0
Född: 17 maj 2004
Ålder: 19 år 316 dagar
Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.
3000 m (1) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:32.71i | SB | 5 | Winston-Salem, NC | Winston-Salem, NC | 2.12.23 | ||
1500 m (3) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4:40.82i | SB | 2 19 h2 | IJSM | Karlstad | IJSM, Karlstad | 25.2.23 | |
4:30.67i | SB (71) | 3 19 | IJSM | Karlstad | IJSM, Karlstad | 26.2.23 | |
4:39.09 | SB | 1 | Sollentuna | Sollentuna | 3.7.23 | ||
3000 m (6) | |||||||
9:58.04i | SB | 9 | Sollentuna | Sollentuna | 28.1.23 | ||
9:51.26i | SB | 1 | Sollentuna | Sollentuna | 4.2.23 | ||
9:48.09i | SB (81) | 6 | ISM | Malmö/A | ISM, Malmö/A | 17.2.23 | |
10:17.36mx | SB | 3 | Norrtälje | Norrtälje | 21.6.23 | ||
9:58.85 | SB | 5 | Göteborg/S | Göteborg/S | 30.6.23 | ||
DNF | - | Bollnäs | Bollnäs | 15.7.23 | |||
6 km terräng (1) | |||||||
24:01 | 353 | Bethlehem, PA | Bethlehem, PA | 30.9.23 | |||
800 m (2) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2:16.37 | PB | 1 | Täby | Täby | 15.5.22 | ||||
2:14.82mx | PB | 2 B | Norrtälje | Norrtälje | 4.7.22 | ||||
1500 m (11) | |||||||||
4:31.12i | PB | 1 19 | Västerås | Västerås | 23.1.22 | ||||
4:29.36i | PB (39) | 1 | Uppsala | Uppsala | 27.1.22 | ||||
4:29.62i | 2 | Uppsala | Uppsala | 6.2.22 | |||||
4:30.57i | 4 h2 | ISM | Växjö | ISM, Växjö | 26.2.22 | ||||
4:34.83i | 8 | ISM | Växjö | ISM, Växjö | 27.2.22 | ||||
4:32.83i | 3 19 | IJSM | Skellefteå | IJSM, Skellefteå | 6.3.22 | ||||
4:33.84 | SB | 2 B | FGP | Sollentuna | FGP, Sollentuna | 12.6.22 | |||
4:39.61 | 2 19 | Göteborg/U | Göteborg/U | 18.6.22 | |||||
4:33.77 | SB | 6 | Lag-SM | Uppsala | Lag-SM, Uppsala | 21.6.22 | |||
4:36.03 | 2 | FGP | Söderhamn | FGP, Söderhamn | 26.7.22 | ||||
4:43.33 | 4 19 | JSM | Sollentuna | JSM, Sollentuna | 27.8.22 | ||||
3000 m (8) | |||||||||
9:45.23i | PB | 1 | Örebro | Örebro | 15.1.22 | ||||
9:40.91mxi | PB | 5 F | Sollentuna | Sollentuna | 29.1.22 | ||||
DNFi | - | Uppsala | Uppsala | 4.2.22 | |||||
9:37.34i | PB (33) | 6 | ISM | Växjö | ISM, Växjö | 25.2.22 | |||
9:48.08 | SB | 1 | Sollentuna | Sollentuna | 10.6.22 | ||||
9:48.29 | 3 | Göteborg/U | Göteborg/U | 17.6.22 | |||||
10:11.68 | 2 19 | NordicC | Malmö/S | NordicC, Malmö/S | 16.7.22 | ||||
10:03.18 | 3 19 | JSM | Sollentuna | JSM, Sollentuna | 26.8.22 | ||||
5000 m (2) | |||||||||
DNF | - A | Västerås | Västerås | 8.5.22 | |||||
DNF | - | Hallsberg | Hallsberg | 10.7.22 | |||||
5 km väg (2) | |||||||||
Ej kontrollmätt bana: | |||||||||
19:00 | 1 | Uppsala | Uppsala | 1.6.22 | |||||
10 km väg (3) | |||||||||
37:19 | PB | 11 | Stockholm | Stockholm | 26.3.22 | ||||
36:52 | PB (86) | 1 | Uppsala | Uppsala | 9.4.22 | ||||
38:23 | 3 | Vallentuna | Vallentuna | 31.12.22 | |||||
3x800 m (1) | |||||||||
6:50.20 | PB | 2 19 | JSM | Göteborg/S | JSM, Göteborg/S | 29.5.22 | |||
Upsala IF | |||||||||
3x1500 m (1) | |||||||||
14:15.16 | PB | 4 | SM | Göteborg/S | SM, Göteborg/S | 29.5.22 | |||
Upsala IF | |||||||||
800 m (2) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2:23.51 | SB | 2 17 | Vallentuna | Vallentuna | 18.8.21 | |||||||
2:20.78 | SB | 2 | Uppsala | Uppsala | 24.8.21 | |||||||
1500 m (3) | ||||||||||||
4:57.04mx | SB | 11 D | Västerås | Västerås | 24.7.21 | |||||||
4:43.57 | SB | 4 17 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 14.8.21 | ||||||
4:43.92 | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 5.9.21 | ||||||||
3000 m (2) | ||||||||||||
10:16.02 | SB | 4 17 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 15.8.21 | ||||||
10:03.28 | SB | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 4.9.21 | |||||||
Längd (1) | ||||||||||||
3.12 | PB | + 17 | Uppsala | Uppsala | 5.9.21 | +1.7 | ||||||
3.34w | 6 17 | Uppsala | Uppsala | 5.9.21 | +2.9 | |||||||
| ||||||||||||
3x800 m (1) | ||||||||||||
6:55.71 | PB | 4 17 | USM | Huddinge | USM, Huddinge | 1.8.21 | ||||||
Upsala IF | ||||||||||||
3.64 km terräng (1) | ||||||||||||
12:53 | 1 17 | USM | Höganäs | USM, Höganäs | 23.10.21 | |||||||
4 km terräng (1) | ||||||||||||
15:16 | 4 19 | Vällingby | Vällingby | 27.11.21 | ||||||||
8.5 km terräng (1) | ||||||||||||
33:49 | 1 | Nacka | Nacka | 9.10.21 | ||||||||
10 km terräng (1) | ||||||||||||
40:10 | 4 17 | Lidingö | Lidingö | 26.9.21 | ||||||||
400 m (2) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1:04.27i | PB | 3 17 | Uppsala | Uppsala | 26.1.20 | ||
1:03.51i | PB | 4 17 B | Uppsala | Uppsala | 7.2.20 | ||
800 m (2) | |||||||
2:18.56 | PB | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 24.6.20 | ||
2:19.26 | 1 A | Gävle | Gävle | 2.7.20 | |||
1000 m (1) | |||||||
3:14.9m mxi | SB | 4 B | Uppsala | Uppsala | 20.12.19 | ||
1500 m (13) | |||||||
5:04.68i | PB | 1 | Sollentuna | Sollentuna | 18.12.19 | ||
4:52.50i | PB | 2 17 | Sätra | Sätra | 18.1.20 | ||
4:56.58i | 1 17 | Västerås | Västerås | 19.1.20 | |||
4:50.88i | PB | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 25.1.20 | ||
4:46.49i | PB (19) | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 9.2.20 | ||
4:54.76i | 2 16 h2 | IUSM | Örebro | IUSM, Örebro | 7.3.20 | ||
4:40.33i | PB | 2 16 | IUSM | Örebro | IUSM, Örebro | 8.3.20 | |
4:41.45 | PB | 2 | Gävle | Gävle | 25.6.20 | ||
4:38.74 | PB | 1 | Uppsala | Uppsala | 1.7.20 | ||
4:39.21 | 2 | Västerås | Västerås | 2.8.20 | |||
4:39.34 | 4 | Lag-SM | Göteborg/S | Lag-SM, Göteborg/S | 6.8.20 | ||
4:41.76 | 7 h2 | SM | Uppsala | SM, Uppsala | 14.8.20 | ||
4:33.37 | PB | 2 16 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 30.8.20 | |
3000 m (3) | |||||||
10:01.89 | PB | 2 | Uppsala | Uppsala | 8.7.20 | ||
9:56.27 | PB | 1 17 | Uppsala | Uppsala | 22.8.20 | ||
9:47.81 | PB (53) | 1 16 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 29.8.20 | |
10 km väg (1) | |||||||
39:34 | PB (15) | 7 | Stockholm | Stockholm | 4.4.20 | ||
1500 m hinder (2) | |||||||
5:05.72 | PB | 2 17 | Uppsala | Uppsala | 15.7.20 | ||
5:00.42 | PB | 2 16 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 30.8.20 | |
2000 m hinder (1) | |||||||
7:05.59 | PB (97) (50) (33) | 2 22 | Söderhamn | Söderhamn | 8.8.20 | ||
800 m (2) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2:31.3mi | PB | 1 C | Uppsala | Uppsala | 21.12.18 | ||
2:26.30 | PB | 1 15 | Uppsala | Uppsala | 16.8.19 | ||
1000 m (2) | |||||||
3:09.14i | PB | 4 15 h2 | IUSM | Västerås | IUSM, Västerås | 9.3.19 | |
3:06.00i | PB | 1 15 | Eskilstuna | Eskilstuna | 19.4.19 | ||
1500 m (1) | |||||||
4:55.66 | PB | 6 | Lag-SM | Malmö/S | Lag-SM, Malmö/S | 26.6.19 | |
2000 m (2) | |||||||
6:50.53 | PB | 3 15 B | VUS | Göteborg/U | VUS, Göteborg/U | 30.6.19 | |
6:39.77 | PB (22) | 4 15 | USM | Trollhättan | USM, Trollhättan | 9.8.19 | |
1500 m hinder (2) | |||||||
5:14.43 | PB | 2 15 | USM | Trollhättan | USM, Trollhättan | 11.8.19 | |
5:31.03 | 3 17 | Lag-USM | Uppsala | Lag-USM, Uppsala | 18.8.19 | ||
3x800 m (1) | |||||||
7:33.55 | 6 15 | USM | Stockholm/S | USM, Stockholm/S | 26.5.19 | ||
Upsala IF | |||||||
800 m (1) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2:32.05 | PB | 2 B | Linköping | Linköping | 1.9.18 | ||
2000 m (1) | |||||||
7:17.21 | PB (56) | 5 | Huddinge/J | Huddinge/J | 17.6.18 | ||
1500 m hinder (1) | |||||||
5:46.34 | PB | 3 | Uppsala | Uppsala | 19.8.18 | ||
3x800 m (1) | |||||||
7:27.69 | SB | 4 15 | USM | Göteborg/S | USM, Göteborg/S | 27.5.18 | |
Upsala IF | |||||||
Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken
400 m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Inne | 1:03.51 | Uppsala | 7.2.20 | |||
800 m | ||||||
Ute | 2:14.82mx | Norrtälje | 4.7.22 | |||
Inne | 2:31.3m | Uppsala | 21.12.18 | |||
1000 m | ||||||
Inne | 3:06.00 | Eskilstuna | 19.4.19 | |||
1500 m | ||||||
Ute | 4:33.37 | Norrköping | 30.8.20 | |||
Inne | 4:29.36 | Uppsala | 27.1.22 | |||
2000 m | ||||||
Ute | 6:39.77 | Trollhättan | 9.8.19 | |||
3000 m | ||||||
Ute | 9:47.81 | Norrköping | 29.8.20 | |||
Inne | 9:37.34 | Växjö | 25.2.22 | |||
5 km väg | ||||||
Ute | 18:53+ | Stockholm | 26.3.22 | |||
10 km väg | ||||||
Ute | 36:52 | Uppsala | 9.4.22 | |||
1500 m hinder | ||||||
Ute | 5:00.42 | Norrköping | 30.8.20 | |||
2000 m hinder | ||||||
Ute | 7:05.59 | Söderhamn | 8.8.20 | |||
Längd | ||||||
Ute | 3.12 | Uppsala | 5.9.21 | +1.7 |
1500 m | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4:29.36i | 1 | Uppsala | 27.1.22 | ||||
4:29.62i | 2 | Uppsala | 6.2.22 | ||||
4:30.57i | 4 | h2 | ISM | Växjö | 26.2.22 | ||
4:30.67i | 3 | 19 | IJSM | Karlstad | 26.2.23 | ||
4:31.12i | 1 | 19 | Västerås | 23.1.22 | |||
4:32.83i | 3 | 19 | IJSM | Skellefteå | 6.3.22 | ||
4:33.37 | 2 | 16 | USM | Norrköping | 30.8.20 | ||
4:33.77 | 6 | Club Ch | Uppsala | 21.6.22 | |||
4:33.84 | 2 | B | Sollentuna | 12.6.22 | |||
4:34.83i | 8 | ISM | Växjö | 27.2.22 | |||
Visa/dölj alla resultat | |||||||
4:36.03 | 2 | Söderhamn | 26.7.22 | ||||
4:38.74 | 1 | Uppsala | 1.7.20 | ||||
4:39.09 | 1 | Sollentuna | 3.7.23 | ||||
4:39.21 | 2 | Västerås | 2.8.20 | ||||
4:39.34 | 4 | Club Ch | Göteborg/S | 6.8.20 | |||
4:39.61 | 2 | 19 | Göteborg/U | 18.6.22 | |||
4:40.33i | 2 | 16 | IUSM | Örebro | 8.3.20 | ||
4:40.82i | 2 | 19 h2 | IJSM | Karlstad | 25.2.23 | ||
4:41.45 | 2 | Gävle | 25.6.20 | ||||
4:41.76 | 7 | h2 | SM | Uppsala | 14.8.20 | ||
4:43.33 | 4 | 19 | JSM | Sollentuna | 27.8.22 | ||
4:43.57 | 4 | 17 | USM | Norrköping | 14.8.21 | ||
4:43.92 | 1 | 17 | Uppsala | 5.9.21 | |||
4:46.49i | 1 | 17 | Uppsala | 9.2.20 | |||
4:50.88i | 1 | 17 | Uppsala | 25.1.20 | |||
4:52.50i | 2 | 17 | Sätra | 18.1.20 | |||
4:54.76i | 2 | 16 h2 | IUSM | Örebro | 7.3.20 | ||
4:55.66 | 6 | Lag-SM | Malmö/S | 26.6.19 | |||
4:56.58i | 1 | 17 | Västerås | 19.1.20 | |||
5:04.68i | 1 | Sollentuna | 18.12.19 | ||||
10-bästasnitt: 4:31.998 | |||||||
3000 m | |||||||
9:37.34i | 6 | ISM | Växjö | 25.2.22 | |||
9:45.23i | 1 | Örebro | 15.1.22 | ||||
9:47.81 | 1 | 16 | USM | Norrköping | 29.8.20 | ||
9:48.08 | 1 | Sollentuna | 10.6.22 | ||||
9:48.09i | 6 | ISM | Malmö/A | 17.2.23 | |||
9:48.29 | 3 | Göteborg/U | 17.6.22 | ||||
9:51.26i | 1 | Sollentuna | 4.2.23 | ||||
9:56.27 | 1 | 17 | Uppsala | 22.8.20 | |||
9:58.04i | 9 | Sollentuna | 28.1.23 | ||||
9:58.85 | 5 | Göteborg/S | 30.6.23 | ||||
Visa/dölj alla resultat | |||||||
10:01.89 | 2 | Uppsala | 8.7.20 | ||||
10:03.18 | 3 | 19 | JSM | Sollentuna | 26.8.22 | ||
10:03.28 | 1 | 17 | Uppsala | 4.9.21 | |||
10:11.68 | 2 | 19 | NordicC | Malmö/S | 16.7.22 | ||
10:16.02 | 4 | 17 | USM | Norrköping | 15.8.21 | ||
10:32.71i | 5 | Winston-Salem, NC | 2.12.23 | ||||
10-bästasnitt: 9:49.926 |
400 m: | 2 |
800 m: | 9 |
1000 m: | 3 |
1500 m: | 31 |
2000 m: | 3 |
3000 m: | 20 |
5000 m: | 2 |
5 km väg: | 2 |
10 km väg: | 4 |
1500 m hinder: | 5 |
2000 m hinder: | 1 |
Längd: | 2 |
3x800 m: | 4 |
3x1500 m: | 1 |
Terräng lag: | 1 |
terräng: | 5 |
400 m | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 1:03.51 | 4rB-17 | Uppsala 7.2 | ||||
2020 | 1:04.27 | 3-17 | Uppsala 26.1 | ||||
800 m | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 2:32.05 | 2rB | Linköping 1.9 | ||||
2019 | 2:26.30 | 1-15 | Uppsala 16.8 | ||||
2020 | 2:18.56 | 1-17 | Uppsala 24.6 | ||||
2020 | 2:19.26 | 1 | Gävle 2.7 | ||||
2021 | 2:20.78 | 2 | Uppsala 24.8 | ||||
2021 | 2:23.51 | 2-17 | Vallentuna 18.8 | ||||
2022 | 2:16.37 | 1 | Täby 15.5 | ||||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2019 | 2:31.3m | 1rC | Uppsala 21.12 | ||||
1000 m | |||||||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2019 | 3:06.00 | 1-15 | Eskilstuna 19.4 | ||||
2019 | 3:09.14 | 4h2-15 | Västerås 9.3 | ||||
1500 m | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2019 | 4:55.66 | 6 | Malmö/S 26.6 | ||||
2020 | 4:33.37 | 2-16 | Norrköping 30.8 | ||||
2020 | 4:38.74 | 1 | Uppsala 1.7 | ||||
2020 | 4:39.21 | 2 | Västerås 2.8 | ||||
2020 | 4:39.34 | 4 | Göteborg/S 6.8 | ||||
2020 | 4:41.45 | 2 | Gävle 25.6 | ||||
2020 | 4:41.76 | 7h2 | Uppsala 14.8 | ||||
2021 | 4:43.57 | 4-17 | Norrköping 14.8 | ||||
2021 | 4:43.92 | 1-17 | Uppsala 5.9 | ||||
2022 | 4:33.77 | 6 | Uppsala 21.6 | ||||
2022 | 4:33.84 | 2rB | Sollentuna 12.6 | ||||
2022 | 4:36.03 | 2 | Söderhamn 26.7 | ||||
2022 | 4:39.61 | 2-19 | Göteborg/U 18.6 | ||||
2022 | 4:43.33 | 4-19 | Sollentuna 27.8 | ||||
2023 | 4:39.09 | 1 | Sollentuna 3.7 | ||||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 4:40.33 | 2-16 | Örebro 8.3 | ||||
2020 | 4:46.49 | 1-17 | Uppsala 9.2 | ||||
2020 | 4:50.88 | 1-17 | Uppsala 25.1 | ||||
2020 | 4:52.50 | 2-17 | Sätra 18.1 | ||||
2020 | 4:54.76 | 2h2-16 | Örebro 7.3 | ||||
2020 | 4:56.58 | 1-17 | Västerås 19.1 | ||||
2020 | 5:04.68 | 1 | Sollentuna 18.12 | ||||
2022 | 4:29.36 | 1 | Uppsala 27.1 | ||||
2022 | 4:29.62 | 2 | Uppsala 6.2 | ||||
2022 | 4:30.57 | 4h2 | Växjö 26.2 | ||||
2022 | 4:31.12 | 1-19 | Västerås 23.1 | ||||
2022 | 4:32.83 | 3-19 | Skellefteå 6.3 | ||||
2022 | 4:34.83 | 8 | Växjö 27.2 | ||||
2023 | 4:30.67 | 3-19 | Karlstad 26.2 | ||||
2023 | 4:40.82 | 2h2-19 | Karlstad 25.2 | ||||
2000 m | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 7:17.21 | 5 | Huddinge/J 17.6 | ||||
2019 | 6:39.77 | 4-15 | Trollhättan 9.8 | ||||
2019 | 6:50.53 | 3rB-15 | Göteborg/U 30.6 | ||||
3000 m | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 9:47.81 | 1-16 | Norrköping 29.8 | ||||
2020 | 9:56.27 | 1-17 | Uppsala 22.8 | ||||
2020 | 10:01.89 | 2 | Uppsala 8.7 | ||||
2021 | 10:03.28 | 1-17 | Uppsala 4.9 | ||||
2021 | 10:16.02 | 4-17 | Norrköping 15.8 | ||||
2022 | 9:48.08 | 1 | Sollentuna 10.6 | ||||
2022 | 9:48.29 | 3 | Göteborg/U 17.6 | ||||
2022 | 10:03.18 | 3-19 | Sollentuna 26.8 | ||||
2022 | 10:11.68 | 2-19 | Malmö/S 16.7 | ||||
2023 | 9:58.85 | 5 | Göteborg/S 30.6 | ||||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2022 | 9:37.34 | 6 | Växjö 25.2 | ||||
2022 | 9:45.23 | 1 | Örebro 15.1 | ||||
2023 | 9:48.09 | 6 | Malmö/A 17.2 | ||||
2023 | 9:51.26 | 1 | Sollentuna 4.2 | ||||
2023 | 9:58.04 | 9 | Sollentuna 28.1 | ||||
2024 | 10:32.71 | 5 | Winston-Salem, NC 2.12 | ||||
5 km väg | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2022 | 18:53+ | Stockholm 26.3 | |||||
10 km väg | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 39:34 | 7 | Stockholm 4.4 | ||||
2022 | 36:52 | 1 | Uppsala 9.4 | ||||
2022 | 37:19 | 11 | Stockholm 26.3 | ||||
2022 | 38:23 | 3 | Vallentuna 31.12 | ||||
1500 m hinder | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 5:46.34 | 3 | Uppsala 19.8 | ||||
2019 | 5:14.43 | 2-15 | Trollhättan 11.8 | ||||
2019 | 5:31.03 | 3-17 | Uppsala 18.8 | ||||
2020 | 5:00.42 | 2-16 | Norrköping 30.8 | ||||
2020 | 5:05.72 | 2-17 | Uppsala 15.7 | ||||
2000 m hinder | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 7:05.59 | 2-22 | Söderhamn 8.8 | ||||
Längd | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2021 | 3.12 | --17 | Uppsala 5.9 | +1.7 | |||
2021 | 3.34w | 6-17 | Uppsala 5.9 | +2.9 |
Ute | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1500 m | |||||||
SM | 2020 | 7 | h2 | 4:41.76 |
|||
3x1500 m | |||||||
SM | 2022 | 4 | 14:15.16 |
||||
Inne | |||||||
1500 m | |||||||
ISM | 2022 | 8 | 4:34.83 |
4 | h2 | 4:30.57 |
|
3000 m | |||||||
ISM | 2022 | 6 | 9:37.34 |
||||
ISM | 2023 | 6 | 9:48.09 |
||||
Junior-ungdom | |||||||
Ute | |||||||
1500 m | |||||||
USM | 2020 | 2 | 16 | 4:33.37 |
|||
USM | 2021 | 4 | 17 | 4:43.57 |
|||
JSM | 2022 | 4 | 19 | 4:43.33 |
|||
2000 m | |||||||
USM | 2019 | 4 | 15 | 6:39.77 |
|||
3000 m | |||||||
USM | 2020 | 1 | 16 | 9:47.81 |
|||
USM | 2021 | 4 | 17 | 10:16.02 |
|||
JSM | 2022 | 3 | 19 | 10:03.18 |
|||
1500 m hinder | |||||||
USM | 2019 | 2 | 15 | 5:14.43 |
|||
USM | 2020 | 2 | 16 | 5:00.42 |
|||
3x800 m | |||||||
USM | 2018 | 4 | 15 | 7:27.69 |
|||
USM | 2019 | 6 | 15 | 7:33.55 |
|||
USM | 2021 | 4 | 17 | 6:55.71 |
|||
JSM | 2022 | 2 | 19 | 6:50.20 |
|||
3.64 km terräng | |||||||
USM | 2021 | 1 | 17 | 12:53 |
|||
Terräng lag | |||||||
USM | 2021 | 1 | 17 | 21.00 |
|||
Inne | |||||||
1000 m | |||||||
IUSM | 2019 | 4 | 15 h2 | 3:09.14 |
|||
1500 m | |||||||
IUSM | 2020 | 2 | 16 | 4:40.33 |
2 | 16 h2 | 4:54.76 |
IJSM | 2022 | 3 | 19 | 4:32.83 |
|||
IJSM | 2023 | 3 | 19 | 4:30.67 |
2 | 19 h2 | 4:40.82 |