0

Göteborg season lists

Göteborg

Reset choices


M 60m
1
6.80
Filip Schwartz, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
1
h1
26.2.22
ISM
2
6.84
Patrik Andersson, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
1
B
22.1.22
3
6.85
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
6
A
4
6.86
Thobias Montler, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
B
22.1.22
5
6.91
Carl Narup, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
h4
22.1.22
6
6.93
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
3
B
22.1.22
6
6.93
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
A
8
6.96
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
A
9
6.98
Oliwer Danielsson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
3
A
9
6.98
Vidar Stenqvist, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
2
22
h1
IJSM
(10)
9
6.98
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
4
22
IJSM
12
7.04
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
A
13
7.06
Tarley Allison, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
7
A
14
7.07
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
5
A
15
7.08
Hugo Kündig, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
16
IUSM
16
7.10
Anders Pihlblad, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
h1
17
7.11
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
5
A
18
7.12
Lucas Lorentzon, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
19
7.13
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
6
19
IJSM
20
7.16
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
B
(20)
21
7.20
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
2
21
7.20
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
3
h1
23
7.21
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
6
A
24
7.22
Calle Frank, Kville
04
IF KvilleKville
3
h1
25
7.24
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
26
7.25
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
16
27
7.26
Anthon Bokelund Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
28
7.27
Anthon Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
A
29
7.29
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
4
h1
30
7.31
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
7
17
IUSM
(30)
31
7.33
Samuel Andreasson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
5
h3
32
7.34
Oscar Björkman Schölin, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
3
17
33
7.35
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
5.2.22
ISM
34
7.43
Andreas Norström, Ullevi
92
Ullevi FKUllevi
1
B
35
7.44
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
6
h2
36
7.47
Robin Turan, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
36
7.47
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
5
h5
22.1.22
36
7.47
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
B
39
7.48
Gustaf Bålström, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
4
h2
39
7.48
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
(40)
41
7.49
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
42
7.52
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
17
h1
18.12.21
43
7.54
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
A
44
7.55
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
14
45
7.56
Fredrik Sangberg, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
2
B
45
7.56
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
15
19.3.22
IUSM
47
7.58
Mauricio Ramirez Edesberg, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
h1
48
7.59
Erik Olsson, Örgryte
89
Örgryte ISÖrgryte
1
XB
48
7.59
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
B
27.3.22
50
7.60
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
1
17
h2
(50)
51
7.61
Robin Noping, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
2
B
52
7.62
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
15
53
7.65
Simon Hellsing, Kville
03
IF KvilleKville
5
h6
22.1.22
54
7.66
Allan Elgemark, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
17
h2
55
7.67
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
h2
55
7.67
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
4
h1
55
7.67
Hugo Persson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
15
58
7.69
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
3
17
h1
59
7.76
David Blixt, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
15
20.11.21
60
7.77
Johan Conway, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
4
17
18.12.21
(60)
61
7.79
Enzo Martini Tedfelt, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
4
17
h3
61
7.79
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
hep
17
19.3.22
IUSM
63
7.80
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
8
16
64
7.81
Oliver Manning, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
5
h2
20.11.21
64
7.81
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
B
66
7.82
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
1
15
67
7.83
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
B
68
7.85
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
C
27.3.22
69
7.90
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
12.12.21
69
7.90
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
hep
14
12.3.22
(70)
71
7.92
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
7
17
72
7.94
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
h1
20.11.21
72
7.94
Oskar Andersson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
4
15
h5
IUSM
74
7.95
David Sämfors, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
5
17
h2
18.12.21
75
7.96
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
6
14
76
7.97
Charlie Wolschon, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
7
17
h3
76
7.97
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
19.3.22
IUSM
78
8.01
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
79
8.02
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
6
15
h1
80
8.03
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
A
(80)
81
8.05
Claudio Joao Kåmark, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
13
h3
82
8.10
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
hep
15
19.3.22
IUSM
83
8.12
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
84
8.14
Johannes Aspman, Kville
08
IF KvilleKville
5
14
20.11.21
85
8.16
Axel Moberg, Lerum
08
IK Lerum FILerum
3
14
h1
86
8.26
Philip Blomgren, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
87
8.28
Daniel Johansson, Sävedalen
84
Sävedalens AIKSävedalen
1
35
5.11.21
87
8.28
Viggo Büller, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
4
h1
20.11.21
87
8.28
Viggo Trefil, Lerum
06
IK Lerum FILerum
5
17
h2
87
8.28
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
6
15
h5
IUSM
(90)
87
8.28
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
15
19.3.22
IUSM
92
8.30
Albin Theander, Kville
07
IF KvilleKville
2
15
93
8.31
Ebbe Borg, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
15
h1
93
8.31
Nelson Svensson Johansson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
2
13
h1
95
8.34
Hugo Edin, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
A
96
8.35
Vinton Landelius, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
6
16
h2
96
8.35
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
7
15
h2
98
8.36
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
99
8.37
Noah Tholson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
h1
100
8.40
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
1
35
X
20.12.21
(100)
101
8.42
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
2
35
5.11.21
101
8.42
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
8
17
12.12.21
103
8.44
Hugo Andersson, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
20.11.21
103
8.44
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
7
16
h3
103
8.44
Viktor Åberg, Angereds IS
93
Angereds ISAngereds IS
7
17
h1
103
8.44
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
55
26.3.22
IVSM
107
8.47
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
5
14
h1
108
8.49
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
3
35
5.11.21
109
8.51
Sixten Persson, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
3
20.12.21
109
8.51
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
(110)
111
8.52
Oliwer Benke, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
18.12.21
112
8.53
Joakim Kumlemark, IFK Göteborg
81
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12.12.21
113
8.54
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
6
15
h3
114
8.56
Hubert Amberntsson, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
14
12.12.21
114
8.56
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
5
15
18.12.21
114
8.56
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
117
8.60
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
15
h3
118
8.61
Gustav Fjälling, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
2
14
119
8.62
Edvin Örnborg, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
h1
20.11.21
120
8.63
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
XA
20.12.21
(120)
120
8.63
Gustav Larsson, Angereds IS
03
Angereds ISAngereds IS
7
h2
120
8.63
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
A
123
8.65
Adrian Krantz, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
B
124
8.67
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
h2
6.11.21
125
8.68
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
h2
6.11.21
126
8.70
Melvin Lessner Sveen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
15
h2
20.11.21
127
8.77
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
13
h2
128
8.79
Tim Frid Göransson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
h1
20.11.21
128
8.79
Gustav Waborg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
A
12.12.21
128
8.79
Claes Samuelsson, Lerum
77
IK Lerum FILerum
1
35
20.12.21
(130)
128
8.79
Christoffer Baltra Lindberg, Lerum
84
IK Lerum FILerum
2
35
X
20.12.21
128
8.79
Olof Henriksson, Kville
07
IF KvilleKville
3
15
133
8.81
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
h1
134
8.82
Theo Mjörnvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
h3
135
8.88
Karl Fredberg, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
13
B
12.12.21
136
8.89
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
h1
20.11.21
137
8.90
Per Josefsson, Kville
09
IF KvilleKville
2
13
B
12.12.21
137
8.90
Cesar Skoglund, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
13
h2
18.12.21
137
8.90
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
1
13
B
137
8.90
Arvid Möller, Kville
07
IF KvilleKville
4
15
(140)
141
8.92
Alexander Strand Träff, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
B
142
8.94
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
A
18.12.21
143
8.97
Jonathan Lindedahl, Kville
09
IF KvilleKville
2
13
B
144
8.98
Arthur De Maar, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
145
9.00
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
4
35
X
20.12.21
146
9.03
Niklas Amberntsson, Mölndal
71
Mölndals AIKMölndal
6
12.12.21
147
9.05
Leon Ambrecht, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
4
13
B
147
9.05
Edvin Halldén Thulander, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
12
A
147
9.05
Vincent Lindal, Kville
09
IF KvilleKville
2
13
C
12.12.21
150
9.06
Erik Lövgren, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
12
h1
20.11.21
(150)
150
9.06
Ludvig Cederfalk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
A
152
9.07
Martin Sahlin, Lerum
76
IK Lerum FILerum
5
35
X
20.12.21
153
9.09
Teodor Skånberg, Bohus
10
Bohus IFBohus
1
12
C
12.12.21
154
9.11
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
15
XB
20.12.21
154
9.11
Julius Dahlqvist, Kville
07
IF KvilleKville
5
15
156
9.12
Ture Samuelsson, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
12
h1
156
9.12
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
13
158
9.13
Carl Berntsson, Kville
08
IF KvilleKville
5
14
h1
20.11.21
159
9.16
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
h2
6.11.21
159
9.16
Olle Ljung, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
13
h2
18.12.21
(160)
161
9.18
Rayan Siguerdjidjene, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
4
13
h2
20.11.21
162
9.19
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
h1
6.11.21
162
9.19
Allan Hörbeck, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
13
h2
20.11.21
164
9.20
Victor Barck Dahlberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
h2
6.11.21
164
9.20
Emile Johansson ben Salem, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
7
13
166
9.22
Aston Södling, Majorna
09
Majornas IKMajorna
5
13
h1
20.11.21
166
9.22
Alfred Björkenor, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
A
168
9.24
Benjamin Jendmyr, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
h2
6.11.21
169
9.25
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
5
13
h4
169
9.25
Loui Kvarnström, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
B
(170)
171
9.26
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
12
B
172
9.29
Emil Manceau, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
12
173
9.30
Emil Granath, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
6
12
A
20.11.21
173
9.30
Måns Berggren, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
B
12.12.21
175
9.31
Sixten Morin Wegbrant, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
12
h2
176
9.32
Anton Samuelsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
B
20.12.21
177
9.34
Otto Bergdahl, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
13
h3
177
9.34
Ivar Dittmer Macduff, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
2
12
B
12.12.21
179
9.36
Elliot Olsson, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
1
12
D
12.12.21
180
9.39
Lotus Berglund, Kville
08
IF KvilleKville
4
14
(180)
181
9.40
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
13
h1
6.11.21
181
9.40
Linus Weihard, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
6
14
h1
20.11.21
183
9.44
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
2
55
5.11.21
184
9.46
Filip Stamborg, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
12
B
20.11.21
185
9.47
Sören Bokvad, Solvikingarna
55
SolvikingarnaSolvikingarna
3
65
13.11.21
IVSM
186
9.48
Emil Råvall, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
2
12
h2
6.11.21
187
9.49
Hugo Albin, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
12
B
188
9.51
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
3
12
B
20.11.21
189
9.52
Tage Ovesson, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
5
13
h1
189
9.52
Isac Fischer, Kville
09
IF KvilleKville
1
13
A
(190)
191
9.53
Arvid Reuterving, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
B
192
9.57
William Keen, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
12
A
193
9.58
Espen Robinson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
h4
20.11.21
193
9.58
Viggo Modin, Kville
09
IF KvilleKville
3
13
C
195
9.60
Jakob Cedergren, Kville
09
IF KvilleKville
4
13
h3
20.11.21
195
9.60
Wilhelm Rietz Örnros, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
2
12
B
18.12.21
197
9.62
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
12
h1
198
9.63
Albert Bengtsson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
B
199
9.64
Oscar Blomqvist, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
6
12
B
12.12.21
199
9.64
Alexander Andersson, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
6
13
h1
18.12.21
(200)
201
9.65
Elliot Croona, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
B
20.11.21
201
9.65
Oscar Wärn, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
12
h3
201
9.65
Harry Carlsson, Kville
10
IF KvilleKville
3
12
h3
204
9.66
Linus Frisk, Kville
09
IF KvilleKville
3
13
B
205
9.69
Hugo Hallnor, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
XB
20.12.21
206
9.72
David Roos, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
12
h2
206
9.72
Rasmus Johansson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
C
12.12.21
208
9.74
Ture Kristensson, Majorna
09
Majornas IKMajorna
5
13
h3
20.11.21
209
9.75
Isak Eftring, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
3
12
h1
6.11.21
209
9.75
Oskar Kjellberg, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
5
12
h2
(210)
211
9.76
Finn Tengwall-Taylor, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
5
12
h3
212
9.79
Arvid Lindskog, Kville
10
IF KvilleKville
2
12
A
213
9.80
Wilhelm Fistouris, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
B
214
9.84
Georg Thomsson Rudqvist, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
3
12
h2
6.11.21
215
9.85
Neo Bersell, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
12
C
12.12.21
215
9.85
Sixten Slungare, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
13
XB
20.12.21
217
9.88
Sigurd Hammarstrand, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
h2
218
9.90
Anton Kronberg, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
2
12
h3
6.11.21
219
9.93
Dennis Larsson, Kville
09
IF KvilleKville
2
13
A
220
9.96
Adam Niklasson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
12
C
12.12.21
(220)
220
9.96
Alvin Cederberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
12
B
222
9.98
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
6
12
h1
223
10.00
Hugo Björk, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
4
12
h1
6.11.21
224
10.02
Ebbe Hägg, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
4
12
h3
6.11.21
225
10.03
Dean Andersson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
12
B
18.12.21
226
10.05
Viggo Ranehill Olivier, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
5
12
B
227
10.06
Filip Herkestam, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
12
B
228
10.10
Victor Falk, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
B
229
10.12
Dominic Runfors, Kongahälla
09
Kongahälla AIKKongahälla
4
13
C
12.12.21
229
10.12
William Wallström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
7
12
h1
(230)
231
10.15
Ruben Brunström, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
4
12
h2
6.11.21
232
10.16
Aman Singh, Kville
09
IF KvilleKville
3
13
A
233
10.19
Joel De Masi Esaiasson, Kville
10
IF KvilleKville
7
12
h3
20.11.21
234
10.23
Noah Grundberg, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
5
12
h2
6.11.21
234
10.23
Joel Morén, Kville
10
IF KvilleKville
1
12
B
236
10.24
Vincent Kristiansson, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
6
13
h2
20.11.21
237
10.25
Tage Strandler, Majorna
10
Majornas IKMajorna
6
12
h1
20.11.21
238
10.35
William Grimhag, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
8
12
h3
239
10.36
Malte Helenius, Kville
09
IF KvilleKville
4
13
C
240
10.39
Arvid Wetterberg, Lerum
09
IK Lerum FILerum
6
13
h1
20.11.21
(240)
240
10.39
Ville Fransson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
8
12
h2
242
10.40
Olle Hageby, Kville
10
IF KvilleKville
4
12
D
12.12.21
243
10.42
John Lagergren, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
6
13
h3
20.11.21
244
10.44
Noam Antelid, Bohus
09
Bohus IFBohus
5
13
C
12.12.21
245
10.49
Minas Tessema, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
7
13
h3
246
10.50
Max Grip, Kville
10
IF KvilleKville
6
12
h4
20.11.21
247
10.71
Jesper Rådvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
6
12
h3
248
10.73
Anders Ebenfelt, Kville
57
IF KvilleKville
7
XB
249
10.90
Olle Avisell Hagby, Kville
10
IF KvilleKville
4
12
D
250
11.03
Liam Pettersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
6
12
C
12.12.21
(250)
251
11.48
Walther Hjalmarsson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
7
12
h3
252
11.69
Casper Engstrand, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
5
12
h3
6.11.21
253
11.73
Kristjan Saag, Sävedalen
51
Sävedalens AIKSävedalen
3
55
5.11.21
254
12.22
Herman Judinsson, Kville
10
IF KvilleKville
5
12
D
M 200m
1
20.92
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
h2
26.2.22
ISM
2
20.96
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
3
21.89
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
A
21.1.22
4
21.95
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
h2
26.2.22
ISM
5
22.13
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
2
h1
26.2.22
ISM
6
22.34
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
h3
26.2.22
ISM
7
22.58
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
F
8
22.72
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
E
21.1.22
9
22.87
Samuel Andreasson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
2
F
10
22.92
Carl Narup, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
C
(10)
11
22.96
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
4
h1
26.2.22
ISM
12
23.15
Aaron Ladestam, Ullevi
00
Ullevi FKUllevi
1
C
13
23.40
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
A
14
23.64
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
1
B
15
23.69
William Brandberg, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
2
A
16
23.77
Simon Wikell, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
B
17
23.87
Andreas Norström, Ullevi
92
Ullevi FKUllevi
2
B
18
23.88
Ivar Fransson Larsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
15
h8
IUSM
19
23.92
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
3
A
20
23.97
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
A
(20)
21
24.07
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
3
C
22
24.12
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
2
B
23
24.17
Oscar Björkman Schölin, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
17
C
24
24.21
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
A
20.11.21
25
24.29
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
17
A
26
24.32
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
C
27
24.39
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
14
A
28
24.41
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
3
B
29
24.46
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
17
B
12.12.21
30
24.48
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
B
IUSM
(30)
31
24.49
Noel Krantz, Sävedalen
05
Sävedalens AIKSävedalen
2
17
B
12.12.21
32
24.54
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
C
33
24.56
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
C
34
24.66
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
4
16
h6
11.12.21
35
24.75
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
E
36
24.79
Simon Hellsing, Kville
03
IF KvilleKville
3
B
21.1.22
37
24.97
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
20.11.21
38
25.00
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
A
20.11.21
39
25.01
Oscar Erlach, Kville
06
IF KvilleKville
2
17
D
12.12.21
40
25.18
Hugo Persson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
15
h8
IUSM
(40)
41
25.23
Samuel Rasmuson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
A
42
25.47
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
2
14
A
12.12.21
43
25.65
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
A
20.11.21
44
25.72
David Sämfors, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
E
45
25.78
Oskar Andersson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
1
15
B
46
25.97
Fabian Haeffler, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
D
47
26.04
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
h6
IUSM
48
26.13
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
3
14
A
49
26.15
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
B
50
26.28
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
2
15
B
12.12.21
(50)
51
26.34
Elias Eliasson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
15
B
52
26.55
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
B
53
27.01
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
C
54
27.02
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
F
55
27.04
Johannes Aspman, Kville
08
IF KvilleKville
3
14
A
56
27.05
Viggo Trefil, Lerum
06
IK Lerum FILerum
2
17
C
57
27.12
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
E
58
27.26
Ebbe Borg, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
B
20.11.21
59
27.31
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
17
D
12.12.21
59
27.31
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
C
(60)
61
27.33
Noah Tholson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
F
62
27.46
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
D
20.11.21
63
27.57
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
C
12.12.21
64
27.59
Hugo Edin, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
B
65
27.66
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
2
15
D
20.11.21
66
27.82
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
15
B
67
27.91
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
B
68
27.98
Fredrik Ahlfors, Majorna
68
Majornas IKMajorna
3
50
B
27.3.22
IVSM
69
28.25
Allan Hörbeck, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
A
69
28.25
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
h5
IUSM
(70)
71
28.27
Svante Krutrök, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
3
14
A
20.11.21
72
28.28
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
D
73
28.31
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
B
12.12.21
74
28.36
Melvin Lessner Sveen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
E
74
28.36
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
B
76
28.40
Gustav Fjälling, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
2
14
B
77
28.52
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
A
20.11.21
78
28.65
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
E
20.11.21
79
28.74
Elliot Svanberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
15
D
20.11.21
80
28.91
Hubert Amberntsson, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
4
14
A
12.12.21
(80)
81
28.92
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
82
28.93
Vincent Åberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
13
D
83
28.98
Simon Rydén, Kville
08
IF KvilleKville
2
14
84
29.00
Milton Brandberg, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
4
20.11.21
85
29.13
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
86
29.22
Hjalmar Peixoto, Kville
08
IF KvilleKville
2
14
B
87
29.35
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
13
C
88
29.44
Tim Frid Göransson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
A
20.11.21
89
29.47
Oliwer Benke, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
C
90
29.48
Joel Aksell, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
2
15
E
20.11.21
(90)
91
29.64
Arvid Berntsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
15
E
20.11.21
92
29.74
Isaac Mpandou Behn, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
2
13
B
12.12.21
93
30.00
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
A
12.12.21
94
30.01
Ludvig Cederfalk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
C
20.11.21
94
30.01
Tristan Widmark, Lerum
08
IK Lerum FILerum
4
14
C
20.11.21
96
30.07
Theo Mjörnvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
B
97
30.21
Arthur De Maar, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
B
98
30.25
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
A
12.12.21
99
30.33
Victor Barck Dahlberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
A
12.12.21
100
30.39
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
3
13
A
(100)
101
30.68
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
3
13
B
102
30.71
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
13
B
103
30.77
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
1
12
D
104
30.95
Erik Lövgren, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
A
20.11.21
104
30.95
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
3
12.12.21
106
30.96
Teis Thien Berglin, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
B
107
30.98
Sigurd Hammarstrand, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
C
108
31.13
Melker Holgersson, Kongahälla
10
Kongahälla AIKKongahälla
1
12
C
12.12.21
109
31.15
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
D
110
31.27
Gustav Waborg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
C
20.11.21
(110)
111
31.40
Aston Södling, Majorna
09
Majornas IKMajorna
4
13
A
20.11.21
112
31.44
Kevin Turan, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
C
20.11.21
113
31.66
David Bengtsson, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
3
14
C
114
31.75
Linus Weihard, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
3
14
B
20.11.21
115
31.86
Benjamin Johansson, Bohus
08
Bohus IFBohus
3
14
B
12.12.21
116
32.05
Oscar Blomqvist, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
B
12.12.21
117
32.36
Måns Farkas, Majorna
10
Majornas IKMajorna
3
12
C
20.11.21
118
32.41
Frans Magnusson, Majorna
10
Majornas IKMajorna
2
12
B
20.11.21
119
32.54
Ture Kristensson, Majorna
09
Majornas IKMajorna
4
13
C
20.11.21
120
32.61
Neo Bersell, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
D
12.12.21
(120)
121
32.82
Hans Wendeberg, IFK Göteborg
56
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
65
A
27.3.22
IVSM
122
32.93
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
3
12
B
20.11.21
123
32.98
Arthur Jönrup, Majorna
10
Majornas IKMajorna
2
12
E
20.11.21
124
33.24
Oscar Axvi, Lerum
10
IK Lerum FILerum
3
12
A
20.11.21
124
33.24
Adam Niklasson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
B
12.12.21
126
33.36
Wilhelm Rietz Örnros, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
2
12
D
20.11.21
127
33.39
Anton Thyr Dahlgren, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
13
B
20.11.21
128
33.92
Rasmus Johansson, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
E
12.12.21
129
34.19
William Keen, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
12
D
20.11.21
130
34.38
Adam Hadad, Majorna
10
Majornas IKMajorna
3
12
D
(130)
131
34.85
Espen Robinson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
C
12.12.21
132
35.22
Dominic Runfors, Kongahälla
09
Kongahälla AIKKongahälla
4
13
B
12.12.21
133
35.28
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
1
70
B
14.11.21
IVSM
134
36.29
Harry Tzikas, Majorna
10
Majornas IKMajorna
4
12
C
20.11.21
135
36.56
Elias Lindberg, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
C
136
37.47
Taha El-Murisi, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
3
12
E
20.11.21
M 400m
1
45.33 SIR
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
3
IVM
2
47.88
Karl Wållgren, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
1
h1
25.2.22
ISM
3
48.10
Felix Francois, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
1
A
4
48.42
Andreas Kramer, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
1
A
5
48.53
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
A
6
49.23
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
B
22.1.22
7
49.73
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
1
D
22.1.22
8
50.18
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
5
h3
25.2.22
ISM
9
50.36
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
3
22
IJSM
10
50.77
Samuel Andreasson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
1
C
(10)
11
51.17
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
2
19
h1
IJSM
12
51.44
Fredrik Sangberg, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
2
C
13
51.49
Petter Gustafsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
1
B
14
51.63
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
1
E
22.1.22
15
51.69
Aaron Ladestam, Ullevi
00
Ullevi FKUllevi
2
16
51.75
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
2
B
17
52.00
Edvard Hansson, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
F
22.1.22
18
52.26
Simon Wikell, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
B
22.1.22
19
52.80
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
3
C
5.2.22
20
53.10
William Brandberg, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
2
D
(20)
21
53.32
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
HS
h
22
53.83
Noel Krantz, Sävedalen
05
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
23
54.18
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
D
24
54.60
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
4
E
22.1.22
25
54.94
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
4
17
B
23.1.22
26
56.11
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
16
D
27
57.02
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
4
16
D
12.12.21
28
58.22
Enzo Martini Tedfelt, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
C
29
58.57
Erik Roos, Mölndal
77
Mölndals AIKMölndal
3
D
30
59.31
Albin Björk, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
16
C
(30)
31
1:00.21
Johan Conway, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
2
C
32
1:01.06
Johan Nilsson, Majorna
74
Majornas IKMajorna
3
45
B
13.11.21
IVSM
33
1:01.84
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
2
B
8.1.22
34
1:03.19
Fredrik Ahlfors, Majorna
68
Majornas IKMajorna
2
50
B
26.3.22
IVSM
35
1:03.36
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
16
C
36
1:04.62
Rickard Rosén, Mölndal
74
Mölndals AIKMölndal
1
12.12.21
37
1:10.59
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
3
55
B
26.3.22
IVSM
38
1:16.37
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
1
70
13.11.21
IVSM
M 800m
1
1:45.71
Andreas Kramer, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
2
2
1:48.26
Felix Francois, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
2
A
3
1:48.99
Alexander Lundskog, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
3
A
4
1:51.85
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
5
A
5
1:53.92
Isak Helgesson, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
2
A
6
1:57.16
Simon Wikell, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
B
7
2:01.07
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
5
B
23.1.22
8
2:01.20
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
B
9
2:01.94
Salem Al-Murisi, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
A
10
2:01.98
Louis Schmitz, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
5
A
(10)
11
2:03.12
Lukas Jakobsson, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
2
B
12
2:04.29
Jesper Evervall, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
4
B
13
2:05.67
Alfons Råwall, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
4
C
14
2:07.27
Kim Andersson, Umara
90
Umara SCUmara
2
4.12.21
15
2:08.36
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
B
16
2:11.47
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
2
45
27.3.22
IVSM
17
2:12.25
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
B
18
2:14.76
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
hep
17
20.3.22
IUSM
19
2:16.94
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
20.3.22
IUSM
20
2:19.80
Benjamin Sander, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
C
27.3.22
(20)
21
2:22.70
Isaac Mpandou Behn, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
2
13
22
2:23.54
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
3
13
23
2:25.80
Rayan Siguerdjidjene, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
5
13
24
2:29.00
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
1
55
B
27.3.22
IVSM
25
2:29.14
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
40
14.11.21
IVSM
26
2:35.36
William Farberger, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
1
13
27
2:35.44
Allan Hörbeck, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
28
2:36.57
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
17
B
27.3.22
29
2:37.69
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
17
C
27.3.22
30
2:41.46
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
6
13
(30)
31
2:41.66
Victor Barck Dahlberg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
18.12.21
32
2:47.33
Olof Karlsson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
2
12
33
2:48.69
Max Rongård Juhnke, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
12
34
2:50.20
Oscar Wärn, Lerum
10
IK Lerum FILerum
6
12
35
2:55.11
Måns Berggren, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
12
36
2:58.90
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
13
37
3:03.73
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
1
70
27.3.22
IVSM
38
3:04.66
Karl Rangmar, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
8
12
39
3:05.51
Anders Ebenfelt, Kville
57
IF KvilleKville
4
A
40
3:19.58
John Lagergren, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
5
13
18.12.21
M 1500m
1
3:40.84
Andreas Kramer, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
1
27.2.22
ISM
2
3:43.56 SJIR
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
2
27.2.22
ISM
3
3:48.82
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
6
27.2.22
ISM
4
3:50.93
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
1
5
3:57.05
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
3
6
3:57.66
Mohamed Nuur*, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
8
h1
26.2.22
ISM
7
4:08.55
Fabian Haeffler, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
8
4:09.35
Lukas Jakobsson, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
9
4:09.60
Louis Schmitz, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
10
4:10.38
Melker Tillenius, Sävedalen
01
Sävedalens AIKSävedalen
5
(10)
11
4:12.30
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
5
12
4:12.40
Salem Al-Murisi, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
6
13
4:12.82
Jesper Evervall, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
7
14
4:16.03
Ludwig Rosén, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
16
h1
IUSM
15
4:18.49
Ola Leire, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
5
16
h1
IUSM
16
4:19.19
Alfons Råwall, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
10
19
IJSM
17
4:23.32
Ivan Magnusson, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
10
18
4:28.58
Sven Nordström, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
6
16
h2
IUSM
19
4:28.65
Linus Alinder, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
11
20
4:31.52
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
19
(20)
21
4:33.74
Tim Tompsett, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
19
22
4:34.25
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
6
45
A
13.11.21
IVSM
23
4:41.07
Nils Askelund, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
5
24
5:06.40
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
5
55
26.3.22
IVSM
25
6:10.73
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
1
70
26.3.22
IVSM
M 3000m
1
7:54.66 SJIR
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
13.2.22
2
8:06.32
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
2
B
29.1.22
3
8:06.73
Vidar Johansson, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
25.2.22
ISM
4
8:09.15
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
5
25.2.22
ISM
5
8:25.53
Mohamed Nuur*, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
3
A
6
8:51.40
Jonas Gustafsson, Örgryte
97
Örgryte ISÖrgryte
1
B
7
8:53.50
Melker Tillenius, Sävedalen
01
Sävedalens AIKSävedalen
1
8
9:02.39
Jesper Evervall, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
3
1.3.22
9
9:04.04
Lukas Jakobsson, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
B
10
9:15.16
Louis Schmitz, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
(10)
11
9:35.03
Sebastian Inderst, Gbg-Majorna
92
Göteborg-Majorna OKGbg-Majorna
3
12
9:36.06
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
4
45
12.11.21
IVSM
13
9:45.15
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
11
B
14
9:55.18
Lucas Frew, Lerum
04
IK Lerum FILerum
12
B
15
9:55.48
Olle Leibe Bergstedt, Solvikingarna
01
SolvikingarnaSolvikingarna
5
B
17.2.22
16
10:52.55
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
3
55
25.3.22
IVSM
M 60m Hurdles
1
7.96
Elias Martinsson, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
3
27.2.22
ISM
2
8.01
Petter Gustafsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
27.2.22
ISM
3
8.11
Oscar Hjerm, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
5
23.1.22
4
8.63
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
6
X
23.1.22
5
8.69
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
6.2.22
ISM
M High Jump
1
2.10
Simon Wiklund, Mölndal
99
Mölndals AIKMölndal
3
26.2.22
ISM
2
2.07
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
3
2.01
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
4
1.98
Philip Bayer, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
19
IJSM
5
1.90
Hugo Tilldal, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
17
6
1.83
Adrihan Alsér Pryce, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
3
7
1.81
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
8
1.79
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
5.2.22
ISM
9
1.78
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
7
HS
10
1.75
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
(10)
10
1.75
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
12
1.74
Felix Tamm, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
7
16
IUSM
13
1.73
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
20.3.22
IUSM
13
1.73
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
15
20.3.22
IUSM
15
1.72
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
21.11.21
15
1.72
Oscar Björkman Schölin, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
2
17
15
1.72
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
16
15
1.72
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
6
17
19
1.69
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
4
15
19
1.69
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
hep
14
13.3.22
(20)
21
1.67
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
21.11.21
21
1.67
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
21.11.21
21
1.67
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
6
21.11.21
21
1.67
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
19
20.12.21
21
1.67
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
pen
50
12.2.22
IVSM
21
1.67
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
hep
17
20.3.22
IUSM
21
1.67
Fredrik Dymén, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
2
45
26.3.22
IVSM
21
1.67
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
3
40
26.3.22
IVSM
29
1.66
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
12
15
IUSM
30
1.64
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
40
13.11.21
IVSM
(30)
31
1.63
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
31
1.63
Loke Nilsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
31
1.63
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
15
31
1.63
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
17
20.12.21
35
1.62
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
7
21.11.21
35
1.62
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
8
21.11.21
35
1.62
Axel Ohlson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
38
1.61
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
4
45
13.11.21
IVSM
38
1.61
Benjamin Sander, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
18
17
27.3.22
40
1.60
Henrik Linder, Sävedalen
76
Sävedalens AIKSävedalen
1
45
6.11.21
(40)
40
1.60
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
9
15
42
1.59
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
2
15
43
1.58
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
55
13.11.21
IVSM
43
1.58
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
hep
15
20.3.22
IUSM
43
1.58
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
20.3.22
IUSM
46
1.57
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
9
21.11.21
46
1.57
Vincent Åberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
13
46
1.57
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
20
17
27.3.22
49
1.55
Martin Sahlin, Lerum
76
IK Lerum FILerum
1
45
20.12.21
49
1.55
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
20.3.22
IUSM
(50)
51
1.50
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
51
1.50
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
9
15
53
1.49
Andreas Dehre, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
2
45
6.11.21
53
1.49
Johannes Aspman, Kville
08
IF KvilleKville
3
14
21.11.21
55
1.47
Björn Roth, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
13
56
1.46
Charlie Wolschon, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
10
21.11.21
56
1.46
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
3
13
56
1.46
Melker Holgersson, Kongahälla
10
Kongahälla AIKKongahälla
1
12
56
1.46
Karl Fredberg, Örgryte
09
Örgryte ISÖrgryte
5
13
56
1.46
Brian Posder, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
3
13
(60)
61
1.45
Svante Fernström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
1
12
61
1.45
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
63
1.44
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
20.12.21
64
1.43
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
pen
60
12.2.22
IVSM
65
1.40
Espen Robinson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
3
12
65
1.40
Elliot Olsson, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
5
12
65
1.40
Isak Roos, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
8
15
65
1.40
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
pen
50
12.2.22
IVSM
69
1.39
Sixten Persson, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
2
19
20.12.21
70
1.37
Ludvig Engbom, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
18.12.21
(70)
70
1.37
Theodor Ling, Majorna
08
Majornas IKMajorna
1
14
70
1.37
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
7
13
73
1.34
Sören Bokvad, Solvikingarna
55
SolvikingarnaSolvikingarna
3
65
13.11.21
IVSM
73
1.34
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
3
13
12.12.21
75
1.33
Alfred Björkenor, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
12
75
1.33
Isak Eftring, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
8
12
75
1.33
Ludvig Cederfalk, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
12
75
1.33
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
15
20.12.21
79
1.32
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
7.11.21
79
1.32
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
18.12.21
(80)
81
1.31
Teodor Skånberg, Bohus
10
Bohus IFBohus
7
12
12.12.21
82
1.30
Benjamin Johansson, Bohus
08
Bohus IFBohus
3
14
12.12.21
83
1.29
Emil Råvall, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
1
12
7.11.21
83
1.29
Hugo Thunberg, Kongahälla
11
Kongahälla AIKKongahälla
2
11
83
1.29
Axel Olsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
20.12.21
83
1.29
Olof Karlsson, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
7
12
87
1.28
Gustav Waborg, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
12
12
88
1.27
Theo Mjörnvik, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
4
12
89
1.25
Hugo Albin, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
10
12
89
1.25
Tage Strandler, Majorna
10
Majornas IKMajorna
8
12
(90)
89
1.25
Alvin Engström, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
8
12
92
1.24
Kevin Fatty, Lerum
10
IK Lerum FILerum
5
12
7.11.21
92
1.24
Joel Morén, Kville
10
IF KvilleKville
8
12
12.12.21
94
1.23
Ivar Dittmer Macduff, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
13
12
94
1.23
Hugo Samuelsson Sandgren, Örgryte
10
Örgryte ISÖrgryte
14
12
96
1.22
Sixten Willner, Majorna
10
Majornas IKMajorna
7
12
20.11.21
97
1.19
Ruben Brunström, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
6
12
7.11.21
98
1.17
Måns Farkas, Majorna
10
Majornas IKMajorna
10
12
20.11.21
98
1.17
Måns Eliasson, Kville
10
IF KvilleKville
8
12
20.11.21
100
1.15
Ville Petersson, Bohus
10
Bohus IFBohus
12
12
12.12.21
(100)
100
1.15
Viggo Modin, Kville
09
IF KvilleKville
5
13
12.12.21
100
1.15
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
2
45
20.12.21
100
1.15
William Grimhag, Mölndal
10
Mölndals AIKMölndal
14
12
100
1.15
Harry Carlsson, Kville
10
IF KvilleKville
15
12
100
1.15
John Meding, Lerum
10
IK Lerum FILerum
16
12
106
1.12
Leo Lundgren, Lerum
10
IK Lerum FILerum
11
12
20.11.21
106
1.12
Elliot Croona, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
13
12
20.11.21
108
1.10
Viktor Sigurdsson, Kville
10
IF KvilleKville
17
12
109
1.09
Wilhelm Edlander, Lerum
10
IK Lerum FILerum
8
12
7.11.21
109
1.09
Oscar Markstad, Sävedalen
10
Sävedalens AIKSävedalen
9
12
7.11.21
M Pole Vault
1
5.21
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
4
13.2.22
2
4.88
William Asker, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
6.3.22
3
4.21
Fredrik Dymén, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
2
4
4.19
Gabriel Torgersson, Kville
05
IF KvilleKville
4
17
IUSM
5
4.11
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
IUSM
6
3.94
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
hep
15
19.3.22
IUSM
7
3.85
Elliot Lindbom, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
17
20.12.21
8
3.84
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
9
3.70
Jacob Tegnér, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
9
3.70
Erik Hagström, Örgryte
73
Örgryte ISÖrgryte
1
(10)
11
3.67
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
6.2.22
ISM
12
3.40
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
2
15
20.11.21
12
3.40
Axel Widerberg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
20.11.21
14
3.35
Sven Diurlin, Kville
74
IF KvilleKville
3
12.12.21
15
3.34
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
hep
17
19.3.22
IUSM
15
3.34
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
19.3.22
IUSM
17
3.04
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
15
19.3.22
IUSM
18
3.00
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
40
13.11.21
IVSM
18
3.00
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
3
50
26.3.22
IVSM
20
2.96
Isak Thörn, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
14
15
IUSM
(20)
21
2.82
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
22
2.74
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
19.3.22
IUSM
23
2.54
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
23
2.54
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
25
2.44
Carl Berntsson, Kville
08
IF KvilleKville
6
14
26
2.43
Filip Schälin, Kongahälla
04
Kongahälla AIKKongahälla
1
6.1.22
27
2.41
Johannes Aspman, Kville
08
IF KvilleKville
15
28
2.34
Björn Roth, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
29
2.33
Patrik Söderqvist, Lerum
59
IK Lerum FILerum
1
55
20.12.21
29
2.33
Björn Bergqvist, Lerum
65
IK Lerum FILerum
2
55
20.12.21
(30)
31
2.13
Noel Wåhlin, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
20.12.21
32
1.94
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
3
13
33
1.90
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
15
20.12.21
34
1.73
Adam Pantzar, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
1
15
6.1.22
M Long Jump
1
8.38 SIR
Thobias Montler, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
IVM
2
7.52
Oliwer Danielsson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
27.2.22
ISM
3
7.36
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
1
22
IJSM
4
7.09
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
1
23.1.22
5
7.03
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
5
22
IJSM
6
6.88
Gustav Tartu, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
7
6.71
Marcus Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
IUSM
8
6.59
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
10
19
IJSM
9
6.56
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
12
19
IJSM
10
6.52
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
5.2.22
ISM
(10)
11
6.30
Lucas Lorentzon, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
6.29
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
5
17
23.1.22
13
6.24
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
14
6.15
Axel Eenfeldt, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
2
17
18.12.21
15
6.10
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
15
IUSM
16
6.03
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
25
HS
17
6.01
Allan Elgemark, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
6
16
IUSM
17
6.01
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
19
5.99
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
2
17
12.12.21
20
5.92
Hugo Tilldal, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
(20)
21
5.85
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
11
17
27.3.22
22
5.83
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
1
14
23
5.82
Benjamin Sander, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
24
5.81
Axel Rogö, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
15
19.3.22
IUSM
25
5.78
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
17
26
5.73
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
27
5.72
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
28
5.62
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
29
5.59
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
16
17
27.3.22
30
5.58
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
15
(30)
31
5.47
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
3
40
25.3.22
IVSM
32
5.46
Wilmer Olsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
6
17
33
5.43
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
hep
16
19.3.22
IUSM
33
5.43
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
19
17
27.3.22
35
5.41
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
16
17
IUSM
35
5.41
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
hep
15
19.3.22
IUSM
37
5.40
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
38
5.36
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
1
50
5.11.21
38
5.36
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
40
12.11.21
IVSM
40
5.35
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
5.11.21
(40)
40
5.35
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
12.11.21
IVSM
42
5.24
Joakim Kumlemark, IFK Göteborg
81
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
40
12.11.21
IVSM
43
5.21
Hugo Persson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
6
15
44
5.19
Charlie Wolschon, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
9
17
45
5.17
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
46
5.16
Daniel Johansson, Sävedalen
84
Sävedalens AIKSävedalen
1
35
5.11.21
46
5.16
Tage Sköld, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
21
15
IUSM
48
5.13
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
11
17
49
5.11
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
50
5.06
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
1
14
12.12.21
(50)
51
5.03
Viktor Åberg, Angereds IS
93
Angereds ISAngereds IS
1
52
5.02
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
11
15
53
5.01
Johannes Aspman, Kville
08
IF KvilleKville
5
14
54
4.96
Philip Blomgren, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
55
4.94
Oscar Andersson, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
12
17
55
4.94
Axel Ohlson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
23
15
IUSM
57
4.93
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
12.12.21
58
4.87
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
hep
15
19.3.22
IUSM
59
4.86
Oscar Carlsson, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
10
17
59
4.86
Hugo Edin, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
14
(60)
61
4.85
Noah Hedenblom, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
7
15
21.11.21
62
4.77
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
10
15
63
4.75
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
55
12.11.21
IVSM
64
4.70
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
13
16
65
4.69
Alexander Ahlin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
14
66
4.65
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
67
4.60
Gustav Larsson, Angereds IS
03
Angereds ISAngereds IS
2
68
4.56
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
1
15
20.12.21
69
4.54
Adrian Krantz, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
70
4.52
Oliwer Benke, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
14
(70)
71
4.48
Hubert Amberntsson, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
6
14
20.11.21
72
4.47
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
4
15
18.12.21
73
4.45
Carl Berntsson, Kville
08
IF KvilleKville
7
14
20.11.21
73
4.45
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
20.12.21
73
4.45
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
73
4.45
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
pen
50
12.2.22
IVSM
77
4.43
Gustav Fjälling, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
1
14
78
4.42
Alexander Strand Träff, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
14
79
4.40
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
pen
60
12.2.22
IVSM
80
4.36
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
6.11.21
(80)
81
4.34
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
13
15
82
4.15
Sebastian Birk, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
15
20.12.21
83
4.11
Lotus Berglund, Kville
08
IF KvilleKville
4
14
12.12.21
83
4.11
Johan Rosenberg, Lerum
76
IK Lerum FILerum
1
35
20.12.21
85
4.05
Oskar Hallenbo, Lerum
09
IK Lerum FILerum
4
12.2.22
86
3.97
Isac Gabrielsson, Lerum
09
IK Lerum FILerum
1
14
20.12.21
87
3.95
Arman Kosovic, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
88
3.94
Benjamin Johansson, Bohus
08
Bohus IFBohus
6
14
12.12.21
89
3.86
Victor Falk, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
14
90
3.85
Christoffer Baltra Lindberg, Lerum
84
IK Lerum FILerum
2
35
20.12.21
(90)
91
3.76
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
4
12.12.21
92
3.75
Tristan Widmark, Lerum
08
IK Lerum FILerum
9
14
20.11.21
93
3.72
Theodor Ling, Majorna
08
Majornas IKMajorna
4
14
94
3.71
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
20.12.21
95
3.69
David Bengtsson, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
5
14
96
3.68
Viggo Sjöström, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
3
14
6.11.21
97
3.67
Linus Weihard, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
7
14
18.12.21
98
3.66
Sixten Slungare, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
14
20.12.21
99
3.61
Ludwig Lundmark Robért, Lerum
06
IK Lerum FILerum
2
17
20.12.21
100
3.55
Viggo Liljegren, Hönö
07
Hönö ISHönö
11
15
21.11.21
(100)
101
3.43
Kristjan Saag, Sävedalen
51
Sävedalens AIKSävedalen
1
70
5.11.21
102
3.12
Hugo Hallnor, Lerum
07
IK Lerum FILerum
5
15
20.12.21
M Triple Jump
1
16.11
Gabriel Wallmark, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
13.2.22
2
15.24
Markus Lundborg, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
1
3
15.07
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
3
26.2.22
ISM
4
14.87
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
22
IJSM
4
14.87
Melker Manne, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
22
IJSM
6
14.86
Gustav Tartu, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
7
14.38
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
2
19
IJSM
8
13.98
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
9
13.75
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
5
19
IJSM
10
13.64
Erik Olsson, Örgryte
89
Örgryte ISÖrgryte
1
(10)
11
13.53
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
6
19
IJSM
12
13.25
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
16
IUSM
13
13.03
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
17
14
12.93
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
15
12.67
Tobias Larsson, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
16
12.46
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
17
17
12.42
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
16
IUSM
18
11.92
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
19
11.46
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
8
15
IUSM
20
11.09
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
(20)
21
11.06
Viggo Nielsen, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
22
11.05
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
23
10.98
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
1
17
24
10.77
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
40
14.11.21
IVSM
25
10.57
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
5
17
26
10.27
Edvin Örnborg, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
27
10.18
Hubert Amberntsson, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
4
14
28
10.14
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
12.12.21
29
9.91
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
14.11.21
IVSM
29
9.91
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
(30)
31
9.87
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
8
15
32
9.58
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
21.11.21
33
9.23
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
4
50
27.3.22
IVSM
34
9.17
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
55
14.11.21
IVSM
35
8.77
Viggo Sjöström, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
36
8.35
Carl Berntsson, Kville
08
IF KvilleKville
2
14
12.12.21
M Shot Put
1
16.30
Leo Frid Göransson, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
2
2
14.34
Måns Roos, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
9
3
12.60
Christer Hagberg, Ullevi
74
Ullevi FKUllevi
5
45
23.2.22
4
11.80
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
hep
5.2.22
ISM
5
11.76
Jakob Rahm, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
2
12.12.21
6
10.69
Daniel Adolfsson, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
23
7
9.63
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
21.11.21
8
9.02
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
9
8.90
David Klingberg, IFK Göteborg
78
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
40
13.11.21
IVSM
10
8.66
Joakim Kumlemark, IFK Göteborg
81
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
(10)
11
8.39
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
21.11.21
12
8.18
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
M Weight Throw
1
17.46
August Bergstrand, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
5
25.2.22
ISM
M Heptathlon
1
4.649
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
4
6.2.22
ISM
7.35  6.52  11.80  1.79  
8.69  3.67  3:03.68
K 60m
1
7.21
Claudia Payton, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
3
h1
IVM
2
7.46
Elvira Tanderud, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
19
h2
IJSM
3
7.55
Lisa Lilja, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
4
h1
4
7.62
Hanna Palmqvist, Mölndal
96
Mölndals AIKMölndal
2
A
5
7.64
Julia Björkman, Kville
00
IF KvilleKville
1
A
6
7.64mx
Ella Borg, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
2
XA
7
7.76
Sofia Björkman, Kville
03
IF KvilleKville
1
h2
8
7.83
Emilia Hammarström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
2
h3
8
7.83
Helmi Hjortbäck, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
17
h3
IUSM
8
7.83
Cajsa Augustsson, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
5
22
IJSM
(10)
11
7.92
Ellen Hansson, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
17
18.12.21
12
7.98
Elin Molinder, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
4.12.21
13
8.00
Hanna Amundin, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
4
15
IUSM
14
8.01
Estelle Montler, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
1
X
15
8.04
Mathilda Gustafsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
5
A
16
8.05
Rebecka Abrahamsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
1
B
17
8.06
Amanda Ehrnborg, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
4
h2
18
8.07
Ebba Gustafsson, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
6
A
19
8.09
Ebba Magnusson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
4
h2
20
8.11
Paulina Orell Sahlberg, Lerum
81
IK Lerum FILerum
6
h3
(20)
21
8.14
Sara Sjögren, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
2
B
21
8.14
Elin Hallbjörner, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
X
23
8.15
Ane Torine Iversen, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
17
h1
23
8.15
Tilda Wahlén, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
4
B
25
8.18
Elna Wester, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
2
17
18.12.21
26
8.19
Cornelia Lindberg, Lerum
01
IK Lerum FILerum
3
27
8.23
Ingrid Levin, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
20.11.21
27
8.23
Ella Alvelin Malm, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
1
14
29
8.24
Emilia Emilsson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
h2
20.11.21
30
8.29
Jill Klint, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
h2
IUSM
(30)
31
8.31
Blessing Ezennaya, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
s2
32
8.33
Linnea Pihl, Lerum
01
IK Lerum FILerum
4
X
33
8.35
Amanda Rinman, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
A
12.12.21
34
8.36
Caroline Wanhainen, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
20.11.21
34
8.36
Elin Pettersson, Ullevi
03
Ullevi FKUllevi
7
h2
36
8.37
Ivana Pekic, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
h1
37
8.38
Hannah Bergqvist, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
1
13
h1
38
8.39
Mary Harwood, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
2
15
h4
39
8.42
Lena Run Aronsdóttir, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
h2
IUSM
40
8.44
Olivia Amberntsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
17
(40)
41
8.45
Lillan Kilvik, Kville
03
IF KvilleKville
8
h2
42
8.46
Ida Ekengren, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
6
14
s1
43
8.48
Alysia Mohalland, IFK Göteborg
10
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
12
A
43
8.48
Kajsa Roth, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
16
h1
IUSM
43
8.48
Ylva Magnusson Debray, Örgryte
08
Örgryte ISÖrgryte
4
14
h1
43
8.48
Elsa Claesson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
1
15
h1
26.3.22
47
8.49
Alva Thunberg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
16
h3
48
8.51
Märta Rhodin, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
15
B
48
8.51
Bella Wennbom, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
4
15
h5
IUSM
50
8.52
Cecilia Nesser, Mölndal
76
Mölndals AIKMölndal
2
45
26.3.22
IVSM
(50)
51
8.53
Vera Nordwall, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
h1
20.11.21
52
8.55
Wilda Lamprecht, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
1
14
h3
53
8.58
Elin Amundin, Ullevi
10
Ullevi FKUllevi
1
12
h5
20.11.21
53
8.58
Linnea Johansson, Bohus
07
Bohus IFBohus
2
15
h1
20.11.21
55
8.62
Saga Fredriksson, Ullevi
07
Ullevi FKUllevi
2
15
h1
18.12.21
56
8.63