Dalarna Årsbästalistor

M 100 m
1
11.08
Kristoffer Andersson, Falun
04
Falu IKFalun
1
23.7.20
+1.2
2
11.60
Noa Skomorowski, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
dec
17
27.6.20
+1.5
3
11.74
Viktor Hedlund, Falun
02
Falu IKFalun
2
18
16.5.20
−1.0
4
11.84
Birck Wärnström, Falun
03
Falu IKFalun
3
18
16.5.20
−1.0
5
12.07
Erik Lindgren, Falun
04
Falu IKFalun
4
18
16.5.20
−1.0
6
12.20
Adam Hellbom, Falun
04
Falu IKFalun
4
23.7.20
+1.2
7
12.24
Alfred Sandström, IFK Mora
04
IFK MoraIFK Mora
5
23.7.20
+1.2
8
12.41
Arvid Klingberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
5
8.7.20
−0.4
9
12.52
Wincent Lassbo, Falun
04
Falu IKFalun
5
18
16.5.20
−1.0
10
16.72
Herbert Thiele, Borlänge LK
84
Borlänge LKBorlänge LK
6
23.7.20
+1.2
Medvind över 2 m/s
12.11
Alfred Sandström, IFK Mora
04
IFK MoraIFK Mora
5
17
B
+2.2
Manuell tidtagning
11.3m
Birck Wärnström, Falun
03
Falu IKFalun
2
1.7.20
−0.3
12.1m
Arvid Klingberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
4
1.7.20
−0.3
13.0m
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
5
1.7.20
−0.3
M 200 m
1
23.28
Kristoffer Andersson, Falun
04
Falu IKFalun
2
23.7.20
−0.9
2
23.36
Viktor Hedlund, Falun
02
Falu IKFalun
1
−1.4
3
23.56
Noa Skomorowski, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
M
8.7.20
−0.1
4
24.66
Alfred Sandström, IFK Mora
04
IFK MoraIFK Mora
4
M
8.7.20
−0.1
5
24.85
Birck Wärnström, Falun
03
Falu IKFalun
1
17
−1.6
6
25.54
Erik Lindgren, Falun
04
Falu IKFalun
3
17
16.5.20
−4.3
7
25.88
Arvid Klingberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
17
17.6.20
+0.5
8
26.32
Wincent Lassbo, Falun
04
Falu IKFalun
4
17
16.5.20
−4.3
9
26.46
Jakob Nordström, Falun
04
Falu IKFalun
5
17
16.5.20
−4.3
10
27.55
Benjamin Bodin, Säter
06
Säters IFSäter
1
14
20.5.20
0.0
(10)
10
27.55
Tinh Lundström, Leksands FIK
06
Leksands FIKLeksands FIK
1
15
0.0
12
27.66
Erik Karlsson, Ludvika
07
Ludvika FFILudvika
2
14
20.5.20
0.0
13
27.71
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
6
17
16.5.20
−4.3
14
27.79
Mattias Sandström, Falun
73
Falu IKFalun
1
−1.6
15
27.83
Axel Engestang, Falun
06
Falu IKFalun
1
15
16.5.20
−2.2
M 400 m
1
55.24
Viktor Hedlund, Falun
02
Falu IKFalun
1
18
16.5.20
2
71.63
Tomas Kobayashi, Domnarvet
65
Domnarvets GoIFDomnarvet
5
B
M 800 m
1
2:23.18
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
17
2
2:32.35
Alfred Nilsson, Stora Tuna
06
Stora Tuna FIKStora Tuna
2
15
9.8.20
3
2:35.93
Nils Odlind, Falun
06
Falu IKFalun
2
16
16.5.20
4
2:39.65
Edwin Almroth, Stål
06
IK StålStål
1
15
14.6.20
5
2:44.15
Malte Boberg, Kvarnsveden
07
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
13
M 1500 m
1
4:11.34
Mattias Östberg, Borlänge LK
03
Borlänge LKBorlänge LK
3
28.6.20
2
4:20.76
Anders Danielson Frost, Dala-Järna
02
Dala-Järna IKDala-Järna
4
5.8.20
3
4:26.63
Håkan Eriksson, Malungs SFK
61
Malungs SFKMalungs SFK
6
5.8.20
4
4:28.51
Albin Gezelius, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
1
17
14.6.20
5
5:08.12
Tomas Kobayashi, Domnarvet
65
Domnarvets GoIFDomnarvet
13
6
6:19.4m
Benjamin Bodin, Säter
06
Säters IFSäter
1
14
1.7.20
7
6:37.2m
Sam Sellberg, Säter
08
Säters IFSäter
2
14
1.7.20
M 3000 m
1
8:44.69
Mattias Östberg, Borlänge LK
03
Borlänge LKBorlänge LK
4
C
1.8.20
2
9:09.93
Albin Gezelius, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
12
C
1.8.20
3
9:31.59
Håkan Eriksson, Malungs SFK
61
Malungs SFKMalungs SFK
6
D
1.8.20
4
9:38.31+
Molle Olson, Källbotten
93
Källbottens IKKällbotten
14
B
14.6.20
5
10:36.28
Anders Richardsson, Falun
78
Falu IKFalun
3
8.7.20
M 5000 m
1
14:58.80
Mattias Östberg, Borlänge LK
03
Borlänge LKBorlänge LK
8
A
18.7.20
2
15:48.27
Anders Danielson Frost, Dala-Järna
02
Dala-Järna IKDala-Järna
6
10.8.20
3
16:07.18
Molle Olson, Källbotten
93
Källbottens IKKällbotten
13
B
14.6.20
4
17:02.21
Augustin Ninganza, Falun
87
Falu IKFalun
1
23.7.20
5
17:09.53
Kalle Zidén, Qwarnsveden
90
Qwarnsveden TriathlonQwarnsveden
2
23.7.20
6
17:32.81
William Desmeules, Falun
06
Falu IKFalun
1
8.7.20
7
17:48.53
Anders Berglund, Falun
67
Falu IKFalun
2
8.7.20
8
18:39.95
Anders Richardsson, Falun
78
Falu IKFalun
4
23.7.20
9
18:42.70
Erik Desmuelles, Dalregementet
68
Dalregementets IFDalregementet
3
8.7.20
10
18:59.04
Jakob Stenbacka, Borlänge LK
92
Borlänge LKBorlänge LK
5
23.7.20
(10)
11
19:28.47
Johan Hedlund, Borlänge LK
72
Borlänge LKBorlänge LK
6
23.7.20
12
21:24.75
Emanuel Danielsson, Falun
96
Falu IKFalun
4
8.7.20
M 10 000 m
1
33:15.80
Molle Olson, Källbotten
93
Källbottens IKKällbotten
14
11.7.20
2
33:19
Anders Danielson Frost, Dala-Järna
02
Dala-Järna IKDala-Järna
2
3
34:26
Kalle Zidén, Qwarnsveden
90
Qwarnsveden TriathlonQwarnsveden
3
4
34:55.84
Håkan Eriksson, Malungs SFK
61
Malungs SFKMalungs SFK
19
C
23.6.20
5
36:20
Johan Henriksson, Stora Tuna
77
Stora Tuna FIKStora Tuna
1
40
6
36:40
Börje Holst, Borlänge LK
66
Borlänge LKBorlänge LK
1
50
7
37:59.91
Tomas Kobayashi, Domnarvet
65
Domnarvets GoIFDomnarvet
6
D
30.6.20
8
38:03
Anders Berglund, Falun
67
Falu IKFalun
2
50
9
38:50
Jakob Stenbacka, Borlänge LK
92
Borlänge LKBorlänge LK
4
10
38:58
Emil Norberg, Qwarnsveden
89
Qwarnsveden TriathlonQwarnsveden
5
(10)
11
39:36
Johan Hedlund, Borlänge LK
72
Borlänge LKBorlänge LK
1
45
12
40:15
Kjell-Olof Matsson, Borlänge LK
73
Borlänge LKBorlänge LK
2
45
13
40:30
Anders Modigs, Borlänge LK
61
Borlänge LKBorlänge LK
2
55
14
42:37
Ola Bäckström, Stål
63
IK StålStål
3
55
15
44:01
Tomas Åsen, Borlänge LK
70
Borlänge LKBorlänge LK
3
50
M Halvmaraton
1
1:22:06
Tomas Kobayashi, Domnarvet
65
Domnarvets GoIFDomnarvet
802
M 400 m häck
1
59.10
Viktor Hedlund, Falun
02
Falu IKFalun
1
M Höjd
1
2.10
Emil Uhlin, Falun
00
Falu IKFalun
2
22
2
1.86
Olov Bylund, Falun
92
Falu IKFalun
2
26.7.20
2
1.86
Adam Hellbom, Falun
04
Falu IKFalun
3
26.7.20
4
1.77
Noa Skomorowski, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
dec
17
27.6.20
5
1.56
Lúkas Orri Saethorsson, Falun
05
Falu IKFalun
1
15
21.5.20
6
1.50
Benjamin Brodin, Säter
06
Säters IFSäter
1
15
7
1.40
Arvid Uhlin, Falun
08
Falu IKFalun
2
15
21.5.20
8
1.30
Johan Skomorowski, Kvarnsveden
73
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
17
9
1.25
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
17
10
1.10
Simon Söderberg, Heros
08
IK HerosHeros
1
12
(10)
11
0.95
William Ståhl, Heros
08
IK HerosHeros
2
12
M Stav
1
4.11
Noa Skomorowski, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
dec
17
28.6.20
2
3.80
Birck Wärnström, Falun
03
Falu IKFalun
2
17
21.5.20
3
3.78
Joel Andersson, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
19
26.7.20
4
3.70
Kristoffer Andersson, Falun
04
Falu IKFalun
3
17
4.6.20
5
3.20
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
17
8.7.20
M Längd
1
6.50
Birck Wärnström, Falun
03
Falu IKFalun
1
17
16.5.20
+1.2
2
6.37
Noa Skomorowski, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
dec
17
27.6.20
0.0
3
5.96
Adam Hellbom, Falun
04
Falu IKFalun
2
17
0.0
4
5.69
Arvid Klingberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
17
1.7.20
+0.2
5
5.39
Benjamin Bodin, Säter
06
Säters IFSäter
1
15
8.8.20
+0.3
6
5.18
Alfred Sandström, IFK Mora
04
IFK MoraIFK Mora
4
17
+0.3
7
4.90
Tinh Lundström, Leksands FIK
06
Leksands FIKLeksands FIK
2
15
1.7.20
0.0
8
4.63
Arvid Landström, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
17
16.5.20
+1.7
9
4.57
Rasmus Larsson, Djurmo Sifferbo
05
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
2
15
23.7.20
+1.4
10
4.36
Oskar Bergman, IFK Mora
06
IFK MoraIFK Mora
4
15
16.5.20
0.0
(10)
11
4.28
Mattias Sandström, Falun
73
Falu IKFalun
3
0.0
12
3.91
Edwin Almroth, Stål
06
IK StålStål
3
15
0.0
13
3.45
Sven Holmgren, Ludvika
05
Ludvika FFILudvika
5
15
16.5.20
+1.1
Medvind över 2 m/s
4.73
Axel Engestang, Falun
06
Falu IKFalun
3
15
16.5.20
+2.2
M Tresteg
1
10.03
Tinh Lundström, Leksands FIK
06
Leksands FIKLeksands FIK
1
15
14.6.20
+0.9
M Kula
1
9.89
Jakob Klingberg, Kvarnsveden
68
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
1.7.20
M Diskus
1
39.23
Nicklas Karlsson, Falun
96
Falu IKFalun
1
10.8.20
2
29.60
Jakob Klingberg, Kvarnsveden
68
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
3
24.76
Johan Skomorowski, Kvarnsveden
73
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
M Spjut
1
35.93
Viktor Hedlund, Falun
02
Falu IKFalun
1
18
30.5.20
2
27.82
Johan Skomorowski, Kvarnsveden
73
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
K 100 m
1
12.71
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
8.7.20
−1.1
2
12.97
Thea Ädling Ring, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
1
17
23.7.20
+0.7
3
13.19
Anna Back Nilsson, Leksands FIK
02
Leksands FIKLeksands FIK
5
h2
+0.8
4
13.23
Anna Lennman, Falun
98
Falu IKFalun
2
8.7.20
−1.1
5
13.98
Ellen Lundberg Hedman, Djurmo Sifferbo
04
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
2
17
23.7.20
+0.7
Okända vindförhållanden
14.78
Clara Jansson, Säter
04
Säters IFSäter
1
17
31.5.20
Medvind över 2 m/s
12.96
Thea Ädling Ring, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
5
17
A
+2.3
K 200 m
1
25.70
Jonna Claesson, Stora Skedvi
00
Stora Skedvi IKStora Skedvi
4
A
1.8.20
−0.9
2
25.79
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
31.7.20
+0.2USM
3
26.45
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
1
17
16.5.20
−0.2
4
26.62
Thea Ädling Ring, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
2
19
B
−1.3
5
27.36
Ebba Hedberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
31.7.20
+0.2USM
6
28.09
Elsa Hårrskog, IFK Mora
01
IFK MoraIFK Mora
2
−2.0
7
29.39
Ida Nyström-Jonsson, Falun
05
Falu IKFalun
1
15
0.0
8
29.47
Ida Nyström, Falun
05
Falu IKFalun
1
15
16.5.20
−0.8
9
29.59
Wilma Högberg, Kvarnsveden
06
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
15
0.0
10
29.64
Adela Tryggveson, Falun
06
Falu IKFalun
2
15
16.5.20
−0.8
(10)
11
29.73mx
Tilde Karlsson, IFK Mora
07
IFK MoraIFK Mora
1
13
8.7.20
−0.6
12
29.76
Sofia Olsson, Kvarnsveden
96
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
−2.0
13
29.84mx
Lia Hagström, Säter
07
Säters IFSäter
2
13
8.7.20
−0.6
14
30.06
Lovisa Tosteby, Falun
06
Falu IKFalun
3
15
16.5.20
−0.8
15
31.36
Liv Enberg, Falun
05
Falu IKFalun
4
15
16.5.20
−0.8
Medvind över 2 m/s
25.98
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
hep
17
27.6.20
+2.2
K 400 m
1
56.02
Jonna Claesson, Stora Skedvi
00
Stora Skedvi IKStora Skedvi
2
25.7.20
2
61.76
Johanna Kunath, Falun
97
Falu IKFalun
6
A
3
62.64
Elin Gezelius, IFK Mora
06
IFK MoraIFK Mora
2
8.7.20
4
69.41
Lana Hildebrand, Falun
05
Falu IKFalun
3
8.7.20
K 800 m
1
2:21.45
Emelie Svensson, IFK Mora
95
IFK MoraIFK Mora
6
2
2:25.52
Julia Meijer, IFK Mora
04
IFK MoraIFK Mora
2
17
B
3
2:30.33
Astrid Hermansson, Stora Tuna
07
Stora Tuna FIKStora Tuna
1
13
9.8.20
4
2:37.77
Elin Gezelius, IFK Mora
06
IFK MoraIFK Mora
4
15
9.8.20
5
2:37.86
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
1.8.20
USM
6
2:38.75
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
hep
17
28.6.20
7
2:39.04
Ebba Hedberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
1.8.20
USM
8
2:42.77
Evelina Åhl, IFK Mora
07
IFK MoraIFK Mora
2
13
9.8.20
9
2:46.29
Tove Norgren, Kvarnsveden
07
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
13
10
2:57.08mx
Ida Nyström, Falun
05
Falu IKFalun
2
16
16.5.20
(10)
11
2:59.31
Josefin Ross, Djurmo Sifferbo
05
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
2
15
14.6.20
12
3:10.67
Ebba Bergsten Ek, Kvarnsveden
08
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
12
13
3:11.70
Tuva Eklund, Kvarnsveden
07
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
13
14
3:12.91
Elin Andersson, Kvarnsveden
07
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
13
K 1500 m
1
4:41.07
Tilda Östberg, Borlänge LK
01
Borlänge LKBorlänge LK
1
28.6.20
2
6:53.8m mx
Tillie Ytfeldt, Leksands FIK
08
Leksands FIKLeksands FIK
4
14
1.7.20
3
6:54.2m mx
Tove Andersson, Leksands FIK
08
Leksands FIKLeksands FIK
5
14
1.7.20
4
6:55.4m mx
Felicia Sternhammar, Falun
08
Falu IKFalun
6
14
1.7.20
K 5000 m
1
25:04.02mx
Kristina Broman, Borlänge LK
78
Borlänge LKBorlänge LK
7
23.7.20
K 10 000 m
1
36:40
Beata Falk, Falun
89
Falu IKFalun
1
2
41:39.36mx
Anna Hagberg, Falun
90
Falu IKFalun
12
C
25.7.20
3
48:30
Hanna Gustafsson, Borlänge LK
90
Borlänge LKBorlänge LK
2
4
53:41.4m
Kristina Broman, Borlänge LK
78
Borlänge LKBorlänge LK
1
40
K Maraton
1
3:33:18
Maria Jansson, Kvarnsveden
85
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
21.3.20
K 100 m häck
1
16.22
Anna Back Nilsson, Leksands FIK
02
Leksands FIKLeksands FIK
3
19
−1.1
K Höjd
1
1.68
Ebba Hedberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
31.7.20
USM
2
1.60
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
hep
17
27.6.20
3
1.57
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
27.6.20
4
1.56
Elsa Hårrskog, IFK Mora
01
IFK MoraIFK Mora
1
19
8.7.20
5
1.51
Anna Klingberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
19
6
1.50
Edith Viklund, Hulån
05
Hulåns IFHulån
1
15
7
1.49
Hanna Andersson, Falun
05
Falu IKFalun
1
15
21.5.20
8
1.46
Tillie Ytfeldt, Leksands FIK
08
Leksands FIKLeksands FIK
1
12
8.8.20
9
1.45
Karin Hårrskog, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
2
17
8.7.20
9
1.45
Thilde Hansson, Kvarnsveden
04
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
19
(10)
9
1.45
Karen Katumbi, Kvarnsveden
05
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
19
12
1.35
Tuva Grop, Djurmo Sifferbo
05
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
2
15
13
1.31
Clara Söderlind, Kvarnsveden
08
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
12
14
1.25
Tove Norgren, Kvarnsveden
07
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
13
14
1.25
Wilma Högberg, Kvarnsveden
06
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
19
K Stav
1
3.40
Hilma Hindsberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
17
4.6.20
2
2.80
Linn Jansson, Falun
02
Falu IKFalun
2
17
21.5.20
3
2.78
Thilde Hansson, Kvarnsveden
04
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
16
26.7.20
4
2.60
Tilde Hansson, Kvarnsveden
04
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
19
8.7.20
K Längd
1
5.76
Anna Lennman, Falun
98
Falu IKFalun
1
1.7.20
+0.3
2
5.46
Ebba Hedberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
18
16.5.20
+1.2
3
5.40
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
hep
17
28.6.20
+0.2
4
5.29
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
hep
17
28.6.20
0.0
5
5.19
Edith Viklund, Hulån
05
Hulåns IFHulån
+
15
16.5.20
+1.8
6
4.95
Anna Klingberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
18
16.5.20
+1.6
7
4.94
Thea Ädling Ring, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
+
17
23.7.20
−0.3
8
4.77
Alice Brattström, Ludvika
04
Ludvika FFILudvika
3
18
16.5.20
+1.2
9
4.71
Elsa Hårrskog, IFK Mora
01
IFK MoraIFK Mora
2
0.0
10
4.67
Karin Hårrskog, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
3
17
+0.2
(10)
11
4.66
Tuva Grop, Djurmo Sifferbo
05
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
3
15
23.7.20
+0.8
12
4.58
Ellen Lundberg Hedman, Djurmo Sifferbo
04
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
4
18
16.5.20
0.0
13
4.57
Hanna Andersson, Falun
05
Falu IKFalun
1
15
1.7.20
+0.2
14
4.55
Lovisa Tosteby, Falun
06
Falu IKFalun
2
15
16.5.20
0.0
15
4.52
Ida Nyström, Falun
05
Falu IKFalun
3
15
16.5.20
+1.2
Medvind över 2 m/s
5.26
Edith Viklund, Hulån
05
Hulåns IFHulån
1
15
16.5.20
+3.1
5.03
Thea Ädling Ring, IFK Mora
03
IFK MoraIFK Mora
2
17
23.7.20
+2.2
K Tresteg
1
10.43
Edith Viklund, Hulån
05
Hulåns IFHulån
1
15
0.0
2
9.35
Tuva Grop, Djurmo Sifferbo
05
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
2
15
0.0
3
8.59
Elin Gezelius, IFK Mora
06
IFK MoraIFK Mora
1
15
14.6.20
−2.6
K Kula
1
10.00
Felicia Lejros, Djurmo Sifferbo
01
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
1
19
27.7.20
2
9.38
Anna Klingberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
19
1.7.20
K Diskus
1
37.88
Justina Esangbedo, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
10.8.20
2
28.95
Felicia Lejros, Djurmo Sifferbo
01
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
4
10.8.20
3
27.14
Ebba Hedberg, Kvarnsveden
03
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
1
17
4
25.25
Liv Norberg, Stål
04
IK StålStål
7
17
5
19.99
Alma Uhlin, Falun
03
Falu IKFalun
2
19
25.4.20
6
19.78
Anna Klingberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
3
19
K Spjut
1
31.23
Anna Klingberg, Kvarnsveden
02
Kvarnsvedens GoIFKvarnsveden
2
19
1.8.20
2
30.13
Felicia Lejros, Djurmo Sifferbo
01
Djurmo Sifferbo IFDjurmo Sifferbo
1
19
23.7.20

© 2020 Friidrottsstatistik