
Gabriel Torgersson, Kville
05
IF KvilleKville
7
B
9
4.11
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
17
11.12.22
10
4.10
Elliot Lindbom, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
19
27.11.22
(10)
11
3.58
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
3
B
21.1.23
12
3.51
Isak Thörn, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
13
3.50
Jacob Tegnér, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
19
27.11.22
14
3.40
Sven Diurlin, Kville
74
IF KvilleKville
=5
15
3.30
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
16
3.20
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
17
3.18
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
5
B
21.1.23
18
3.10
Malte Rosvall, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
2
27.11.22
19
3.00
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
20
2.95
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
17
27.11.22
(20)
21
2.80
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
27.11.22
22
2.60
Klinton Wehlander, Kville
07
IF KvilleKville
5
17
23
2.41
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
10
15
21.1.23
24
2.30
Samuel Alegria, Kville
09
IF KvilleKville
1
14
11.12.22
25
2.24
Björn Bergqvist, Lerum
65
IK Lerum FILerum
1
55
19.12.22
26
2.21
Adam Pantzar, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
12
15
21.1.23
27
2.20
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
C
28
2.11
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
2
13
22.1.23
29
2.10
Vincent Lindal, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
11.12.22
29
2.10
Nils Ryttberg, Lerum
11
IK Lerum FILerum
1
12
(30)
29
2.10
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
1
14
32
2.01
Rasmus Eneman, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
22.1.23
33
2.00
Arvid Lindskog, Kville
10
IF KvilleKville
1
13
11.12.22
34
1.94
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
17
19.12.22
35
1.90
Charlie Lega, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
35
1.90
Ville Petersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
1
13
37
1.80
Viktor Samor, Lerum
11
IK Lerum FILerum
5
12
38
1.70
John Westerberg, Sävedalen
11
Sävedalens AIKSävedalen
6
12
38
1.70
Loke Dymén, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
6
12
40
1.60
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
4
13
11.12.22
(40)
41
1.54
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
14
19.12.22
M Long Jump
1
7.95
Thobias Montler, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
1
A
20.1.23
2
7.06
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
3
6.94
Tobias Carlryd, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
4
A
20.1.23
4
6.93
Gustav Tartu, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
5
6.89
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
B
21.1.23
6
6.74
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
7
6.67
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
17
8
6.54
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
9
6.48
Axel Eenfeldt, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
4
10
6.44
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
1
15
(10)
11
6.43
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
2
12
6.41
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
B
22.1.23
13
6.37
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
14
6.30
Olof Ryberg, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
15
6.17
Allan Elgemark, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
17
28.1.23
16
6.11
Theodor Johner, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
17
6.07
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
22
19.12.22
18
6.05
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
19
5.99
Muhamed Touray, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
19.11.22
19
5.99
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
(20)
21
5.81
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
17
28.1.23
22
5.66
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
13
C
21.1.23
23
5.64
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
44
HS
24
5.63
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
10.12.22
25
5.61
Nelson Svensson Johansson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
14
26
5.57
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
17
27
5.56
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
17
19.12.22
28
5.53
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
13.11.22
29
5.49
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
17
A
22.1.23
30
5.47
Hugo Andersson, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
(30)
31
5.46
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
10.12.22
31
5.46
Ludvig Maechel, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
17
10.12.22
33
5.45
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
1
15
19.11.22
33
5.45
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
5
17
35
5.31
Hjalmar Peixoto, Kville
08
IF KvilleKville
3
15
36
5.28
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
6
17
37
5.18
Adrian Krantz, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
10.12.22
38
5.17
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
1
45
13.11.22
38
5.17
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
26.11.22
38
5.17
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
13
17
A
22.1.23
(40)
41
5.15
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
8
41
5.15
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
10.12.22
43
5.06
Marklan Jackson, Lerum
83
IK Lerum FILerum
1
35
19.12.22
44
5.03
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
2
22
19.12.22
45
5.01
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
17
19.12.22
46
4.92
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
2
14
47
4.91
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
17
19.12.22
48
4.90
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
12.11.22
49
4.87
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
11
16
50
4.81
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
16
17
A
22.1.23
(50)
51
4.80
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
2
14
B
22.1.23
52
4.78
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
19.11.22
53
4.75
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
13
16
54
4.71
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
55
4.65
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
6
14
56
4.63
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
3
14
57
4.61
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
15
16
58
4.59
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
7
14
59
4.56
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
1
50
28.1.23
60
4.54
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
3
14
B
22.1.23
(60)
60
4.54
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
B
22.1.23
62
4.52
Rayan Siguerdjidjene, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
8
14
62
4.52
Alexander Strand Träff, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
62
4.52
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
28.1.23
65
4.47
Benjamin Espinoza, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
12.11.22
66
4.45
Lucas Gopo, Kongahälla
09
Kongahälla AIKKongahälla
5
14
67
4.40
Henry Westgård, Hönö
09
Hönö ISHönö
5
14
12.11.22
67
4.40
Cosmo Dohlsten-Reynolds, Majorna
09
Majornas IKMajorna
6
14
19.11.22
69
4.38
Oscar Ellis, Kville
09
IF KvilleKville
6
14
10.12.22
70
4.33
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
14
19.12.22
(70)
70
4.33
Viggo Sjöström, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
72
4.25
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
1
50
19.12.22
73
4.24
Teis Thien Berglin, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
12.11.22
73
4.24
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
1
45
19.12.22
75
4.23
Theodor Ling, Majorna
08
Majornas IKMajorna
2
15
19.11.22
76
4.20
Aston Södling, Majorna
09
Majornas IKMajorna
6
14
77
4.19
Benjamin Jendmyr, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
15
14
A
22.1.23
77
4.19
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
1
60
28.1.23
79
4.14
Isac Fischer, Kville
09
IF KvilleKville
9
14
B
22.1.23
80
3.97
Hugo Hallnor, Lerum
07
IK Lerum FILerum
5
17
19.12.22
(80)
81
3.87
Jon Celind, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
13
14
B
22.1.23
82
3.74
Ivar Maechel, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
14
10.12.22
83
3.53
Zakarias Ljungberg, Bohus
09
Bohus IFBohus
19
14
84
3.52
Erik Ehrnell, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
17
14
B
22.1.23
85
2.92
Ture Kristensson, Majorna
09
Majornas IKMajorna
9
14
86
2.91
Alkhattab Alhilali, Angereds AF
09
Angereds AFAngereds AF
10
14
87
2.16
Muscab Yusuf, Angereds AF
09
Angereds AFAngereds AF
1
15
29.10.22
M Triple Jump
1
14.94
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
1
22.1.23
2
14.80
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
3
22.1.23
3
14.73
Markus Lundborg, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
4
22.1.23
4
14.47
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
22.1.23
5
14.45
Melker Manne, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
3
6
13.26
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
7
13.10
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
28.1.23
8
13.08
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
9
22.1.23
9
13.07
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
10
12.69
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
27.11.22
(10)
11
11.60
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
27.11.22
12
11.41
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
27.11.22
13
11.30
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
14
11.28
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
10
22.1.23
15
11.19
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
27.11.22
16
11.14
Hugo Andersson, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
27.11.22
16
11.14
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
17
21.1.23
18
11.05
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
19
10.27
Edvin Örnborg, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
20
9.58
Viggo Sjöström, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
27.11.22
(20)
21
9.53
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
14
22
8.19
Zakarias Ljungberg, Bohus
09
Bohus IFBohus
6
14
M Shot Put
1
16.56
Leo Frid Göransson, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
2
21.1.23
2
11.09
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
6
21.1.23
3
10.44
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
22
19.12.22
4
9.04
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
20.11.22
5
9.00
Theodor Johner, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
20.11.22
6
8.38
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
1
19.12.22
7
8.32
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
20.11.22
8
8.30
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
19.12.22
9
8.20
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
4
20.11.22
10
7.09
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
20.11.22
(10)
11
6.92
William Pettersson, Lerum
03
IK Lerum FILerum
2
22
19.12.22
12
6.62
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
6
20.11.22
13
5.68
Hampus Lindblom, Ullevi
06
Ullevi FKUllevi
7
20.11.22
14
5.29
Matias Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
8
20.11.22
15
4.16
Santiago Picasso, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
9
20.11.22
K 60m
1
7.25
Khaddi Sagnia, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
A
2
7.46
Elvira Tanderud, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
A
3
7.54
Lisa Lilja, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
3
A
4
7.65
Olivia Lundberg, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
17
5
7.66
Julia Björkman, Kville
00
IF KvilleKville
7
A
21.1.23
6
7.72
Jenny Lestander, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
4
A
7
7.73
Madeleine Winberg, Mölndal
00
Mölndals AIKMölndal
2
h3
8
7.75
Cajsa Augustsson, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
5
A
8
7.75
Helmi Hjortbäck, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
4
B
21.1.23
10
7.80
Sofia Björkman, Kville
03
IF KvilleKville
1
28.1.23
(10)
11
7.89
Ellen Hansson, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
h7
21.1.23
11
7.89
Clara Augustsson, Göteborgs KIK
00
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
2
28.1.23
13
7.91
Mathilda Gustafsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
2
B
13
7.91
Hanna Amundin, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
2
17
15
7.92
Ane Torine Iversen, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
3
h8
21.1.23
16
7.94
Elin Molinder, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
3
h5
21.1.23
17
7.97
Alice Svantesson, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
3
B
17
7.97
Felicia Sjöblom, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
4
28.1.23
19
8.04
Rebecka Abrahamsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
h3
20
8.05
Tilda Wahlén, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
(20)
21
8.06
Lisa Erkfeldt, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
A
10.12.22
22
8.07
Ida Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
4
B
23
8.09
Elna Wester, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
5
h2
23
8.09
Elwira Ripsweden, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
5
B
25
8.15
Paulina Orell Sahlberg, Lerum
81
IK Lerum FILerum
3
h1
28.1.23
26
8.20
Amanda Ehrnborg, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
6
h1
27
8.24
Elsa Claesson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
17
h2
28.1.23
28
8.27
Jill Klint, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
1
16
h4
28
8.27
Thea Utkovic, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
3
15
28.1.23
30
8.29
Ella Alvelin Malm, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
5
15
A
(30)
31
8.30
Cornelia Lindberg, Lerum
01
IK Lerum FILerum
7
h2
32
8.32
Olivia Amberntsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
3
33
8.36
Alysia Mohalland, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
A
19.11.22
34
8.38
Hannah Bergqvist, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
1
14
A
19.11.22
34
8.38
Elsa Heyden, Ullevi
06
Ullevi FKUllevi
5
17
28.1.23
36
8.39
Linnea Pihl, Lerum
01
IK Lerum FILerum
1
A
19.12.22
37
8.42
Elin Amundin, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
3
13
A
19.11.22
38
8.43
Antonia Bozic, Göteborgs KIK
03
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
7
h3
21.1.23
39
8.45
Maja Nilsson, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
7
h3
40
8.47
Helmi Rydell, Hönö
08
Hönö ISHönö
1
15
(40)
40
8.47
Ylva Magnusson Debray, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
1
15
42
8.50
Ida Ekengren, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
6
15
A
42
8.50
Mary Harwood, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
3
17
h1
44
8.54
Amanda Rinman, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
A
21.1.23
45
8.55
Linnea Johansson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
h2
13.11.22
45
8.55
Felicia Luukkonen, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
13
A
19.11.22
47
8.57
Ebba Holmén, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
h2
48
8.58
Liv Ternestedt, Lerum
09
IK Lerum FILerum
1
15
A
19.12.22
48
8.58
Märta Rhodin, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
A
19.12.22
50
8.59
Klara Stübner, Göteborgs KIK
09
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
2
14
h2
21.1.23
(50)
51
8.61
Bella Wennbom, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
4
17
h2
28.1.23
52
8.63
Tova Karlsson, Hönö
07
Hönö ISHönö
2
17
13.11.22
53
8.66
Isabella Siering, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
B
21.1.23
54
8.67
Ida Ryttberg, Lerum
09
IK Lerum FILerum
3
14
A
55
8.68
Stella Blixt, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
A
55
8.68
Sofia Johansson, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
7
h1
57
8.69
Elin Stagemyr, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
2
14
h1
28.1.23
58
8.70
Lia Ullman, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
A
21.1.23
59
8.72
Nicoline Barenfeld, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
60
8.76
Ebba Renholm, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
1
14
h2
19.11.22
(60)
60
8.76
Emma Falk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
A
10.12.22
62
8.77
Märta Elfström, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
4
15
h3
21.1.23
63
8.79
Leia Holm, Lerum
05
IK Lerum FILerum
3
A
19.12.22
63
8.79
Selma Oldenby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
4
17
28.1.23
65
8.80
Annie Sjösten, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
h1
13.11.22
65
8.80
Maja Farnebo, Majorna
10
Majornas IKMajorna
6
13
A
19.11.22
65
8.80
Grace Sunday, Bohus
08
Bohus IFBohus
2
15
A
10.12.22
65
8.80
Liv Holm, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h1
21.1.23
69
8.82
Leonie Algurén, Lerum
08
IK Lerum FILerum
2
15
XA
19.12.22
70
8.83
Pauline Hansson, Kville
06
IF KvilleKville
5
17
h2
21.1.23
(70)
71
8.85
Lykke Nyström, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
13
A
19.11.22
71
8.85
Jezania Kabongo, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
14
B
73
8.86
Greta Widell, Lerum
10
IK Lerum FILerum
1
13
B
74
8.87
Lara Ghafour, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
7
17
74
8.87
Amelie Luther, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
4
15
h1
28.1.23
76
8.88
Elvira Halldén Thulander, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
h1
19.11.22
76
8.88
Julia Arnell, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
B
10.12.22
78
8.89
Savannah Ekner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
B
19.12.22
78
8.89
Ella Gross, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
2
14
B
28.1.23
80
8.90
Olivia Johansson, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
4
16
h3
(80)
80
8.90
Wilma Eriksson, Ullevi
11
Ullevi FKUllevi
1
12
h3
82
8.91
Alice Boström Holmberg, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
h1
13.11.22
83
8.93
Elsa Skager, Lerum
08
IK Lerum FILerum
3
15
A
19.12.22
83
8.93
Corinne Danielsson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
8
h2
85
8.94
Amanda Eklöf, Göteborgs KIK
09
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
2
14
h4
19.11.22
85
8.94
Lisa Karlsson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
16
B
85
8.94
Ebba Bränholm, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
A
10.12.22
85
8.94
Lisa Högberg, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
4
14
B
28.1.23
89
8.95
Elsa Dehre, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
h1
13.11.22
89
8.95
Ella Hallin, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
5
17
28.1.23
(90)
91
8.96
Elisabeth Andersson Brown, Göteborgs KIK
10
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
2
13
h2
19.11.22
91
8.96
Beata Berg, Göteborgs KIK
08
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
3
15
B
91
8.96
Ida-Märta Norrby, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h7
21.1.23
94
8.97
Judit Markhede, Majorna
09
Majornas IKMajorna
6
14
A
10.12.22
95
8.99
Emelie Mellgren, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
2
15
h1
95
8.99
Hilda Rydén, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
17
28.1.23
97
9.00
Frida Karlsson, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h2
19.11.22
97
9.00
Isabella Jakobsson, Bohus
09
Bohus IFBohus
7
14
A
10.12.22
97
9.00
Josefine Holmesson, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
B
19.12.22
100
9.02
Lova Rönnäs, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
6
13
(100)
101
9.03
Ellen Bäckman, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h3
12.11.22
102
9.05
Elsa Edesjö, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
3
13
h1
12.11.22
102
9.05
Tyra Vogstad, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
h4
21.1.23
104
9.08
Ebba Samefors, Kville
08
IF KvilleKville
6
15
105
9.09
Liiv Björk, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
6
15
h1
106
9.10
Leia Esser, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h1
106
9.10
Alva Andblad, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
4
15
A
10.12.22
106
9.10
Ellinor Schölin, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
h1
109
9.11
Isabelle Drangel, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
13
h6
109
9.11
Isabelle Svahn, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
5
12
A
21.1.23
(110)
109
9.11
Signe Rådmark, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
h2
28.1.23
112
9.12
Ebba Borde, Ullevi
11
Ullevi FKUllevi
2
12
h4
113
9.13
Julie Krook, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
B
19.11.22
113
9.13
Linn Coster, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
2
15
B
10.12.22
115
9.15
Ellen Boman, Sävedalen
11
Sävedalens AIKSävedalen
3
12
h4
116
9.16
Molly Emilsson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
h2
12.11.22
116
9.16
Tilda Strandevall, Göteborgs KIK
08
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
5
15
h3
116
9.16
Lovina Freij Ekholm, Lerum
10
IK Lerum FILerum
2
15
B
19.12.22
116
9.16
Elenor Hesselgren, Kville
06
IF KvilleKville
6
17
h3
21.1.23
120
9.17
Freja Åhsberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
3
14
B
10.12.22
(120)
120
9.17
Tilda Sjöstrand, Ullevi
11
Ullevi FKUllevi
2
12
h3
120
9.17
Lily Hetherington, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
13
h4
21.1.23
123
9.18
Esther Modig, Lerum
09
IK Lerum FILerum
3
14
h1
19.11.22
123
9.18
Alma Liljegren, Kville
10
IF KvilleKville
2
13
h2
125
9.19
Ida Fernqvist, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
h1
12.11.22
125
9.19
Majken Avenfors, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
6
16
h3
125
9.19
Ida Klingener, Lerum
08
IK Lerum FILerum
3
15
B
19.12.22
128
9.23
Lovisa Ludwigsson, Göteborgs KIK
07
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
5
16
h4
128
9.23
Ida Lindstrand, Lerum
09
IK Lerum FILerum
1
15
C
19.12.22
128
9.23
Hanna Schälin, Kongahälla
06
Kongahälla AIKKongahälla
7
17
h3
21.1.23
(130)
131
9.24
Lina Ulmstedt, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
h2
19.11.22
131
9.24
Annie Åsberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
h3
131
9.24
Wilma Målberg, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
13
h2
131
9.24
Alma Cullberg, Kville
06
IF KvilleKville
6
17
h6
21.1.23
131
9.24
Vega Andersson, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
6
15
h4
21.1.23
136
9.25
Linnéa Chumbo, Göteborgs KIK
08
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
6
15
h3
136
9.25
Liesl Donobauer, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
1
12
h2
136
9.25
Ester Barregård, Göteborgs KIK
09
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
4
14
h3
21.1.23
139
9.26
Julia Jensen, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
h3
140
9.28
Alva Wennbom, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
6
15
A
10.12.22
(140)
140
9.28
Cornelia Martin, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
14
h4
21.1.23
142
9.30
Sara Capcova, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
h3
12.11.22
143
9.31
Selma Kristiansson, Göteborgs KIK
08
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
5
15
h5
21.1.23
144
9.32
Freja Bäckström, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
17
26.11.22
144
9.32
Tindra Nyman, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
h3
144
9.32
Julia Folino, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
B
21.1.23
144
9.32
Molly Hallberg, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
5
14
h4
28.1.23
148
9.33
Ida Lindsta Long, Lerum
10
IK Lerum FILerum
4
13
h1
148
9.33
Linnea Sverlander, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
h6
21.1.23
150
9.34
Milla Andreasson, Göteborgs KIK
09
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
4
14
h5
(150)
151
9.35
Meja Persson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
13
h3
19.11.22
151
9.35
Elsa Andersson, Kville
10
IF KvilleKville
4
13
h3
21.1.23
153
9.36
Lovisa Kågebäck, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
5
15
h1
19.11.22
153
9.36
Diamond Ekner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
3
B
19.12.22
155
9.37
Sarah Svartborn, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
4
13
h3
19.11.22
155
9.37
Alicia Ordéus, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
2
12
h2
157
9.38
Gry Zackrisson, Majorna
10
Majornas IKMajorna
5
13
h1
19.11.22
158
9.39
Selma Dahlin, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
3
12
h1
158
9.39
Demi Kiriazidou, Majorna
09
Majornas IKMajorna
5
14
B
160
9.41
Siri Wåhlström, Bohus
10
Bohus IFBohus
3
13
h3
12.11.22
(160)
160
9.41
Eleonora Boström, Ullevi
11
Ullevi FKUllevi
4
12
h4
162
9.42
Noomi Hjortbäck, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
h4
21.1.23
162
9.42
Vera Lagerlöf, Lerum
06
IK Lerum FILerum
7
17
h4
21.1.23
164
9.43
Emma Ekberg, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
7
14
h6
165
9.44
Miranda Jakobsson, Bohus
11
Bohus IFBohus
4
12
h1
28.1.23
166
9.45
Ella Jarenskog, Lerum
09
IK Lerum FILerum
5
14
h5
167
9.46
Ester Johansson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
h2
167
9.46
Vera Liøkel, Lerum
09
IK Lerum FILerum
5
14
h2
167
9.46
Estrid Jalbin, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
5
14
h3
28.1.23
170
9.47
Hannah Janthur, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
h1
(170)
170
9.47
Stella Malm, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
6
14
h4
172
9.48
Agnes Sandedal, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
6
14
h1
28.1.23
173
9.51
Alice Lindblad, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
h1
12.11.22
174
9.53
Celia Höglund, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
13
h2
174
9.53
Hedvig Hänel, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
6
14
h2
28.1.23
176
9.54
Astrid Sasinka, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
3
14
C
10.12.22
177
9.55
Stina Kolmodin, Kville
08
IF KvilleKville
6
15
h1
21.1.23
178
9.56
Angelina Olmos, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
4
15
B
10.12.22
179
9.57
Viola Brorsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
7
14
h4
19.11.22
180
9.59
Astrid Frick, Bohus
10
Bohus IFBohus
3
13
C
10.12.22
(180)
181
9.60
Nova Lachner, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
13
h3
182
9.63
Paulina Pappi, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
14
h3
19.11.22
182
9.63
Embla Strömwall, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
h6
184
9.64
Vera Liökel, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
15
C
19.12.22
185
9.65
Alice Svanberg, Ullevi
11
Ullevi FKUllevi
3
12
h2
185
9.65
Emilia Schölander, Göteborgs KIK
11
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
5
12
h4
187
9.66
Elsa Ahnström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
h7
21.1.23
188
9.67
Astrid Wigh, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
C
10.12.22
188
9.67
Leah Martinsson, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
3
12
h3
21.1.23
188
9.67
Alma Hagman, Kville
09
IF KvilleKville
7
14
h7
21.1.23
(190)
191
9.68
Juni De Masi Esaiasson, Kville
10
IF KvilleKville
5
13
C
10.12.22
192
9.71
Felicia Sandin, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
13
h2
192
9.71
Lovisa Dahlgren, Kville
09
IF KvilleKville
5
14
h2
21.1.23
194
9.72
Elinor Eklund, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
h4
19.11.22
195
9.75
Ella Berner, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
7
14
h2
19.11.22
196
9.78
Lisa Persson, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
5
12
h1
197
9.80
Anna Swerin, Lerum
11
IK Lerum FILerum
4
12
h2
197
9.80
Ebba Björkman, Lerum
11
IK Lerum FILerum
5
12
h3
199
9.83
Stella Clemert, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
4
12
h5
21.1.23
200
9.84
Olivia Johansson, Bohus
09
Bohus IFBohus
6
14
h7
(200)
201
9.87
Marion Wibeck, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
7
14
h3
21.1.23
202
9.88
Rut van Doorn, IFK Göteborg
11
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
h4
21.1.23
203
9.91
Tyra Wenner, Kville
09
IF KvilleKville
6
14
h1
21.1.23
204
9.93
Selma Häger, Kville
10
IF KvilleKville
2
13
D
10.12.22
204
9.93
Isabelle Sideby, Sävedalen
11
Sävedalens AIKSävedalen
6
12
h2
206
9.94
Ella Nilsson Haals, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
h2
12.11.22
207
9.95
Mersina Amlakie, Angereds IS
10
Angereds ISAngereds IS
1
13
A
12.11.22
207
9.95
Viola Rönnmark, Proletären
10
Proletären FFProletären
2
13
A
12.11.22
209
9.97
Jayda Boakye, Göteborgs KIK
10
Göteborgs KIKGöteborgs KIK
7
13
h6
209
9.97
Naomi Franzén Marong, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
D
10.12.22
(210)
209
9.97
Ida Mjörnvik, Mölndal
11
Mölndals AIKMölndal
6
12
h4
209
9.97
Edith Holm, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
5
12
h2
21.1.23
213
9.98
Agnes Sandahl, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
7
13
h3
214
10.00mx
Carolin Hellestam, Kville
80
IF KvilleKville
5
13.11.22
215