Göteborg season lists

Göteborg

Reset choices



M 100m
1
10.51
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
A
24.5.21
+0.5
2
10.56
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
17
+0.7USM
3
10.59
Patrik Andersson, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
1
h4
6.6.21
+0.8
4
10.63
Adam Denguir, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
A
23.6.21
+0.7
5
10.70
Erik Annerfalk, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
h4
6.6.21
+0.8
5
10.70
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
2
B
6.6.21
−0.9
5
10.70
Anders Pihlblad, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
XA
7.8.21
0.0
8
10.75
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
4
14.8.21
+0.2
9
10.77
Alexander Andreasson, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
3
h4
6.6.21
+0.8
10
10.78
Tarley Allison, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
3
A
19.6.21
+1.7
(10)
11
10.79
Emmanuel Ogwo, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
X
29.8.21
+0.9
12
10.80
Oliwer Danielsson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
5
h4
6.6.21
+0.8
12
10.80
Lucas Bolin, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
3
A
23.6.21
+0.7
14
10.81
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
17
14.8.21
+2.0
15
10.82
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
1
h5
6.6.21
+1.2
16
10.92
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
3
19
h3
20.8.21
+0.8JSM
17
10.96
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
2
h7
6.6.21
0.0
18
10.98
Filip Schwartz, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
3
h2
14.8.21
−0.2
19
10.99
Tobias Carlryd, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
F
6.6.21
−0.3
20
11.00
Carl Narup, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
4
A
23.6.21
+0.7
(20)
21
11.14
Isak Barrow, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
6
A
10.6.21
+0.4
22
11.15
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
2
XD
7.8.21
+1.0
23
11.26
Artur Engström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
5
h7
6.6.21
0.0
24
11.27
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
G
6.6.21
−0.3
25
11.30
Anthon Bokelund Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
−0.1
26
11.32
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
17
29.8.21
+1.7
27
11.33
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
4
B
7.8.21
+0.4
28
11.36
Glody Ngoma, IFK Göteborg
00
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
22
h2
20.8.21
−0.3JSM
29
11.37
Tristan Heno, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
29.8.21
+1.7
30
11.39
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
17
+0.7USM
(30)
31
11.41
Victor Hering, Ullevi
03
Ullevi FKUllevi
2
E
7.8.21
0.0
32
11.42
Lucas Lorentzon, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
19
16.5.21
−1.4
33
11.43
Isak Kristensen, Ullevi
00
Ullevi FKUllevi
3
h2
19.6.21
+1.3
34
11.46
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
29.8.21
+1.7
35
11.55
Gustaf Bålström, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
B
10.6.21
0.0
36
11.57
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
4
22.5.21
−0.2
36
11.57
Andreas Norström, Ullevi
92
Ullevi FKUllevi
6
h5
6.6.21
+1.2
38
11.58
Calle Frank, Kville
04
IF KvilleKville
5
−0.1
39
11.60
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
24.7.21
+1.3
40
11.61
William Brandberg, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
3
29.8.21
+0.4
(40)
41
11.75
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
D
7.8.21
+0.4
41
11.75
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
17
h1
5.9.21
+0.3
43
11.81
Fredrik Sangberg, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
2
I
6.6.21
+0.6
43
11.81
Tobias Hadzikostas, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
16
h3
+1.4USM
45
11.83
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
dec
HS
30.6.21
+1.0
46
11.84
Philip Åhlgren, IFK Göteborg
00
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
22
h1
20.8.21
−1.0JSM
47
11.87
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
3
I
6.6.21
+0.6
48
11.94
Isak Liljenberg, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
6
−0.1
48
11.94
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
7
C
7.8.21
+0.1
48
11.94
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
5
XD
7.8.21
+1.0
(50)
51
12.03
Robin Noping, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
5
h2
29.8.21
+2.0
52
12.04
Viggo Henriksson, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
5
22.5.21
−0.2
53
12.07
Simon Hellsing, Kville
03
IF KvilleKville
8
h4
−0.2
54
12.10
Sten Hagström, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
4
24.7.21
+1.3
55
12.12
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
2
17
14.8.21
+2.0
56
12.25
Albin Coster, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
5
17
−0.1
57
12.26
SoKo Nyallay, Kville
02
IF KvilleKville
9
h3
+1.3
58
12.27
Johan Conway, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
6
D
7.8.21
+0.4
59
12.31
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
16
31.7.21
+0.9
60
12.34
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
4
C
23.6.21
0.0
(60)
61
12.38
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
19
16.5.21
−1.4
62
12.51
Linus Lännerbo, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
3
19
22.5.21
−1.0
62
12.51
Enzo Martini Tedfelt, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
7
D
7.8.21
+0.4
64
12.61
David Sämfors, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
9
17
h3
+0.8
65
12.75
Elliot Lindbom, Lerum
05
IK Lerum FILerum
4
19
22.5.21
−1.0
66
12.80
Wilmer Olsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
6
19
22.5.21
−1.0
67
13.14
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
55
h1
20.8.21
+1.8VSM
68
13.30
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
1
A
26.6.21
+1.2
69
13.82
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
7
17
−0.1
70
14.59
Niklas Amberntsson, Mölndal
71
Mölndals AIKMölndal
4
A
6.7.21
−1.4
(70)
71
14.83
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
7
−0.1
72
16.92
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
2
70
h2
20.8.21
+0.5VSM
Wind assisted
10.49
Adam Denguir, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
A
+4.4
10.59
Anders Pihlblad, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
A
+4.4
10.66
Alexander Andreasson, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
3
A
+4.4
10.68
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
A
25.7.21
+2.3
10.72
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
1
C
+2.7
10.74
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
4
A
+4.4
11.06
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
17
12.6.21
+5.5
11.17
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
7.8.21
+2.5SM
11.29
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
5
19
h1
20.8.21
+2.6JSM
11.42
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
17
h1
12.6.21
+4.7
11.52
Calle Frank, Kville
04
IF KvilleKville
1
B
+2.5
11.66
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
h2
12.6.21
+5.3
11.66
Peter Andréas, Ullevi
81
Ullevi FKUllevi
3
12.6.21
+3.4
11.66
Kevin Fankl, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
6
A
+4.4
11.96
Simon Hellsing, Kville
03
IF KvilleKville
3
B
+2.5
13.63
Björn Carlén Bengtsson, Lerum
65
IK Lerum FILerum
3
55
h2
20.8.21
+2.9VSM
M 200m
1
20.72
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
2
A
21.8.21
+0.3
2
20.95
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
22
h1
21.8.21
−1.1JSM
3
21.09
Anders Pihlblad, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
1
A
14.8.21
−1.2
3
21.09
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
17
+0.5USM
5
21.53
Adam Denguir, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
A
23.6.21
+0.4
6
21.57
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
3
A
+1.1
7
21.70
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
4
A
+1.1
8
21.87
Erik Annerfalk, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
B
10.6.21
0.0
9
21.93
Alexander Andreasson, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
5
+0.3FGP
10
21.94
Patrik Andersson, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
4
A
10.6.21
0.0
(10)
11
21.97
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
4
A
+0.1
12
21.99
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
B
+1.1
13
22.31
Anton Bengtsson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
3
A
23.6.21
+0.4
14
22.34
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
2
D
15.5.21
+1.6
15
22.43
Samuel Andreasson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
2
B
+1.1
16
22.48
Lucas Bolin, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
4
A
19.6.21
+1.0
17
22.55
Alexander Lesser, Ullevi
93
Ullevi FKUllevi
5
A
+1.1
17
22.55
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
7
h1
29.8.21
−0.6SM
19
22.61
Emmanuel Ogwo, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
4
B
+1.1
20
22.84
Glody Ngoma, IFK Göteborg
00
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
22
h2
21.8.21
−1.6JSM
(20)
21
22.86
Tarley Allison, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
4
+1.6
22
23.02
Oskar Greilert, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
2
14.8.21
−1.3
23
23.07
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
6
A
+1.1
24
23.21
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
6
22
h2
21.8.21
−1.6JSM
25
23.24
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
19
A
0.0
26
23.26
Andreas Norström, Ullevi
92
Ullevi FKUllevi
2
B
23.6.21
0.0
27
23.37
Anthon Bokelund Singh, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
17
B
+1.2
28
23.40
Gustaf Bålström, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
2
D
10.6.21
0.0
29
23.43
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
2
22.5.21
−1.2
30
23.47
Robin Turan, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
7.8.21
−1.4
(30)
31
23.52
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
A
24.7.21
+0.3
32
23.60
Isak Kristensen, Ullevi
00
Ullevi FKUllevi
6
D
+0.8
33
23.66
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
C
0.0
34
23.67
William Brandberg, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
D
0.0
35
23.94
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
D
0.0
36
23.95
David Ulstein, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
E
+0.6
37
24.19
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
C
0.0
38
24.20
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
4
B
23.6.21
0.0
39
24.21
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
4
D
0.0
40
24.22
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
17
B
5.9.21
0.0
(40)
41
24.28
Isak Liljenberg, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
22.5.21
−1.2
42
24.38
Tobias Hadzikostas, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
7.8.21
−1.4
43
24.44
Noel Krantz, Sävedalen
05
Sävedalens AIKSävedalen
7
17
C
+0.4
44
24.50
Erik Olsson, Örgryte
89
Örgryte ISÖrgryte
5
D
0.0
45
24.76
Simon Hellsing, Kville
03
IF KvilleKville
6
+1.6
46
24.90
Robin Noping, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
3
7.8.21
−1.1
47
25.00
Viggo Henriksson, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
4
22.5.21
−1.2
48
25.02
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
17
D
+0.3
49
25.13
Sten Hagström, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
4
A
24.7.21
+0.3
50
25.23
Eskil Fernström, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
2
13
A
19.9.21
−1.2
(50)
51
25.24
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
5
A
24.7.21
+0.3
52
25.36
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
3
17
B
5.9.21
0.0
53
25.50
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
D
10.6.21
0.0
54
25.63
David Sämfors, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
3
A
+0.4
55
25.72
Wilmer Olsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
7
17
D
+0.3
56
25.90
Marklan Jackson, Lerum
83
IK Lerum FILerum
1
35
23.6.21
+0.9
57
26.01
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
1
13
B
19.9.21
−0.4
58
27.28
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
14
25.7.21
+1.5
59
27.46
Hugo Edin, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
13
+1.7
60
27.88
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
h1
21.8.21
−0.8VSM
(60)
61
28.54
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
13
5.9.21
−0.1
62
29.07
Mårten Holm, IFK Göteborg
75
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
45
h2
21.8.21
−1.5VSM
63
29.52
Vincent Åberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
12
8.8.21
−1.7
64
29.63
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
+0.8
65
29.68
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
2
13
+0.8
66
30.82
Cesar Skoglund, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
12
B
28.8.21
+2.0
67
31.01
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
4
A
+0.4
68
31.27
Jonathan Lindedahl, Kville
09
IF KvilleKville
1
12
+1.4
69
31.42
Vincent Lindal, Kville
09
IF KvilleKville
4
12
B
28.8.21
+2.0
70
31.50
Yusef Olofsson, Kville
08
IF KvilleKville
2
14
+1.4
(70)
71
31.85
Eliah Pettersson, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
3
13
+0.8
71
31.85
Elias Samuelsson Sandgren, Kville
07
IF KvilleKville
3
14
+1.4
73
31.87
Linus Weihard, Mölndal
08
Mölndals AIKMölndal
6
13
B
+0.1
74
32.21
Alexander Sandelius, Bohus
09
Bohus IFBohus
1
13
10.6.21
−0.2
75
32.34
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
2
12
+1.4
76
32.65
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
3
12
+1.4
77
33.37
Per Josefsson, Kville
09
IF KvilleKville
4
12
+1.4
78
33.52
Arthur De Maar, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
13
+0.8
79
33.92
Benjamin Espinoza, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
13
+0.8
80
35.03
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
4
70
21.8.21
−1.4VSM
Wind assisted
22.05
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
5
B
+2.6
23.00
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
1
12.6.21
+2.5
23.20
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
17
h1
+2.1USM
23.28
Fredrik Sangberg, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
1
12.6.21
+6.4
23.32
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
4
16
h1
+3.1USM
24.03
Tobias Hadzikostas, IFK Göteborg
05
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
16
h3
+2.2USM
24.19
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
3
12.6.21
+2.5
25.11
Josef Weiner, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
B
+2.2
25.17
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
12.6.21
+4.1
25.31
Marcus Johansson, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
3
19
B
+2.5
25.64
Sebastian Gilley, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
5
19
B
+2.5
26.01
Pontus Setteskog, Ullevi
08
Ullevi FKUllevi
1
13
14.8.21
+3.0
29.32
Justin Harwood, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
12
A
28.8.21
+2.8
30.78
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
3
12.6.21
+4.1
31.07
Alexander Sandelius, Bohus
09
Bohus IFBohus
4
12
A
14.8.21
+4.3
32.49
Alvin Hogedal, Bohus
09
Bohus IFBohus
1
12
B
14.8.21
+3.1
32.79
Melvin Ström, Bohus
09
Bohus IFBohus
2
12
B
14.8.21
+3.1
32.88
Emil Gamberg, Bohus
09
Bohus IFBohus
5
12
A
14.8.21
+4.3
34.56
Noam Antelid, Bohus
09
Bohus IFBohus
3
12
B
14.8.21
+3.1
M 400m
1
45.98
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
vFIN
2
46.23
Felix Svensson^, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
4
B
3
47.05
Anders Pihlblad, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
2
A
4
48.31
Vidar Stenqvist, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
B
13.6.21
FGP
5
48.37
Karl Wållgren, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
3
22
21.8.21
JSM
6
48.68
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
6
28.8.21
SM
7
49.22
Adam Denguir, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
B
8
49.38
Nils Thornberg, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
A
23.6.21
9
49.39
Isak Helgesson, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
A
7.8.21
10
49.65
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
3
A
(10)
11
49.73
Robin Turan, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
USM
12
49.80
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
HS
13
49.89
Samuel Andreasson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
7
22
21.8.21
JSM
14
50.39
Aaron Ladestam, Ullevi
00
Ullevi FKUllevi
5
22
h2
20.8.21
JSM
15
50.47
Anton Bengtsson, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
3
A
16
50.56
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
6
22
h2
20.8.21
JSM
17
50.66
Herman Forsberg, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
B
23.6.21
18
50.83
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
7.8.21
SM
19
51.00
Erik Lindahl, Ullevi
90
Ullevi FKUllevi
5
A
20
51.15
Oskar Greilert, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
1
B
7.8.21
(20)
21
51.16
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
7
19
21.8.21
JSM
22
51.41
Jonathan Johansson, Sävedalen
00
Sävedalens AIKSävedalen
1
C
23
51.50
Simon Wikell, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
4
24
51.69
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
17
B
25
52.30
Fredrik Sangberg, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
5
C
26
52.37
Tarley Allison, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
4
B
27
52.73
Alexander Lesser, Ullevi
93
Ullevi FKUllevi
6
A
28
53.07
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
5
B
29
53.37
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
8
17
USM
30
53.38
Noel Krantz, Sävedalen
05
Sävedalens AIKSävedalen
3
17
B
(30)
31
53.47
Gustav Ölund, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
3
C
32
53.92
Christoffer Wockats, Kville
00
IF KvilleKville
3
B
33
54.15
Svante Wester, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
4
C
34
54.29
Josef Wallenlind, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
5
C
35
54.86
Andreas Rydén, Kville
04
IF KvilleKville
5
36
54.93
Erik Olsson, Örgryte
89
Örgryte ISÖrgryte
7
C
37
55.28
Theodor Johner, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
38
55.88
Edin Nygren, Majorna
76
Majornas IKMajorna
1
C
7.8.21
39
55.96
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
16
31.7.21
40
57.39
Erik Holmner, Solvikingarna
80
SolvikingarnaSolvikingarna
4
(40)
41
59.62
Wilhelm Kardemark, Kville
80
IF KvilleKville
5
B
42
59.68
Christoffer Johansson, Majorna
89
Majornas IKMajorna
3
C
7.8.21
43
1:00.85
Fredrik Engel, Lerum
74
IK Lerum FILerum
4
45
22.8.21
VSM
44
1:02.99
Mårten Holm, IFK Göteborg
75
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
45
22.8.21
VSM
45
1:15.40
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
2
70
22.8.21
VSM
M 800m
1
1:45.05
Andreas Kramer, Ullevi
97
Ullevi FKUllevi
7
Bauhaus
2
1:46.33
Alexander Lundskog, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
5
A
19.8.21
3
1:49.94
Felix Francois, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
3
29.6.21
Lag-SM
4
1:50.82
Erik Guander, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
2
5
1:51.07
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
3
B
FGP
6
1:52.53
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
1
A
6.7.21
7
1:52.71
Simon Wallenlind, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
8
1:54.55
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
4
A
6.7.21
9
1:54.69
Mathias Söder, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
8
B
13.6.21
FGP
10
1:55.03
Simon Wikell, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
6
A
6.7.21
(10)
11
1:55.21
Sebastian Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
7
A
6.7.21
12
1:55.37
Awet Mengsteab, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
7
A
13
1:55.45
Isak Helgesson, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
14
1:56.30
Michael Rosenqvist, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
1
A
23.6.21
15
1:56.42
Johan Lamm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
7
C
22.6.21
FGP
16
1:56.63
Robin Turan, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
USM
17
1:58.43
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
9
C
13.6.21
FGP
18
1:59.32
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
B
6.7.21
19
1:59.69
Fabian Haeffler, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
29.8.21
20
1:59.77
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
1
C
(20)
21
2:00.71
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
9
A
22
2:02.26
Christoffer Wockats, Kville
00
IF KvilleKville
5
23
2:03.70
Mohamed Nuur*, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
4
24
2:04.46
Salem Al-Mursi, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
5
29.8.21
25
2:04.82
Nils Olsson, Lerum
04
IK Lerum FILerum
1
17
C
26
2:05.02
Albin Hagstedt, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
17
B
27
2:05.72
Erik Roos, Mölndal
77
Mölndals AIKMölndal
3
13.6.21
28
2:06.30
Samuel Rasmuson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
E
5.9.21
29
2:06.82
Alexander Sörensen, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
2
19
30
2:07.37
Alfons Råwall, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
7
29.8.21
(30)
31
2:07.48
Lucas Frew, Lerum
04
IK Lerum FILerum
6
17
h1
USM
32
2:07.82
Edin Nygren, Majorna
76
Majornas IKMajorna
4
13.6.21
33
2:08.74
Wilmer Grahn, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
5
B
6.7.21
34
2:08.92
Martin Selin, Ullevi
95
Ullevi FKUllevi
7
29.6.21
Lag-SM
35
2:10.15
Elias Eliasson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
14
A
18.9.21
36
2:10.39
Noel Krantz, Sävedalen
05
Sävedalens AIKSävedalen
5
37
2:10.46
Jack Krantz, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
A
18.9.21
38
2:10.89
Christoffer Johansson, Majorna
89
Majornas IKMajorna
9
29.8.21
39
2:10.98
Erik Holmner, Solvikingarna
80
SolvikingarnaSolvikingarna
10
29.8.21
40
2:11.27
Alexander Hedar, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
(40)
41
2:11.53
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
5
17
B
42
2:11.59
Tim Tompsett, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
7
43
2:11.60
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
44
2:12.89
Sven Nordström, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
15
C
45
2:13.18
Albin Björk, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
15
22.5.21
46
2:14.36
Martin Jarlbäck, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
3
17
C
47
2:14.47
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
oct
15
8.8.21
USM
48
2:15.01
Noah Svedberg, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
49
2:15.68
Axel Olsson, Lerum
07
IK Lerum FILerum
5
14
A
18.9.21
50
2:17.72
Daniel Brevik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
2
(50)
51
2:18.40
Mattias Gustavsson, Majorna
78
Majornas IKMajorna
3
40
23.6.21
52
2:20.31
Paul Janzen, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
14
13.6.21
53
2:21.27
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
54
2:21.85
Fredrik Engel, Lerum
74
IK Lerum FILerum
-
4.9.21
55
2:24.55
Nils Johner, Lerum
07
IK Lerum FILerum
5
15
29.8.21
56
2:24.95
Albin Friberg, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
3
57
2:25.34
Marcus Lamm, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
3
15
58
2:26.58
Enzo Pettersson, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
15
59
2:26.75
Valter Jönrup, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
15
60
2:27.48
Mårten Holm, IFK Göteborg
75
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
45
20.8.21
VSM
(60)
61
2:27.68
Melvin Lessner Sveen, Majorna
07
Majornas IKMajorna
7
62
2:27.79
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
63
2:28.75
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
15
A
64
2:29.07
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
15
29.8.21
65
2:29.48
Ludvig Maechel, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
22.5.21
66
2:30.07
Arvid Möller, Kville
07
IF KvilleKville
6
14
13.6.21
67
2:30.76
Wiktor Nordström, Lerum
07
IK Lerum FILerum
2
4.9.21
68
2:30.89
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
69
2:33.24
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
5
15
A
70
2:33.48
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
B
(70)
71
2:33.74
Mohammed Al-Murisi, Ullevi
Ullevi FKUllevi
4
17
14.8.21
72
2:33.93
Arvid Berntsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
73
2:34.26
Gustav Romell, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
14
74
2:34.83
Niklas Amberntsson, Mölndal
71
Mölndals AIKMölndal
8
B
6.7.21
75
2:36.66
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
76
2:36.95
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
6
77
2:37.92
Rasmus Krenauer, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
5
15
13.6.21
78
2:40.03
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
B
79
2:43.18
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
7
80
2:43.65
Gunnar Bengtsson, Majorna
55
Majornas IKMajorna
4
40
23.6.21
(80)
81
2:43.87
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
8
82
2:44.23
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
15
D
5.9.21
83
2:46.26
Philip Blomgren, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
9
15
D
5.9.21
84
2:46.68
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
85
2:46.76
Vinton Landelius, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
4
15
86
2:49.27
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
B
87
2:49.45
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
7
15
C
5.9.21
88
2:49.73
Bruno Klemets, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
B
89
2:49.75
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
5
15
B
90
2:49.90
Oscar Erlach, Kville
06
IF KvilleKville
6
15
B
(90)
91
2:50.12
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
7
15
B
92
2:53.18
Elias Samuelsson Sandgren, Kville
07
IF KvilleKville
8
15
29.8.21
93
2:53.87
Bruno Gianneschi, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
9
94
2:56.01
Anton Hydén, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
15
95
3:01.78
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
2
70
20.8.21
VSM
96
3:06.62
Torgny Karlsson, Solvikingarna
49
SolvikingarnaSolvikingarna
5
70
20.8.21
VSM
97
3:12.62
Viggo Sönmör, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
6
19.6.21
M 1500m
1
3:41.31
Suldan Hassan, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
5
A
2
3:45.77
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
1
A
3
3:46.20
Simon Wallenlind, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
5
B
13.6.21
FGP
4
3:47.24
Sebastian Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
5
C
5
3:47.96
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
3
A
6
3:50.53
Miguel Palm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
6
A
24.7.21
7
3:51.03
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
h1
27.8.21
SM
8
3:51.94
Hampus Börjesson, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
2
A
7.8.21
9
3:54.50
Gabriel Steffensen, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
4
C
13.6.21
FGP
10
3:55.58
Mohamed Nuur*, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
5
22
21.8.21
JSM
(10)
11
3:57.78
Awet Mengsteab, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
8
12
3:59.03
Victor Wahlgren, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
5
A
7.8.21
13
3:59.43
Dag Blandkjenn*, IFK Göteborg
96
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15.6.21
14
3:59.52
Michael Rosenqvist, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
2
B
15
3:59.86
Johan Lamm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
2
B
FGP
16
4:03.89
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
5
B
17
4:04.39
Chris Gray, Örgryte
92
Örgryte ISÖrgryte
5
29.6.21
Lag-SM
18
4:04.41
Fabian Haeffler, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
8
15.6.21
19
4:07.03
Jonathan Weichbrodt, Mölndal
94
Mölndals AIKMölndal
1
B
7.8.21
20
4:07.17
Nils Olsson, Lerum
04
IK Lerum FILerum
2
B
7.8.21
(20)
21
4:13.22
Salem Al-Mursi, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
1
22
4:13.42
Louis Schmitz, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
23
4:15.61
Arvid Backteman, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
1
28.8.21
24
4:16.69
Jesper Evervall, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
8
B
25
4:18.16
Lukas Jakobsson, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
3
26
4:18.82
Melker Tillenius, Sävedalen
01
Sävedalens AIKSävedalen
4
27
4:19.24
Alfons Råwall, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
5
28
4:21.30
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
6
29
4:22.62
Lucas Frew, Lerum
04
IK Lerum FILerum
4
12.6.21
30
4:25.07
Ivan Magnusson, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
5
B
(30)
31
4:30.16
Tim Tompsett, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
32
4:30.88
Erik Roos, Mölndal
77
Mölndals AIKMölndal
5
33
4:39.57
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
5
45
21.8.21
VSM
34
4:40.67
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
dec
HS
35
4:46.25
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
16
36
4:47.30
Karl Petersson, Sävedalen
04
Sävedalens AIKSävedalen
7
37
4:48.46
Leon Stålhammar, Kongahälla
06
Kongahälla AIKKongahälla
7
38
4:50.63
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
8.8.21
SM
39
4:59.85
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
8
50
21.8.21
VSM
40
5:14.92
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
8
(40)
41
5:16.90
Simon Rydén, Kville
08
IF KvilleKville
1
13
h1
5.9.21
42
5:21.67
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
3
19
23.5.21
43
5:23.96
Arvid Möller, Kville
07
IF KvilleKville
6
44
5:40.83
Fredrik Hjortbäck, Sävedalen
74
Sävedalens AIKSävedalen
3
12.9.21
45
6:03.27
Nils-Olof Niklasson, Kville
49
IF KvilleKville
2
70
21.8.21
VSM
46
6:39.00
Arthur De Maar, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
19
23.5.21
47
6:58.13
Emile Johansson ben Salem, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
19
23.5.21
48
6:58.58
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
pen
55
11.9.21
VSM
M 3000m
1
7:44.53
Suldan Hassan, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
6
2
8:08.42
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
5
22.6.21
FGP
3
8:12.58
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
6
22.6.21
FGP
4
8:14.55
Sebastian Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
7
22.6.21
FGP
5
8:20.87
Hampus Börjesson, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
1
14.8.21
6
8:24.73
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
1
17
vFIN
7
8:50.84
Nils Olsson, Lerum
04
IK Lerum FILerum
3
17
vFIN
8
8:53.18
Erik Barr Zeilon, Örgryte
97
Örgryte ISÖrgryte
4
A
16.6.21
9
9:52.44
Louis Schmitz, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
8
17
USM
10
10:00.30
Lucas Frew, Lerum
04
IK Lerum FILerum
9
17
USM
(10)
11
10:59.7m
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
8
B
12
11:21.01
Karl-Johan Jonhsson, Umara
84
Umara SCUmara
6
13.7.21
M 5000m
1
13:53.28
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
2
B
FGP
2
14:02.64
Suldan Hassan, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
2
29.8.21
SM
3
14:06.66
Miguel Palm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
4
A
7.8.21
4
14:10.24
Hampus Börjesson, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
9
29.8.21
SM
5
14:11.86
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
7
A
7.8.21
6
14:22.37
Sebastian Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
14
29.8.21
SM
7
14:56.34
Mohamed Nuur*, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
1
23.6.21
8
14:58.92
Gabriel Steffensen, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
3
29.6.21
Lag-SM
9
15:27.13
Erik Barr Zeilon, Örgryte
97
Örgryte ISÖrgryte
3
A
19.6.21
10
15:33.22
Nicklas Gunnarsson, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
2
23.6.21
(10)
11
15:45.27
Arvid Backteman, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
3
19
22.8.21
JSM
12
15:58.65
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
5
19
22.8.21
JSM
13
16:03.52
Jonathan Weichbrodt, Mölndal
94
Mölndals AIKMölndal
3
23.6.21
14
16:03.60
Nils Olsson, Lerum
04
IK Lerum FILerum
4
23.6.21
15
16:09.62
Jesper Evervall, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
23.6.21
16
16:13.81
Fabian Haeffler, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
10
19
22.8.21
JSM
17
16:14.89
Joel Thorén, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
7
23.6.21
18
16:16.37
Melker Tillenius, Sävedalen
01
Sävedalens AIKSävedalen
8
23.6.21
19
16:22.82
Axel Rosencrantz, Triathlon Väst
02
F Triathlon VästTriathlon Väst
12
19
22.8.21
JSM
20
16:55.63
Joshua Dudley, IFK Göteborg
95
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
23.6.21
(20)
21
16:55.83
Ivan Magnusson, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
1
12.9.21
22
16:59.87
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
3
45
20.8.21
VSM
23
17:05.56
Olle Leibe Bergstedt, Solvikingarna
01
SolvikingarnaSolvikingarna
11
23.6.21
24
17:21.31
Rasmus Bäcklund, IFK Göteborg
98
IFK GöteborgIFK Göteborg
12
23.6.21
25
17:34.16
Linus Therén, Kville
88
IF KvilleKville
6
26
17:56.48
Mikael Rangfeldt, Lerum
85
IK Lerum FILerum
1
35
A
23.6.21
27
18:13.11
Lennart Olsson, Lerum
69
IK Lerum FILerum
2
35
A
23.6.21
28
18:13.95
Henrik Grossby, Umara
86
Umara SCUmara
3
29
18:19.69
Mattias Eliasson, Solvikingarna
90
SolvikingarnaSolvikingarna
17
23.6.21
30
18:27.06
Karl Arvidsson, Umara
92
Umara SCUmara
8
A
1.6.21
(30)
31
18:30.32
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
7
50
20.8.21
VSM
32
18:50.03
Ingemar Svensson, Solvikingarna
65
SolvikingarnaSolvikingarna
5
35
A
23.6.21
33
18:51.37
Mikael Zachrisson, Lerum
65
IK Lerum FILerum
6
35
A
23.6.21
34
19:16.20
Stefan Gustafsson, Solvikingarna
70
SolvikingarnaSolvikingarna
7
35
A
23.6.21
35
19:26.69
Roger Andersson, Solvikingarna
67
SolvikingarnaSolvikingarna
8
35
A
23.6.21
36
19:58.79
Vignesh Pandian, Solvikingarna
87
SolvikingarnaSolvikingarna
18
23.6.21
37
20:21.23
Ulf Johansson, Solvikingarna
59
SolvikingarnaSolvikingarna
9
35
A
23.6.21
38
21:28.71
Henrik Lindblad, Solvikingarna
76
SolvikingarnaSolvikingarna
10
35
A
23.6.21
39
21:41.82
Tony Elias Camprubi, Lerum
54
IK Lerum FILerum
11
35
A
23.6.21
40
22:09.67
Hans Melin, Majorna
60
Majornas IKMajorna
13
35
A
23.6.21
(40)
41
22:25.11
Bertil Johansson, Solvikingarna
74
SolvikingarnaSolvikingarna
15
35
A
23.6.21
42
22:53.89
Torgny Karlsson, Solvikingarna
49
SolvikingarnaSolvikingarna
16
35
A
23.6.21
43
23:10.45
Tomas Strömvall, Lerum
60
IK Lerum FILerum
17
35
A
23.6.21
M 10,000m
1
28:48.92
Suldan Hassan, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
vFIN
2
29:36.58
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
1
3
32:19.18
Johan Lamm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
6
4
33:08.91
Olle Dahlberg, Solvikingarna
87
SolvikingarnaSolvikingarna
1
5
36:08.37
Linus Persson, Umara
84
Umara SCUmara
11
29.8.21
6
36:23.26
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
3
45
22.8.21
VSM
7
37:54.94
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
2
C
26.9.21
M 5km, Road
1
14:22
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
1
A
17.4.21
2
14:25
Alexander Nilsson, Mölndal
95
Mölndals AIKMölndal
2
A
17.4.21
3
14:31
Hampus Börjesson, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
5
A
17.4.21
4
14:34
Vidar Johansson, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
1
5
14:54
Jonathan Grahn, Mölndal
04
Mölndals AIKMölndal
2
B
17.4.21
6
14:56
Linus Hultegård, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
4
B
17.4.21
7
15:42
Erik Barr Zeilon, Örgryte
97
Örgryte ISÖrgryte
1
25.6.21
8
15:54+
Abdelhafiz Ibrahim*, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
-
11.9.21
9
16:06+
Björn Hammar, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
18
14.8.21
10
16:25+
Olof Simann, Majorna
95
Majornas IKMajorna
-
(10)
11
16:36+
Olle Dahlberg, Solvikingarna
87
SolvikingarnaSolvikingarna
-
11.9.21
12
16:48+
Geert Tuinstra*, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
-
11.9.21
12
16:48+
Filip Helmroth, Lerum
97
IK Lerum FILerum
-
11.9.21
14
17:18+
Karl Normelli, Umara
94
Umara SCUmara
-
11.9.21
15
17:25
Henok Ande, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
5
19
15.5.21
16
17:29+
Jonatan Fahlén, Proletären
90
Proletären FFProletären
-
11.9.21
17
17:31+
Viktor Lundmark, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
-
11.9.21
18
17:39+
Daniel Pettersson, IFK Göteborg
77
IFK GöteborgIFK Göteborg
-
19
17:54+
Fredrik Skoglund, Örgryte
93
Örgryte ISÖrgryte
56
14.8.21
20
18:03
Jerker Aspgård, Aktivitus
82
Aktivitus SCAktivitus
9
25.6.21
(20)
21
18:06+
Henrik Nyström, Triathlon Väst
80
Triathlon VästTriathlon Väst
-
22
19:32
Philip Engstrand, Umara
94
Umara SCUmara
8
23
19:45+
Jens Regnström, Umara
78
Umara SCUmara
-
11.9.21
24
20:46 SR65
Gunnar Bengtsson, Majorna
55
Majornas IKMajorna
6
12.6.21
25
23:08
Hans Melin, Majorna
60
Majornas IKMajorna
11
12.6.21
26
29:29
André Bülow Bengtsson, Majorna
03
Majornas IKMajorna
12
12.6.21
M 10km, Road
1
30:20
Jonatan Fridolfsson, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
3
28.7.21
2
30:23
Max Peter Bejmer, IFK Göteborg
92
IFK GöteborgIFK Göteborg
14
A
13.7.21
SM
3
31:02
Sebastian Nilsson, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
22
A
13.7.21
SM
4
31:03
Dag Blandkjenn*, IFK Göteborg
96
IFK GöteborgIFK Göteborg
23
A
13.7.21
SM
5
31:35
Filip Helmroth, Lerum
97
IK Lerum FILerum
31
A
13.7.21
SM
6
31:37
Fredrik Bakkman, IFK Göteborg
86
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12.6.21
7
31:42
Linus Hultegård, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
6
28.7.21
8
32:22
Björn Hammar, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
10
28.7.21
9
32:35
Jonathan Flod, Triathlon Väst
87
F Triathlon VästTriathlon Väst
47
A
13.7.21
SM
10
32:47
Oskar Jönsson, Örgryte
86
Örgryte ISÖrgryte
2
(10)
11
33:08
Arvid Backteman, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
19
19
12
33:12+
Olle Dahlberg, Solvikingarna
87
SolvikingarnaSolvikingarna
-
13
33:13+
Olof Simann, Majorna
95
Majornas IKMajorna
-
14
33:31
Viktor Lundmark, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
9
31.7.21
15
33:34
Nicklas Gunnarsson, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
62
A
13.7.21
SM
16
33:37+
Geert Tuinstra*, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
-
11.9.21
17
33:51
Markus Bengtsson, Umara
76
Umara SCUmara
67
A
13.7.21
SM
18
34:21+
Karl Normelli, Umara
94
Umara SCUmara
-
11.9.21
19
34:55
Sebastian Stenman, IFK Göteborg
91
IFK GöteborgIFK Göteborg
82
A
13.7.21
SM
20
34:58
Joel Thorén, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
15
31.7.21
(20)
21
35:11
Nils Olsson, Lerum
04
IK Lerum FILerum
83
A
13.7.21
SM
22
35:15
Fredrik Skoglund, Örgryte
93
Örgryte ISÖrgryte
56
14.8.21
23
35:16
Johannes Bogren, Majorna
79
Majornas IKMajorna
14
12.6.21
23
35:16
David Vegborn, Umara
78
Umara SCUmara
85
A
13.7.21
SM
25
35:36+
Daniel Pettersson, IFK Göteborg
77
IFK GöteborgIFK Göteborg
-
26
35:50
Martin Flinta, Herkules
73
FK HerkulesHerkules
24
B
13.7.21
SM
27
36:11
Olle Leibe Bergstedt, Solvikingarna
01
SolvikingarnaSolvikingarna
22
28
37:03
Fredrik Björndahl, Aktivitus
83
Aktivitus SCAktivitus
32
12.6.21
29
37:13+
Henrik Nyström, Triathlon Väst
80
Triathlon VästTriathlon Väst
-
30
37:19
Peter Helmroth, Lerum
66
IK Lerum FILerum
8
C
13.7.21
SM
(30)
31
37:22
Albin Remäng, Majorna
91
Majornas IKMajorna
51
B
13.7.21
SM
32
37:27
Johan Ingvarsson, Umara
90
Umara SCUmara
46
28.7.21
33
38:05
Linus Therén, Kville
88
IF KvilleKville
65
B
13.7.21
SM
34
38:22
Mattias Gustavsson, Majorna
78
Majornas IKMajorna
36
12.6.21
35
38:52
Eskil Mattsson, Lerum
81
IK Lerum FILerum
72
B
13.7.21
SM
36
38:55+
Jens Regnström, Umara
78
Umara SCUmara
-
11.9.21
37
39:04
Ghias Sediqi, Lerum
87
IK Lerum FILerum
18
C
13.7.21
SM
38
39:22
Lennart Olsson, Lerum
69
IK Lerum FILerum
22
C
13.7.21
SM
39
39:37
Anders Pihl, Lerum
70
IK Lerum FILerum
23
C
13.7.21
SM
40
39:38
Marcus Hyttfors, Majorna
75
Majornas IKMajorna
42
12.6.21
(40)
41
39:49
Dimitrios Kiriazidis, Majorna
68
Majornas IKMajorna
25
C
13.7.21
SM
42
39:52
Erik Michaëlsson, Majorna
67
Majornas IKMajorna
26
C
13.7.21
SM
43
40:35
Mikael Zachrisson, Lerum
65
IK Lerum FILerum
35
C
13.7.21
SM
44
41:08
Janne Strömbom, Mölndal
65
Mölndals AIKMölndal
38
C
13.7.21
SM
45
42:07
Johan Nilsson, Majorna
74
Majornas IKMajorna
44
C
13.7.21
SM
46
44:29
Gunnar Bengtsson, Majorna
55
Majornas IKMajorna
53
C
13.7.21
SM
47
48:47
Anders Eriksson, Majorna
55
Majornas IKMajorna
67
C
13.7.21
SM
48
49:42
Masoud Owji, Solvikingarna
80
SolvikingarnaSolvikingarna
69
C
13.7.21
SM
49
52:21
Henrik Markhede, Majorna
72
Majornas IKMajorna
75
C
13.7.21
SM
M Half Marathon
1
1:08:38
Linus Hultegård, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
6
9.5.21
2
1:10:52
Olle Dahlberg, Solvikingarna
87
SolvikingarnaSolvikingarna
82
3
1:10:55
Filip Helmroth, Lerum
97
IK Lerum FILerum
18
11.9.21
4
1:11:02
Olof Simann, Majorna
95
Majornas IKMajorna
89
5
1:11:45
Geert Tuinstra*, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
21
11.9.21
6
1:12:07
Björn Hammar, Sävedalen
92
Sävedalens AIKSävedalen
2
13.7.21
7
1:12:34
Karl Normelli, Umara
94
Umara SCUmara
11
11.9.21
8
1:14:21
Viktor Lundmark, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
31
11.9.21
9
1:16:27+
Andreas Höye, Ullevi
84
Ullevi FKUllevi
-
10
1:16:42
Daniel Pettersson, IFK Göteborg
77
IFK GöteborgIFK Göteborg
232
(10)
11
1:20:33
Magnus Magnusson, Lerum
68
IK Lerum FILerum
22
11.9.21
12
1:21:23
Jens Regnström, Umara
78
Umara SCUmara
66
11.9.21
13
1:21:47
Henrik Nyström, Triathlon Väst
80
Triathlon VästTriathlon Väst
514
14
1:27:03
Toni Niskanen, Umara
80
Umara SCUmara
15
13.7.21
15
1:28:11
Michael Zantelid, Triathlon Väst
74
Triathlon VästTriathlon Väst
18
13.7.21
M Marathon
1
2:28:10
Linus Hultegård, Sävedalen
90
Sävedalens AIKSävedalen
45
2
2:32:32
Olof Simann, Majorna
95
Majornas IKMajorna
8
9.5.21
3
2:37:11
Andreas Höye, Ullevi
84
Ullevi FKUllevi
246
B
4
2:37:42
Jonatan Fahlén, Proletären
90
Proletären FFProletären
44
9.10.21
5
2:49:14
Karl Normelli, Umara
94
Umara SCUmara
3
9.10.21
6
2:56:16
Daniel Robertsson, IFK Göteborg
77
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
7
3:04:07
Fredrik Edelvik, Umara
72
Umara SCUmara
6
21.8.21
8
3:53:48
Leif Karlsson, Solvikingarna
63
SolvikingarnaSolvikingarna
1
19.6.21
M 100km
1
9:05:32
Oscar Sjölander, Majorna
69
Majornas IKMajorna
8
4.7.21
SM
2
9:10:58
David Muir, Aktivitus
75
Aktivitus SCAktivitus
9
4.7.21
SM
3
9:24:14
Johan Hartelius, Kville
81
IF KvilleKville
11
4.7.21
SM
M 3000m Steeplechase
1
8:18.31
Vidar Johansson, Sävedalen
96
Sävedalens AIKSävedalen
2
2
8:48.86
Awet Mengsteab, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
5
30.4.21
3
8:53.39
Miguel Palm, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
3
28.8.21
SM
4
9:39.34
Jens Petrusson, Ullevi
94
Ullevi FKUllevi
5
29.6.21
Lag-SM
5
9:41.99
Carl Erixon, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
1
6
10:08.59
Philip Frick, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
4.9.21
7
10:46.57
Alexander Bucht, Sävedalen
01
Sävedalens AIKSävedalen
1
12.9.21
8
10:49.06
Anders Soovik, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
1
45
21.8.21
VSM
9
NT
Monir El Khalki, Kville
81
IF KvilleKville
4
M 110m Hurdles
1
14.23
Petter Gustafsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
1
10.6.21
+0.4
2
14.61
Elias Martinsson, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
3
X
7.8.21
+0.1
3
15.28
Isak Barrow, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
10.6.21
+0.4
4
15.43
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
8.8.21
+1.4SM
5
16.51
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
2
0.0
6
16.59
Mohammad Al Masri, Kville
01
IF KvilleKville
3
0.0
Wind assisted
14.55
Elias Martinsson, Mölndal
97
Mölndals AIKMölndal
1
+3.9
15.06
Isak Barrow, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
2
+3.9
16.21
Mohammad Al Masri, Kville
01
IF KvilleKville
4
+3.9
M 400m Hurdles
1
48.53
Carl Bengtström, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
B
2
52.89
Gustav Karlsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
7
29.8.21
SM
3
53.91
Samuel Wiik, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
4
A
4
54.21
Alexander Lundskog, Ullevi
96
Ullevi FKUllevi
6
29.6.21
Lag-SM
5
56.21
Felix Larsen Nilsson, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
B
6
58.02
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
HS
29.5.21
7
1:00.66
Fredrik Grund, Kville
02
IF KvilleKville
5
19
22.8.21
JSM
8
1:00.77
Marcus Blixt, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
3
9
1:01.88
Fredrik Lorentzon, Sävedalen
97
Sävedalens AIKSävedalen
1
12.9.21
10
1:01.89
Christoffer Wockats, Kville
00
IF KvilleKville
5
M High Jump
1
2.06
Simon Wiklund, Mölndal
99
Mölndals AIKMölndal
1
2
2.03
Isak Persson, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
3
29.6.21
Lag-SM
2
2.03
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
7.8.21
4
1.94
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
23.6.21
4
1.94
Fabian Steene, Kville
03
IF KvilleKville
4
7.8.21
6
1.88
Philip Bayer, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
5
7.8.21
6
1.88
Lucas Lorentzon, IFK Göteborg
03
IFK GöteborgIFK Göteborg
8
19
21.8.21
JSM
8
1.85
Albin Coster, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
1
17
9
1.83
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
4
HS
25.2.21
9
1.83
William Frisk, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
19
25.5.21
(10)
11
1.82
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
7.8.21
SM
12
1.81
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
17
12
1.81
Erik Olzon, Kville
01
IF KvilleKville
6
7.8.21
14
1.80
Ola Carlsson, Örgryte
75
Örgryte ISÖrgryte
1
14
1.80
Hugo Tilldal, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
1
17
5.9.21
16
1.79
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
2
15
G
5.9.21
17
1.78
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
2
23.6.21
18
1.76
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
2
45
20.8.21
VSM
19
1.74
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
17
USM
20
1.70
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
17
12.6.21
(20)
20
1.70
Axel Eenfeldt, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
2
17
12.6.21
20
1.70
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
23
1.68
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
24
1.67
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
7.8.21
25
1.66
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
3
15
26
1.64
Felix Tamm, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
15
7.6.21
26
1.64
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
20.8.21
VSM
26
1.64
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
14
29
1.62
Fredrik Wockatz, Kville
06
IF KvilleKville
4
15
29
1.62
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
18
(30)
29
1.62
Nils Amundin, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
1
13
29
1.62
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
7.8.21
33
1.61
Sixten Lenninger, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
15
7.6.21
34
1.58
Daniel Brevik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
34
1.58
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
5
15
34
1.58
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
5.9.21
34
1.58
Måns Lindqvist, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
14
B
18.9.21
38
1.55
Vincent Åberg, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
1
12
13.6.21
38
1.55
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
8.8.21
38
1.55
David Blixt, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
4
15
5.9.21
(40)
38
1.55
Loke Nilsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
15
G
5.9.21
38
1.55
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
5
14
43
1.54
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
2
14
B
18.9.21
44
1.51
Nils Norrby, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
44
1.51
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
1
15
H
5.9.21
44
1.51
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
7
15
F
5.9.21
47
1.50
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
47
1.50
Oscar Erlach, Kville
06
IF KvilleKville
8
15
47
1.50
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
55
20.8.21
VSM
47
1.50
Albin Theander, Kville
07
IF KvilleKville
6
15
29.8.21
(50)
51
1.46
Gustav Karlsson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
51
1.46
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
4
55
20.8.21
VSM
53
1.45
Nuuno Grytter, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
16
22.5.21
54
1.44
Oliver Hedin, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
13
55
1.43
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
56
1.42
Hjalmar Hamberg, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
5
15
56
1.42
Noah Tholson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
10
15
56
1.42
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
12
15
56
1.42
Björn Carlén Bengtsson, Lerum
65
IK Lerum FILerum
5
55
20.8.21
VSM
60
1.40
Björn Roth, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
13
(60)
60
1.40
Herman Ryding, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
12
13.6.21
62
1.39
Philip Blomgren, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
15
H
5.9.21
62
1.39
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
H
5.9.21
62
1.39
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
8
15
H
5.9.21
65
1.38
Viggo Büller, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
65
1.38
Alvar Tingelöf, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
65
1.38
Samuel Rasmuson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
14
15
65
1.38
Klinton Wehlander, Kville
07
IF KvilleKville
16
15
65
1.38
Max Johansson, Ullevi
09
Ullevi FKUllevi
2
12
8.8.21
70
1.37
Ivar Gejke Wiksén, Kville
09
IF KvilleKville
1
12
(70)
71
1.35
Brian Posder, Mölndal
09
Mölndals AIKMölndal
4
16
22.5.21
71
1.35
Caleb Tessema, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
5
15
7.6.21
71
1.35
Alfred Wendt, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
4
12
13.6.21
71
1.35
Gustav Kristofferson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
5
15
19.6.21
75
1.34
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
18
15
75
1.34
Emil Gamberg, Bohus
09
Bohus IFBohus
1
12
27.6.21
77
1.33
Noah Varkey, Kville
09
IF KvilleKville
2
12
78
1.30
Wille Hedström, Sävedalen
09
Sävedalens AIKSävedalen
5
12
13.6.21
79
1.29
Bo Torstensson, Kville
09
IF KvilleKville
3
12
80
1.26
Alfred Robertson, Kville
08
IF KvilleKville
1
13
(80)
81
1.20
Vincent Lindal, Kville
09
IF KvilleKville
5
12
29.8.21
82
1.18
Ivar Wilén, Kville
08
IF KvilleKville
2
13
83
1.17
Frans Caisander, Kville
09
IF KvilleKville
4
12
84
1.16
Arvid Wetterberg, Lerum
09
IK Lerum FILerum
2
12
5.9.21
M Pole Vault
1
5.65
Melker Svärd Jacobsson, Örgryte
94
Örgryte ISÖrgryte
5
2
5.20
Robin Jacobsson, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
14.8.21
3
4.82
William Asker, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
B
12.6.21
4
4.40
Fredrik Dymén, Kongahälla
76
Kongahälla AIKKongahälla
2
45
21.8.21
VSM
5
4.30
Gabriel Torgersson, Kville
05
IF KvilleKville
9
A
5.6.21
6
4.00
Martin Evenbratt, Kongahälla
80
Kongahälla AIKKongahälla
1
40
21.8.21
VSM
7
3.90
Sten Hagström, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
12
8
3.82
Elliot Lindbom, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
4.9.21
8
3.82
Jacob Tegnér, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
4.9.21
10
3.80
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
8.8.21
SM
(10)
11
3.78
Oliver Edman Chrantz, Örgryte
01
Örgryte ISÖrgryte
9
7.8.21
12
3.65
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
dec
18
13
3.61
Erik Hagström, Örgryte
73
Örgryte ISÖrgryte
2
45
23.6.21
14
3.51
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
15
15
3.45
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
oct
15
11.9.21
16
3.37
Axel Widerberg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
15
22.8.21
USM
17
3.15
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
18
18
3.00
Leonard Herzog, Sävedalen
99
Sävedalens AIKSävedalen
1
12.9.21
18
3.00
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
20
2.90
Vilmer Elovsson, Mölndal
02
Mölndals AIKMölndal
6
(20)
21
2.87
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
4
17
4.9.21
22
2.72
Patrik Söderqvist, Lerum
59
IK Lerum FILerum
1
60
4.9.21
23
2.70
Lars Diechle, Ullevi
69
Ullevi FKUllevi
3
50
21.8.21
VSM
24
2.65
Isak Thörn, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
19.9.21
25
2.60
Albin Theander, Kville
07
IF KvilleKville
7
14
19.9.21
26
2.55
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
B
27
2.42
Filip Schälin, Kongahälla
04
Kongahälla AIKKongahälla
5
17
4.9.21
28
2.40
Elvis Åberg, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
8
14
19.9.21
29
2.25
Leon Östling, Kville
07
IF KvilleKville
3
B
30
2.12
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
3
15
(30)
31
2.11
Klinton Wehlander, Kville
07
IF KvilleKville
5
15
28.8.21
32
2.10
Björn Roth, IFK Göteborg
09
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
11
7.8.21
33
1.87
Olle Kärnebro, Kongahälla
08
Kongahälla AIKKongahälla
2
13
27.6.21
34
1.81
Vincent Lindal, Kville
09
IF KvilleKville
2
12
28.8.21
35
1.72
Calle Wärn, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
36
1.70
Bo Torstensson, Kville
09
IF KvilleKville
5
B
M Long Jump
1
7.50
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
3
27.8.21
+2.0SM
2
7.38
Oliwer Danielsson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
1
10.6.21
+0.3
2
7.38
Tobias Carlryd, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
1
26.6.21
+0.7
4
7.26
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
3
26.6.21
+1.5
5
7.23
Artur Engström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
3
+0.3
6
7.02
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
+
22
22.8.21
+1.2JSM
7
7.01
Alex Apelgrim, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
2
17
+1.3USM
8
6.96
Victor Hering, Ullevi
03
Ullevi FKUllevi
10
19
21.8.21
+0.6JSM
9
6.85
Jimmy Hellström, Ullevi
03
Ullevi FKUllevi
1
0.0
10
6.74
Gustav Tartu, Kville
02
IF KvilleKville
+
19
21.8.21
+1.6JSM
(10)
11
6.71
Otto Hammarström, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
4
B
27.8.21
+0.8SM
12
6.70
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
+
17
+1.9USM
13
6.69
Jonathan Carbe, Örgryte
90
Örgryte ISÖrgryte
dec
7.8.21
0.0SM
14
6.65
Mohammad Al Masri, Kville
01
IF KvilleKville
2
5.6.21
0.0
15
6.61
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
2
0.0
16
6.51
Fredrik Grund, Kville
02
IF KvilleKville
1
19.7.21
+0.8
17
6.49
Daniel Otterdahl, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
8
7.8.21
+0.9
18
6.45
David Sennung, Ullevi
91
Ullevi FKUllevi
2
23.6.21
+1.4
19
6.42
Olof Ryberg, Örgryte
00
Örgryte ISÖrgryte
3
23.6.21
+1.4
19
6.42
Marcus Johansson, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
1
17
5.9.21
+0.4
(20)
21
6.41
Axel Eenfeldt, Örgryte
05
Örgryte ISÖrgryte
4
23.6.21
+1.0
22
6.38
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
1
17
22.5.21
+1.6
23
6.37
Markus Lundborg, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
2
4.9.21
+0.6
24
6.32
David Ulstein, Mölndal
03
Mölndals AIKMölndal
10
7.8.21
+0.3
25
6.30
Richard Heikkilä, Mölndal
98
Mölndals AIKMölndal
4
+2.0
26
6.29
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
4.9.21
−0.7
27
6.25
Nils Brakander, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
1
17
+1.4
28
6.19
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
4
3.7.21
+0.2
29
6.18
Johan Wahlgren, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
2
27.6.21
+1.2
30
6.09
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
17
27.6.21
+1.6
(30)
31
6.06
William Brandberg, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
1
0.0
31
6.06
Hugo Kündig, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
D
4.9.21
−0.4
33
6.04
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
27.6.21
+1.7
34
6.02
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
5.9.21
+1.2
35
5.86
Rafael Tejada De Leon, Ullevi
02
Ullevi FKUllevi
4
4.9.21
−1.1
36
5.82
Lukas Lehto, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
4
17
22.5.21
+1.2
37
5.81
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
15
22.8.21
+1.4USM
38
5.78
Linus Pihl, Lerum
03
IK Lerum FILerum
6
23.6.21
+1.3
39
5.76
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
dec
18
31.7.21
−1.1
40
5.75
Allan Elgemark, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
1
15
7.6.21
+0.7
(40)
41
5.64
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
16
31.7.21
+1.0
42
5.60
Shakeem Reid, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
6
17
27.6.21
+2.0
43
5.58
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
A
18.9.21
+1.9
44
5.56
Albin Edin, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
10
15
D
4.9.21
−1.6
45
5.49
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
+
15
+0.3
46
5.48
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
1
14
23.5.21
+1.2
47
5.42
Wilmer Olsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
1
16
7.6.21
+0.4
48
5.41
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
23.5.21
+1.9
49
5.40
Oliver Manning, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
2
15
7.6.21
+0.7
50
5.37
Rasmus Arnell, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
29.8.21
+1.0
(50)
51
5.28
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
21.8.21
−0.1VSM
52
5.27
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
20
15
Q
0.0
53
5.24
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
4
45
21.8.21
−1.4VSM
54
5.23
Malte Rosvall, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
+
19
8.8.21
+1.9
55
5.15
Samuel Rasmuson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
24
15
Q
0.0
56
5.10
Jonas Ellison, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
4
15
C
4.9.21
0.0
57
5.07
Hugo Persson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
3
15
7.6.21
+0.7
58
5.06
Filip Novak, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
15
23.5.21
+1.3
59
5.04
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
+0.3
60
5.02
Albin Cedergren, Kville
07
IF KvilleKville
9
15
+1.3
(60)
61
4.99
Vilgot Smedberg, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
+
14
23.5.21
+1.6
61
4.99
Fredrik Wockatz, Kville
06
IF KvilleKville
10
15
−1.6
61
4.99
David Blixt, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
2
14
27.6.21
+1.0
64
4.96
William Malmström, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
3
15
+0.9
65
4.91
Ludvig Maechel, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
+
15
23.5.21
+1.4
65
4.91
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
6
15
C
4.9.21
−0.9
67
4.84
Hugo Åkesson, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
+
15
23.5.21
+1.3
68
4.76
Philip Blomgren, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
3
+1.0
69
4.73
Oskar Ekström, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
14
0.0
70
4.72
Axel Johansson, Kongahälla
07
Kongahälla AIKKongahälla
3
15
5.9.21
+1.2
(70)
71
4.70
Nuuno Grytter, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
8
17
22.5.21
0.0
72
4.69
Oskar Andersson, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
4
15
7.6.21
0.0
72
4.69
Oscar Erlach, Kville
06
IF KvilleKville
13
15
+1.8
72
4.69
Alfred Ostwald, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
+0.4
75
4.68
Nils Norrby, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
9
15
+1.5
76
4.67
Daniel Brevik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
+1.3
76
4.67
Ivan Fredberg, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
12
15
C
4.9.21
−2.0
78
4.63
Björn Carlén Bengtsson, Lerum
65
IK Lerum FILerum
1
55
5.9.21
+1.0
79
4.62
Alvar Tingelöf, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
5
14
+1.0
80
4.61
Arvid Möller, Kville
07
IF KvilleKville
8
14
13.6.21
(80)
81
4.60
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
55
5.9.21
+0.9
82
4.59
Sebastian Siering, IFK Göteborg
08
IFK GöteborgIFK Göteborg
14
15
+1.3
83
4.57
Oscar Carlsson, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
4
15
0.0
84
4.56
Nils Lindsta Long, Lerum
07
IK Lerum FILerum
4
15
5.9.21
+0.8
85
4.55
Milton Brandberg, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
8
+1.7
86
4.53
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
19.6.21
−1.3
87
4.48
Valdemar Wik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
+1.1
87
4.48
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
4
55
21.8.21
−0.6VSM
89
4.39
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
5
15
0.0
90
4.32
Markus Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
14
+0.2
(90)
91
4.30
Viggo Büller, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
6
15
+1.3
91
4.30
Gustav Kristofferson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
8
15
19.6.21
−0.4
93
4.19
Klinton Wehlander, Kville
07
IF KvilleKville
18
15
+1.9
94
4.17
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
9
+1.9
95
4.16
Gustav Karlsson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
10
15
0.0
95
4.16
Patrik Söderqvist, Lerum
59
IK Lerum FILerum
3
55
5.9.21
+1.3
97
4.10
Enzo Pettersson, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
6
15
0.0
98
3.97
Martin Danerud, Sävedalen
63
Sävedalens AIKSävedalen
1
55
20.6.21
−0.1
99
3.82
Loke Nilsson, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
20
15
+0.5
100
3.81
Måns Eklund, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
21
15
−0.6
(100)
101
3.80
Caleb Tessema, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
7
15
7.6.21
+0.5
102
3.69
Elias Samuelsson Sandgren, Kville
07
IF KvilleKville
1
14
+1.7
103
3.67
Anton Hydén, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
7
14
0.0
104
3.66
William Merrick, Mölndal
07
Mölndals AIKMölndal
8
15
7.6.21
+0.9
105
3.46
Leon Östling, Kville
07
IF KvilleKville
22
15
+0.9
No wind information
6.11
Benjamin Blomqvist, Örgryte
04
Örgryte ISÖrgryte
6
HS
5.90
Henrik Rosario, Örgryte
06
Örgryte ISÖrgryte
dec
18
Wind assisted
7.51
Jonatan Hirsh, Örgryte
98
Örgryte ISÖrgryte
1
+3.5
7.32
Erik Johansson, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
+2.2
7.31
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
1
22
22.8.21
+3.3JSM
7.25
Artur Engström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
6
+2.5
7.05
Gustav Tartu, Kville
02
IF KvilleKville
8
19
21.8.21
+3.1JSM
6.92
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
17
+3.0USM
6.92
Jimmy Hellström, Ullevi
03
Ullevi FKUllevi
11
19
21.8.21
+3.0JSM
6.81
Otto Hammarström, Örgryte
99
Örgryte ISÖrgryte
9
22
22.8.21
+2.3JSM
6.27
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
17
13.6.21
+3.1
6.24
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
1
17
28.8.21
+3.2
6.17
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
8
16
+3.7USM
6.17
Viggo Andersson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
17
28.8.21
+2.6
5.61
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
+2.6
5.50
Wilmer Olsson, Mölndal
05
Mölndals AIKMölndal
5
17
22.5.21
+5.4
5.29
Malte Rosvall, Sävedalen
02
Sävedalens AIKSävedalen
1
19
8.8.21
+2.3
5.27
Ture Hjortbäck, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
13.6.21
+4.2
5.19
Vilgot Smedberg, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
14
23.5.21
+3.3
5.00
Hugo Åkesson, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
15
23.5.21
+2.2
4.97
Ludvig Maechel, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
6
15
23.5.21
+2.6
4.94
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
2
+6.3
4.72
Alvar Tingelöf, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
6
14
13.6.21
+3.7
4.68
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
2
15
12.6.21
+2.8
4.39
Viggo Büller, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
12.6.21
+2.5
4.15
Melvin Lessner Sveen, Majorna
07
Majornas IKMajorna
9
14
13.6.21
+2.2
M Triple Jump
1
16.43 SJR
Gabriel Wallmark, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
19
+1.1JVM
2
15.70
Isak Persson, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
3
29.8.21
+1.9SM
3
15.27
Gustaf Bålström, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
2
29.6.21
+0.1Lag-SM
4
15.10
Artur Engström, Örgryte
96
Örgryte ISÖrgryte
4
29.8.21
+0.2SM
5
14.94
Oskar Weidenholm, Mölndal
01
Mölndals AIKMölndal
4
7.8.21
+0.1
6
14.88
Markus Lundborg, Ullevi
99
Ullevi FKUllevi
1
22
20.8.21
−0.7JSM
7
14.82
Lukas Edqvist, Örgryte
02
Örgryte ISÖrgryte
1
19
22.8.21
+1.7JSM
8
14.71
Gustav Tartu, Kville
02
IF KvilleKville
2
19
22.8.21
+0.2JSM
9
14.50
Melker Manne, Ullevi
01
Ullevi FKUllevi
2
29.6.21
+2.0
10
14.15
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
−0.8vFIN
(10)
11
14.04
Nils Thorin, Örgryte
03
Örgryte ISÖrgryte
3
19
22.8.21
−0.2JSM
12
13.95
Erik Olsson, Örgryte
89
Örgryte ISÖrgryte
2
26.6.21
+1.5
13
13.87
Johannes Lundqvist, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
2
17
+1.0
14
13.72
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
3
17
−0.8
15
13.28
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
+
16
+1.7USM
16
13.06
Linus Wahl, Lerum
05
IK Lerum FILerum
2
17
27.6.21
+1.7
17
13.03
Kristoffer Eneman, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
20.8.21
+0.7USM
18
12.76
Melker Svanberg, Kville
05
IF KvilleKville
1
19.7.21
+1.3
19
12.16
Lukas Lehto, Mölndal
06
Mölndals AIKMölndal
3
15
+0.2
20
11.98
Albin Örnborg, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
+0.8
(20)
21
11.67
Alfred Danerud, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
14
19.9.21
+1.6
22
11.61
Daniel Brevik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
1
15
19.6.21
+1.5
23
11.48
Ola Carlsson, Örgryte
75
Örgryte ISÖrgryte
+
+0.4
24
11.13
Hannes Lukkari, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
15
−0.8
25
11.12
Elias Johansson, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
3
17
4.9.21
0.0
26
11.04
Joel Pettersson, IFK Göteborg
07
IFK GöteborgIFK Göteborg
5
14
19.9.21
+2.0
27
10.91
Fredrik Olsson, Sävedalen
72
Sävedalens AIKSävedalen
3
45
22.8.21
+0.7VSM
28
10.79
Ove Hagström, Örgryte
07
Örgryte ISÖrgryte
4
15
+0.4
29
10.74
Erik Toll, IFK Göteborg
06
IFK GöteborgIFK Göteborg
3
15
−0.1
30
10.62
David Jendeby, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
4
15
+0.2
(30)
31
10.42
Valdemar Wik, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
3
15
19.6.21
+0.2
32
10.12
Mattias Olsborg, Sävedalen
75
Sävedalens AIKSävedalen
4
45
22.8.21
0.0VSM
33
9.80
Malte Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
3
14
−0.3
34
9.77
Svante Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
2
14
16.5.21
+1.1
35
9.62
Lars Frison, Mölndal
62
Mölndals AIKMölndal
3
55
22.8.21
0.0VSM
36
9.59
Mikael Runsten, IFK Göteborg
63
IFK GöteborgIFK Göteborg
4
55
22.8.21
0.0VSM
37
9.58
Eric Persson, Kville
63
IF KvilleKville
5
55
22.8.21
0.0VSM
38
9.46
Erik Borg, Sävedalen
08
Sävedalens AIKSävedalen
4
14
16.5.21
+0.9
39
9.29
Viggo Büller, Sävedalen
06
Sävedalens AIKSävedalen
5
15
16.5.21
0.0
40
9.27
William Svensson, Sävedalen
07
Sävedalens AIKSävedalen
+
15
19.6.21
+1.4
(40)
41
9.00
Patrik Söderqvist, Lerum
59
IK Lerum FILerum
1
60
23.6.21
+1.3
Wind assisted
15.84
Isak Persson, Örgryte
95
Örgryte ISÖrgryte
4
13.6.21
+2.5FGP
15.36
Gustaf Bålström, Ullevi
98
Ullevi FKUllevi
1
12.6.21
+5.1
14.18
Oden Grahm Goles, IFK Göteborg
04
IFK GöteborgIFK Göteborg
2
17
+3.3USM
13.74
Philip Karlsson, Ullevi
04
Ullevi FKUllevi
4
17
+3.4USM
13.37
Jonas Gustén, Ullevi
05
Ullevi FKUllevi
2
16
+5.2USM