Emilia Mandl

Född: 19 december 2004

Ålder: 16 år 182 dagar

Förening:
 Malmö AI
 

Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.

2021

400 m (2)
58.04
PB  Malmö/SMalmö/S29.5.21
59.39
  MölndalMölndal10.6.21

2020

100 m (2)
13.74
PB  Malmö/HeMalmö/He3.6.20-3.0
13.54
PB  Malmö/HeMalmö/He3.6.20-2.3
200 m (1)
26.44w
  USMLjungbyUSM, Ljungby31.7.20+2.1
400 m (9)
1:01.98i
PB  Malmö/AMalmö/A12.1.20
1:00.76i
PB  VäxjöVäxjö18.1.20
1:01.88i
  Malmö/AMalmö/A25.1.20
1:00.96i
  Göteborg/FHGöteborg/FH22.2.20
1:00.98i
  IUSMÖrebroIUSM, Örebro7.3.20
1:00.11i
PB  IUSMÖrebroIUSM, Örebro8.3.20
59.75
PB  Malmö/HeMalmö/He17.6.20
58.93
PB  Göteborg/SGöteborg/S25.7.20
58.17
PB  USMNorrköpingUSM, Norrköping30.8.20
600 m (1)
1:45.08i
PB  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
800 m (2)
2:27.18
PB  USMLjungbyUSM, Ljungby1.8.20
2:27.18
=PB  USMLjungbyUSM, Ljungby1.8.20
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m) (4)
9.46i
PB  Malmö/AMalmö/A26.1.20
9.56i
  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
9.33i
PB  IUSMÖrebroIUSM, Örebro7.3.20
10.71i
  IUSMÖrebroIUSM, Örebro7.3.20
100 m häck (76.2 cm, 8.5 m) (2)
15.55
PB  USMLjungbyUSM, Ljungby31.7.20+1.6
17.58
  Malmö/HeMalmö/He5.8.20-2.5
Höjd (2)
1.59i
SB  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
 
1.44
O
1.47
XO
1.50
O
1.53
O
1.56
XO
1.59
XXO
1.62
XXX
 
1.56
SB  USMLjungbyUSM, Ljungby31.7.20
 
1.44
O
1.47
O
1.50
O
1.53
O
1.56
XXO
1.59
XXX
  
Längd (13)
5.32i
PB  Malmö/AMalmö/A12.1.20
 
5.255.325.08
5.26i
  Malmö/AMalmö/A26.1.20
 
4.905.094.935.26X5.05
5.00i
  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
 
4.634.955.00
5.39i
PB  Malmö/AMalmö/A8.2.20
 
5.115.185.195.215.395.34
5.16i
  Göteborg/FHGöteborg/FH22.2.20
 
5.16
5.23i
  IUSMÖrebroIUSM, Örebro7.3.20
 
5.235.025.035.15X5.23
5.20w
  Malmö/SMalmö/S27.5.20+2.3
5.24
SB  Malmö/SMalmö/S24.6.20+1.9
 
4.76
-0.9
4.96
-0.7
X
0.0
5.13
-0.3
5.13
+0.9
5.24
+1.9
5.33
SB  KristianstadKristianstad12.7.20+1.0
 
4.92
+2.1
4.83
+2.7
5.33
+1.0
5.00
+3.0
5.09
  Malmö/SMalmö/S22.7.20+1.6
5.29w
  Malmö/SMalmö/S22.7.20+3.1
 
5.09
+1.6
5.20
+3.7
4.62
+2.2
5.29
+3.1
4.93
+4.1
X
5.24
  Malmö/SMalmö/S23.7.20+1.5
 
X4.94
-1.5
5.14
0.0
X5.24
+1.5
5.10
+1.8
5.11
  USMLjungbyUSM, Ljungby1.8.200.0
 
4.82
0.0
5.04
0.0
5.11
0.0
5.21
  USMSollentunaUSM, Sollentuna22.8.20+1.0
 
4.90
-0.2
5.03
+0.5
5.21
+1.0
Tresteg (4)
11.25
PB  Malmö/SMalmö/S10.6.20-2.1
 
10.77
-1.8
10.91
-1.3
11.25
-2.1
11.18
-1.0
11.19
-1.8
11.02
-0.9
11.01
  Malmö/SMalmö/S8.7.20+1.5
11.12w
  Malmö/SMalmö/S8.7.20+2.4
 
X
0.0
10.91
+1.5
11.01
+1.5
X
0.0
10.74
-0.3
11.12
+2.4
11.14
  Malmö/SMalmö/S23.7.20+1.4
 
10.69
-1.4
11.14
+1.4
10.91
+1.4
X10.98
+0.7
X
11.52
PB  USMSollentunaUSM, Sollentuna23.8.20+0.8
 
11.26
+1.6
11.28
+1.4
X
+3.6
11.52
+0.8
11.30
+1.3
11.10
+1.3
Kula (3.0 kg) (2)
8.56i
PB  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
 
8.567.918.26
8.42
PB  USMLjungbyUSM, Ljungby31.7.20
 
X8.428.32
Spjut (500 g) (1)
26.86
PB  USMLjungbyUSM, Ljungby1.8.20
 
X24.6426.86
Sjukamp (F17) (1)
4.380
PB  USMLjungbyUSM, Ljungby1.8.20
15.55/+1.6   1.56   8.42   26.44w/+2.1
5.11/0.0   26.86   2:27.18
Femkamp (F17) (1)
3.229
PB  IUSMSollentunaIUSM, Sollentuna1.2.20
9.56   1.59   8.56   5.00   1:45.08
4x400 m (1)
3:52.31
SB  SMGöteborg/SSM, Göteborg/S13.9.20
 Malmö AI
Emilia Mandl, Josefin Magnusson
Linnea Killander, Maria Freij
1000 m stafett (1)
2:15.18
PB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S12.9.20
 Malmö AI
Joy Thulin, Ida Staafgård
Milla Svanberg, Emilia Mandl

2019

80 m (2)
10.52w
  HelsingborgHelsingborg7.7.19+3.0
10.75
SB  HelsingborgHelsingborg7.7.19+0.7
200 m (3)
26.45i
PB  IUSMVästeråsIUSM, Västerås9.3.19
26.39i
PB  IUSMVästeråsIUSM, Västerås9.3.19
26.77
PB  VästeråsVästerås18.5.190.0
300 m (2)
42.47
SB  TrelleborgTrelleborg1.6.19
42.66
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19
800 m (1)
2:30.67
SB  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19
60 m häck (76.2 cm, 8 m) (1)
9.59i
PB  LundLund12.1.19
300 m häck (4)
46.73
PB  HalmstadHalmstad16.6.19
46.85
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19
47.58
  USMTrollhättanUSM, Trollhättan9.8.19
48.60
  USMTrollhättanUSM, Trollhättan9.8.19
80 m häck (76.2 cm, 8 m) (1)
12.89
PB  TäbyTäby24.8.190.0
Höjd (2)
1.60i
PB  VäxjöVäxjö19.1.19
1.59
SB  KristianstadKristianstad11.7.19
Längd (6)
5.01i
SB  IUSMVästeråsIUSM, Västerås9.3.19
5.16
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19-0.9
5.15
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19-0.5
5.16
=PB  USMTrollhättanUSM, Trollhättan10.8.190.0
 
4.685.145.16
5.09
  USMTrollhättanUSM, Trollhättan10.8.19+1.0
 
4.885.09
+1.0
5.06
+1.9
5.35
PB  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19+1.5
 
5.24
+1.9
5.34
+1.8
5.26
+3.3
5.35
+1.5
Femkamp (F15) (1)
3.105
PB  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala2.2.19
Sexkamp (F15) (1)
3.371
PB  USMVarbergUSM, Varberg15.9.19
12.84w/+3.7      
      
12.84w/+3.7
4x80 m (2)
40.09
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S25.5.19
 Malmö AI
Olivia Jensfelt, Ella Uddenäs
Emilia Mandl, Una Ademovic
39.78
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S25.5.19
 Malmö AI
Olivia Jensfelt, Ella Uddenäs
Emilia Mandl, Una Ademovic

2018

80 m (2)
10.49w
  KlippanKlippan3.6.18+2.6
10.54
PB  KlippanKlippan3.6.18+1.3
200 m (4)
27.15i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH3.12.17
26.71i
PB  VäxjöVäxjö21.1.18
26.70i
PB  Malmö/AMalmö/A27.1.18
26.57i
PB  VarbergVarberg11.3.18
300 m (1)
42.14
PB  EslövEslöv16.9.18
400 m (1)
1:00.8m
  KarlshamnKarlshamn18.8.18
800 m (1)
2:30.57
PB  LjungbyLjungby9.6.18
1000 m (1)
3:26.73i
PB  VäxjöVäxjö20.1.18
300 m häck (1)
51.15
PB  KlippanKlippan3.6.18
Höjd (2)
1.56i
PB  Malmö/AMalmö/A28.1.18
1.60
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U1.7.18
Längd (5)
5.10i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH3.12.17
4.45i
  VäxjöVäxjö21.1.18
4.78i
  Malmö/AMalmö/A27.1.18
5.32w
  KlippanKlippan3.6.18+2.8
5.08
PB  LjungbyLjungby9.6.18+0.2
4x80 m (1)
41.60
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S27.5.18
 Malmö AI
Chanelle Lindvall, Wilma Dahlberg
Emilia Mandl, Bella Stenström

2017

800 m (2)
2:30.28i
PB  VäxjöVäxjö19.3.17
2:31.43
PB  TäbyTäby2.9.17
Höjd (1)
1.54
PB  Göteborg/UGöteborg/U30.6.17
Längd (1)
5.00w
  LjungbyLjungby18.6.17+3.4

Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken

SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218790.Eventname AS Eventeng, alltwat218790.*, 0 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218790.Date),'.',MONTH(alltwat218790.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218790.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb2.alltwat218790 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218790.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218790.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218790.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.Age=99 AND alltwat218790.Ind=referenceswew.Ind AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218790.Eventname AS Eventeng, alltwat218790.*, 1 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218790.Date),'.',MONTH(alltwat218790.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218790.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb2.alltwat218790 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218790.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218790.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218790.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age<23) AND referenceswew.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age=99) AND alltwat218790.Ind=referenceswew.Ind AND referenceswew.Age<23 AND alltwat218790.Age<20 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2w.EventName AS Eventswe, alltwat218790.Eventname AS Eventeng, alltwat218790.*, 2 AS auto, CONCAT(DAY(alltwat218790.Date),'.',MONTH(alltwat218790.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltwat218790.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswew, tempdb2.alltwat218790 INNER JOIN `2010`.womenpbestSWEDEN ON womenpbestSWEDEN.iid = alltwat218790.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2w ON alltwat218790.Event=sweevents2w.tilastopajaevent WHERE alltwat218790.Ord=referenceswew.ENumber AND referenceswew.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age BETWEEN 35 AND 95) AND referenceswew.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswew WHERE Age=99) AND alltwat218790.Ind=referenceswew.Ind AND referenceswew.Age>34 AND alltwat218790.Age>34 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswew.Event NOT LIKE '%x%' ORDER BY auto, Ord, Ind

100 m
Ute
13.54
Malmö/He3.6.20-2.3
200 m
Ute
26.77
Västerås18.5.190.0
Inne
26.39
Västerås9.3.19
300 m
Ute
42.14
Eslöv16.9.18
400 m
Ute
58.04
Malmö/S29.5.21
Inne
1:00.11
Örebro8.3.20
600 m
Inne
1:45.08
Sollentuna1.2.20
800 m
Ute
2:27.18
Ljungby1.8.20
Inne
2:30.28
Växjö19.3.17
1000 m
Inne
3:26.73
Växjö20.1.18
300 m häck
Ute
46.73
Halmstad16.6.19
Höjd
Ute
1.60
Göteborg/U1.7.18
Inne
1.60
Växjö19.1.19
Längd
Ute
5.35
Uppsala18.8.19+1.5
Inne
5.39
Malmö/A8.2.20
Tresteg
Ute
11.52
Sollentuna23.8.20+0.8

Junior-ungdom
80 m
Ute
10.54
Klippan3.6.18+1.3
60 m häck (76.2 cm, 8 m)
Inne
9.59
Lund12.1.19
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Inne
9.33
Örebro7.3.20
100 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Ute
15.55
Ljungby31.7.20+1.6
80 m häck (76.2 cm, 8 m)
Ute
12.89
Täby24.8.190.0
Kula (3.0 kg)
Ute
8.42
Ljungby31.7.20
Inne
8.56
Sollentuna1.2.20
Spjut (500 g)
Ute
26.86
Ljungby1.8.20
Sjukamp (F17)
Ute
4.380
Ljungby1.8.20
Femkamp (F15)
Inne
3.105
Uppsala2.2.19
Femkamp (F17)
Inne
3.229
Sollentuna1.2.20
400 m
58.04
1
Malmö/S29.5.21
58.17
3
16
USMNorrköping30.8.20
58.93
3
B
Göteborg/S25.7.20
59.39
3
Mölndal10.6.21
59.75
2
Malmö/He17.6.20
1:00.11i
2
16
B
IUSMÖrebro8.3.20
1:00.76i
2
17
B
Växjö18.1.20
1:00.96i
4
17
Göteborg/FH22.2.20
1:00.98i
3
16
h2
IUSMÖrebro7.3.20
1:01.88i
1
D
Malmö/A25.1.20
Visa/dölj alla resultat
1:01.98i
3
Malmö/A12.1.20
10-bästasnitt: 59.897
Längd
5.39i
1
17
Malmö/A8.2.20
5.35
5
17
Lag-SMUppsala18.8.19+1.5
5.33
2
Kristianstad12.7.20+1.0
5.32i
2
Malmö/A12.1.20
5.26i
4
16
Malmö/A26.1.20
5.24
1
15
Malmö/S24.6.20+1.9
5.24
1
Malmö/S23.7.20+1.5
5.23i
8
16
IUSMÖrebro7.3.20
5.21
10
16
USMSollentuna22.8.20+1.0
5.16
9
15
QA
VUSGöteborg/U28.6.19-0.9
Visa/dölj alla resultat
5.16
6
15
Q
USMTrollhättan10.8.190.0
5.16i
6
17
Göteborg/FH22.2.20
5.15
13
15
VUSGöteborg/U28.6.19-0.5
5.11
hep
16
USMLjungby1.8.200.0
5.10i
2
14
Göteborg/FH3.12.17
5.09
9
15
USMTrollhättan10.8.19+1.0
5.09
+
Malmö/S22.7.20+1.6
5.08
1
Ljungby9.6.18+0.2
5.01i
15
15
IUSMVästerås9.3.19
5.00i
pen
16
IUSMSollentuna1.2.20
4.78i
4
14
Malmö/A27.1.18
4.45i
12
14
Växjö21.1.18
10-bästasnitt: 5.273

Total results in database: 100
By event:
80 m:4
100 m:2
200 m:8
300 m:3
400 m:12
600 m:1
800 m:6
1000 m:1
60 m häck (76.2 cm, 8 m):1
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m):4
100 m häck (76.2 cm, 8.5 m):2
300 m häck:5
80 m häck (76.2 cm, 8 m):1
Höjd:7
Längd:26
Tresteg:5
Kula (3.0 kg):2
Spjut (500 g):1
Sjukamp (F17):1
Femkamp (F15):1
Femkamp (F17):1
Sexkamp (F15):1
4x80 m:3
4x400 m:1
1000 m stafett:1
100 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
13.54
6-18
Malmö/He
3.6
-2.3
13.74
6h1-18
Malmö/He
3.6
-3.0
200 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
26.77
1
Västerås
18.5
 0.0
2020
26.44w
 H-16
Ljungby
31.7
 +2.1
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
26.57
 2-14
Varberg
11.3
 
26.70
1rB-15
Malmö/A
27.1
 
26.71
2-14
Växjö
21.1
 
27.15
1rB
Göteborg/FH
3.12
 
2019
26.39
1r1-15
Västerås
9.3
 
26.45
1h8-15
Västerås
9.3
 
300 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
42.14
2-14
Eslöv
16.9
 
2019
42.47
 2-15
Trelleborg
1.6
 
42.66
7rB-15
Göteborg/U
30.6
 
400 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
58.17
 3-16
Norrköping
30.8
 
58.93
3rB
Göteborg/S
25.7
 
59.75
2
Malmö/He
17.6
 
2021
58.04
1
Malmö/S
29.5
 
59.39
3
Mölndal
10.6
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
1:00.11
2rB-16
Örebro
8.3
 
1:00.76
2rB-17
Växjö
18.1
 
1:00.96
4-17
Göteborg/FH
22.2
 
1:00.98
3h2-16
Örebro
7.3
 
1:01.88
1rD
Malmö/A
25.1
 
1:01.98
3
Malmö/A
12.1
 
600 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
1:45.08
P-16
Sollentuna
1.2
 
800 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
2:31.43
 1D-15
Täby
2.9
 
2018
2:30.57
 4
Ljungby
9.6
 
2019
2:30.67
 9-17
Uppsala
18.8
 
2020
2:27.18
H-16
Ljungby
1.8
 
2020
2:27.18
H-16
Ljungby
1.8
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
2:30.28
2-13
Växjö
19.3
 
1000 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
3:26.73
9-14
Växjö
20.1
 
300 m häck
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
51.15
 3-15
Klippan
3.6
 
2019
46.73
1rB-15
Halmstad
16.6
 
46.85
6-15
Göteborg/U
28.6
 
47.58
2h1-15
Trollhättan
9.8
 
48.60
6-15
Trollhättan
9.8
 
Höjd
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
1.54
 6-13
Göteborg/U
30.6
 
2018
1.60
4
Göteborg/U
1.7
 
2019
1.59
 2-15
Kristianstad
11.7
 
2020
1.56
 H-16
Ljungby
31.7
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
1.56
 2-14
Malmö/A
28.1
 
2019
1.60
5-15
Växjö
19.1
 
2020
1.59
 P-16
Sollentuna
1.2
 
Längd
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
5.00w
 3-15
Ljungby
18.6
 +3.4
2018
5.08
 1
Ljungby
9.6
 +0.2
5.32w
 1
Klippan
3.6
 +2.8
2019
5.35
5-17
Uppsala
18.8
 +1.5
5.16
9qA-15
Göteborg/U
28.6
-0.9
5.16
6q-15
Trollhättan
10.8
 0.0
5.15
13-15
Göteborg/U
28.6
-0.5
5.09
9-15
Trollhättan
10.8
 +1.0
2020
5.33
 2
Kristianstad
12.7
 +1.0
5.24
1-15
Malmö/S
24.6
 +1.9
5.24
1
Malmö/S
23.7
 +1.5
5.21
10-16
Sollentuna
22.8
 +1.0
5.11
H-16
Ljungby
1.8
 0.0
5.09
-
Malmö/S
22.7
 +1.6
5.29w
 1
Malmö/S
22.7
 +3.1
5.20w
 1-16
Malmö/S
27.5
 +2.3
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
5.10
 2-14
Göteborg/FH
3.12
 
4.78
4-14
Malmö/A
27.1
 
4.45
12-14
Växjö
21.1
 
2019
5.01
 15-15
Västerås
9.3
 
2020
5.39
1-17
Malmö/A
8.2
 
5.32
2
Malmö/A
12.1
 
5.26
4-16
Malmö/A
26.1
 
5.23
8-16
Örebro
7.3
 
5.16
6-17
Göteborg/FH
22.2
 
5.00
P-16
Sollentuna
1.2
 
Tresteg
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
11.52
4-16
Sollentuna
23.8
 +0.8
11.25
1-15
Malmö/S
10.6
-2.1
11.14
1
Malmö/S
23.7
 +1.4
11.01
--17
Malmö/S
8.7
 +1.5
11.12w
 2-17
Malmö/S
8.7
 +2.4

Junior-ungdom
80 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
10.54
3
Klippan
3.6
 +1.3
10.49w
 2h3-15
Klippan
3.6
 +2.6
2019
10.75
 6
Helsingborg
7.7
 +0.7
10.52w
 1h4-15
Helsingborg
7.7
 +3.0
60 m häck (76.2 cm, 8 m)
Inne Visa/dölj alla resultat
2019
9.59
2
Lund
12.1
 
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
9.33
4h1-16
Örebro
7.3
 
9.46
3-16
Malmö/A
26.1
 
9.56
P-16
Sollentuna
1.2
 
10.71
8-16
Örebro
7.3
 
80 m häck (76.2 cm, 8 m)
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
12.89
1rF-15
Täby
24.8
 0.0
100 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
15.55
H-16
Ljungby
31.7
 +1.6
17.58
2-17
Malmö/He
5.8
-2.5
Kula (3.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
8.42
H-16
Ljungby
31.7
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
8.56
P-16
Sollentuna
1.2
 
Spjut (500 g)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
26.86
H-16
Ljungby
1.8
 
Femkamp (F15)
Inne Visa/dölj alla resultat
2019
3.105
6-15
Uppsala
2.2
 
Femkamp (F17)
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
3.229
8-16
Sollentuna
1.2
 
Sjukamp (F17)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
4.380
5-16
Ljungby
1.8
 
Ute
4x400 m
SM 2020 2
3:52.31

Junior-ungdom
400 m
USM 2020 3
16
58.17
300 m häck
USM 2019 6
15
48.60
2
15
h1
47.58
Längd
USM 2019 9
15
5.09
6
15
Q
5.16
USM 2020 10
16
5.21
Tresteg
USM 2020 4
16
11.52
Sexkamp (F15)
USM 2019 5
15
3.371
Sjukamp (F17)
USM 2020 5
16
4.380
4x80 m
USM 2018
6
15
h2
41.60
USM 2019 6
15
39.78
2
15
h1
40.09
1000 m stafett
USM 2020 1
17
2:15.18
Inne
200 m
IUSM 2019 1
15
r1
26.39
1
15
h8
26.45
400 m
IUSM 2020 2
16
B
1:00.11
3
16
h2
1:00.98
60 m häck (76.2 cm, 8.5 m)
IUSM 2020 8
16
10.71
4
16
h1
9.33
Längd
IUSM 2019 15
15
5.01
IUSM 2020 9
16
5.23
Femkamp (F15)
IUSM 2019 6
15
3.105
Femkamp (F17)
IUSM 2020 8
16
3.229