Ludvig All

Född: 27 juni 2002

Ålder: 19 år 160 dagar

Förening:
 Täby IS
 



Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.

2021

100 m (2)
11.85
SB  SkaraSkara6.6.21-1.1
11.38
SB  DanderydDanderyd20.6.210.0
200 m (1)
22.71
SB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U10.7.21+0.6
110 m häck (99.1 cm) (14)
15.53
SB  TäbyTäby22.5.21-1.7
15.04
SB  BoråsBorås29.5.21-2.3
14.92
SB  EnskedeEnskede5.6.21-0.6
15.13
  SkaraSkara6.6.21+1.0
15.31
  SkaraSkara6.6.21-1.3
15.15
  HuddingeHuddinge13.6.21-1.5
DNF
  TäbyTäby16.6.21-1.6
DNF
  DanderydDanderyd20.6.21+1.0
DNF
  EnskedeEnskede3.7.21-3.6
15.87
  EnskedeEnskede3.7.21-4.7
15.02
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U10.7.21+1.2
15.01
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U10.7.21+0.3
15.19
  JSMLinköpingJSM, Linköping22.8.21-1.4
20.90
  JSMLinköpingJSM, Linköping22.8.21-1.2
400 m häck (1)
DNF
  EnskedeEnskede3.7.21

2020

60 m (5)
7.20i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
7.31i
  Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
7.24i
  SätraSätra15.2.20
7.19i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH1.3.20
7.19i
=PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH1.3.20
100 m (4)
10.96
PB  SundsvallSundsvall26.7.20+1.9
11.17
  SundsvallSundsvall26.7.20+1.1
10.91
PB  SollentunaSollentuna8.8.20+1.8
11.08
  JSMLinköpingJSM, Linköping22.8.20+1.2
200 m (1)
22.63i
PB  (20)Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
60 m häck (99.1 cm) (6)
8.27i
PB  UppsalaUppsala9.2.20
8.46i
  UppsalaUppsala9.2.20
8.42i
  SätraSätra15.2.20
DNFi
  SätraSätra15.2.20
8.50i
  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH29.2.20
8.17i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH29.2.20
110 m häck (99.1 cm) (5)
14.73w
  SundsvallSundsvall26.7.20+2.7
14.99
PB  SollentunaSollentuna9.8.20-1.6
DQ
  TäbyTäby16.8.20-1.0
14.32
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping23.8.20+0.8
21.86
  JSMLinköpingJSM, Linköping23.8.20+1.1
Längd (1)
6.41
SB  ÅkersbergaÅkersberga10.5.200.0
 
XX6.41X
Kula (6.0 kg) (1)
10.79
PB  ÅkersbergaÅkersberga16.5.20
 
10.799.54X10.22
Spjut (1)
34.01
PB  ÅkersbergaÅkersberga24.5.20
 
24.33XX34.01

2019

60 m (1)
7.34i
PB  SätraSätra17.2.19
100 m (4)
11.02
PB  SollentunaSollentuna8.6.19+1.8
11.42
  FGPSollentunaFGP, Sollentuna18.6.19+0.4
11.27
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U29.6.19+0.1
11.24
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U29.6.19+1.9
200 m (3)
22.22
PB  SollentunaSollentuna8.6.19+1.8
22.90
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S10.8.19+1.3
23.23
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S11.8.19-0.7
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m) (2)
8.49i
SB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö23.2.19
8.05i
PB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö23.2.19
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m) (7)
14.10
PB  SkaraSkara6.6.19+1.7
14.20
  SkaraSkara6.6.19-0.1
14.73
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19-1.1
14.19
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19-0.6
14.72
  VästeråsVästerås3.8.19-1.6
14.60
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S10.8.19-1.9
14.51
  vFINStockholm/SvFIN, Stockholm/S24.8.19-1.1
400 m häck (1)
56.32
PB  (16)SollentunaSollentuna8.9.19
Längd (5)
Okända vindförhållanden:
6.11
  BoråsBorås1.6.19
6.14w
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19+3.5
6.56w
  HögbyHögby13.7.19+2.7
6.25w
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S10.8.19+2.2
6.52
PB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S11.8.19+1.3
Tresteg (2)
12.83w
  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19+2.6
 
X
+0.8
X
+0.4
X
+2.1
12.83
+2.6
13.02
PB  SollentunaSollentuna8.9.19+0.2
Spjut (700 g) (1)
37.17
  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19
 
37.04X37.17
4x100 m (3)
42.91
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S26.5.19
 Täby IS
Oliver Papinski, Ludvig All
Fred Österblom, Oskar Edlund
42.88
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S26.5.19
 Täby IS
Oliver Papinski, Ludvig All
Fred Österblom, Oskar Edlund
43.60
  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19
 Täby IS
William Peiro, Ludvig All
Oskar Edlund, Zion Eriksson
1000 m stafett (1)
1:58.14
PB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S25.5.19
 Täby IS
Oliver Papinski, Fred Österblom
Ludvig All, Oskar Edlund

2018

60 m (1)
7.51i
PB  SätraSätra20.1.18
100 m (1)
11.58
PB  TäbyTäby20.5.18-0.9
200 m (2)
23.53i
PB  SätraSätra21.1.18
22.87
PB  Sollentuna/ESollentuna/E3.6.18-0.1
400 m (1)
52.76i
PB  SätraSätra17.2.18
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m) (3)
8.65i
PB  SätraSätra21.1.18
8.59i
PB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö3.3.18
8.42i
PB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö3.3.18
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m) (3)
14.55
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U1.7.18+1.7
15.09
  USMEnskedeUSM, Enskede5.8.18+1.6
14.57
  USMEnskedeUSM, Enskede5.8.18+0.8
110 m häck (91.4 cm) (1)
14.69
  vFINTampere, FINvFIN, Tampere, FIN1.9.18+1.4
300 m häck (76.2 cm) (1)
39.09
PB  USMEnskedeUSM, Enskede4.8.18
300 m häck (83.8 cm) (2)
38.82
PB  HuddingeHuddinge15.6.18
39.91
  USMEnskedeUSM, Enskede3.8.18
400 m häck (83.8 cm) (1)
57.12
PB  Sollentuna/ESollentuna/E2.6.18
Längd (4)
6.17i
PB  SätraSätra20.1.18
 
3.303.153.40
6.22i
PB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö3.3.18
 
5.195.696.086.056.22X
6.42
PB  HuddingeHuddinge16.6.18+0.2
5.98
  USMEnskedeUSM, Enskede3.8.18+1.7
 
5.92
-0.2
5.98
+1.7
5.89
-0.7
Tresteg (3)
12.88i
PB  SätraSätra10.2.18
12.70i
  IUSMVäxjöIUSM, Växjö4.3.18
 
X12.70X11.4112.54X
12.62
PB  HuddingeHuddinge15.6.18-0.3
4x100 m (2)
42.85
PB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S27.5.18
 Täby IS
Fred Österblom, Oliver Papinski
Ludvig All, Zion Eriksson
43.04
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S27.5.18
 Täby IS
Fred Österblom, Oliver Papinski
Ludvig All, Zion Eriksson
1000 m stafett (2)
2:03.21
  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S26.5.18
 Täby IS
Zion Eriksson, Ludvig All
Sebastian Isakson, Fred Österblom
2:00.51
PB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S26.5.18
 Täby IS
Sebastian Isakson, Oliver Papinski
Zion Eriksson, Ludvig All

2017

60 m (1)
7.78i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
80 m (1)
9.93
PB  Göteborg/UGöteborg/U1.7.17+0.8
100 m (1)
11.99w
  HuddingeHuddinge19.5.17+2.8
300 m (1)
38.14
PB  Sollentuna/ESollentuna/E11.6.17
600 m (1)
1:30.60i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla12.2.17
800 m (1)
2:28.49
PB  USMLinköpingUSM, Linköping10.9.17
60 m häck (83.8 cm) (3)
8.83i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla12.2.17
8.96i
  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala5.3.17
8.78i
PB  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala5.3.17
80 m häck (83.8 cm) (4)
11.99
PB  USMFalunUSM, Falun13.8.17+0.6
12.35
  USMFalunUSM, Falun13.8.17-1.3
11.82
PB  TäbyTäby2.9.17+0.2
11.85
  USMLinköpingUSM, Linköping9.9.17+1.3
300 m häck (76.2 cm) (3)
Felaktig häck:
41.99
  HuddingeHuddinge19.5.17
42.04
PB  USMFalunUSM, Falun11.8.17
42.20
  USMFalunUSM, Falun12.8.17
Höjd (2)
1.55i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla12.2.17
1.48
PB  USMLinköpingUSM, Linköping10.9.17
Stav (2)
2.53i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
2.42
PB  USMLinköpingUSM, Linköping9.9.17
Längd (6)
5.68i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla11.2.17
5.57i
  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala4.3.17
 
5.495.535.575.485.245.45
5.35
SB  USMFalunUSM, Falun11.8.17-1.3
 
X
+1.9
X
-1.5
5.35
-1.3
5.98
PB  TäbyTäby26.8.17+0.4
5.88
  USMLinköpingUSM, Linköping10.9.17-0.6
School competition, no wind information:
6.04
  StockholmStockholm14.9.17
Tresteg (4)
12.28i
PB  SätraSätra19.2.17
11.50i
  IUSMUppsalaIUSM, Uppsala5.3.17
 
X11.4311.43X11.3911.50
12.01
PB  HuddingeHuddinge20.5.17+0.3
11.73
  USMFalunUSM, Falun13.8.17-1.8
 
11.27
-1.6
11.73
-1.8
X
-1.1
X
-0.5
X
-1.1
Kula (4.0 kg) (2)
9.51i
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla12.2.17
10.79
PB  USMLinköpingUSM, Linköping10.9.17
Diskus (1.0 kg) (1)
26.13
PB  USMLinköpingUSM, Linköping9.9.17
Spjut (600 g) (2)
36.90
PB  TäbyTäby2.9.17
36.02
  USMLinköpingUSM, Linköping9.9.17
Åttakamp (P15) (1)
3.725
  USMLinköpingUSM, Linköping10.9.17
         
         
Sjukamp (P15) (1)
3.778
PB  IUSMUddevallaIUSM, Uddevalla12.2.17
7.78   2.53   5.68   8.83
1.55   9.51   1:30.60
4x80 m (2)
36.24
PB  USMMalmö/SUSM, Malmö/S28.5.17
 Täby IS
Ludvig All, Oliver Papinski
Sebastian Isakson, Anton Runemar
36.35
  USMMalmö/SUSM, Malmö/S28.5.17
 Täby IS
Ludvig All, Oliver Papinski
Sebastian Isakson, Anton Runemar
3x800 m (1)
6:25.72
SB  USMMalmö/SUSM, Malmö/S27.5.17
 Täby IS

2016

300 m (1)
41.21
PB  Sollentuna/ESollentuna/E5.6.16
80 m häck (83.8 cm) (1)
12.35
PB  LinköpingLinköping3.9.16+0.5
300 m häck (76.2 cm) (1)
43.16
PB  VisbyVisby10.9.16
Längd (1)
5.60
PB  Stockholm/SStockholm/S19.6.16+0.1
Tresteg (2)
11.65
PB  VisbyVisby11.9.16+1.8
11.94w
  VisbyVisby11.9.16+3.8
Åttakamp (P15) (1)
PB  SätraSätra15.5.16
         
         

Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken

SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat296822.Eventname AS Eventeng, alltat296822.*, 0 AS auto, CONCAT(DAY(alltat296822.Date),'.',MONTH(alltat296822.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat296822.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat296822 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat296822.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat296822.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat296822.Ord=referenceswe.enumber AND referenceswe.Age=99 AND alltat296822.Ind=referenceswe.Ind AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat296822.Eventname AS Eventeng, alltat296822.*, 1 AS auto, CONCAT(DAY(alltat296822.Date),'.',MONTH(alltat296822.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat296822.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat296822 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat296822.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat296822.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat296822.Ord=referenceswe.enumber AND referenceswe.enumber IN (SELECT DISTINCT enumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age<23) AND referenceswe.enumber NOT IN (SELECT enumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age=99) AND alltat296822.Ind=referenceswe.Ind AND referenceswe.Age<23 AND alltat296822.Age<20 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat296822.Eventname AS Eventeng, alltat296822.*, 2 AS auto, CONCAT(DAY(alltat296822.Date),'.',MONTH(alltat296822.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat296822.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat296822 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat296822.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat296822.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat296822.Ord=referenceswe.enumber AND referenceswe.enumber IN (SELECT DISTINCT enumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age BETWEEN 35 AND 95) AND referenceswe.enumber NOT IN (SELECT enumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age=99) AND alltat296822.Ind=referenceswe.Ind AND referenceswe.Age>34 AND alltat296822.Age>34 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' ORDER BY auto, Ord, Ind

60 m
Inne
7.19
Göteborg/FH1.3.20
80 m
Ute
9.93
Göteborg/U1.7.17+0.8
100 m
Ute
10.91
Sollentuna8.8.20+1.8
200 m
Ute
22.22
Sollentuna8.6.19+1.8
Inne
22.63
Göteborg/FH1.2.20
300 m
Ute
38.14
Sollentuna/E11.6.17
400 m
Inne
52.76
Sätra17.2.18
600 m
Inne
1:30.60
Uddevalla12.2.17
800 m
Ute
2:28.49
Linköping10.9.17
400 m häck
Ute
56.32
Sollentuna8.9.19
Höjd
Ute
1.48
Linköping10.9.17
Inne
1.55
Uddevalla12.2.17
Stav
Ute
2.42
Linköping9.9.17
Inne
2.53
Uddevalla11.2.17
Längd
Ute
6.52
Göteborg/S11.8.19+1.3
Inne
6.22
Växjö3.3.18
Tresteg
Ute
13.02
Sollentuna8.9.19+0.2
Inne
12.88
Sätra10.2.18
Spjut
Ute
34.01
Åkersberga24.5.20

Junior-ungdom
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Inne
8.05
Växjö23.2.19
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Ute
14.10
Skara6.6.19+1.7
60 m häck (99.1 cm)
Inne
8.17
Göteborg/FH29.2.20
110 m häck (99.1 cm)
Ute
14.32
Linköping23.8.20+0.8
80 m häck (83.8 cm)
Ute
11.82
Täby2.9.17+0.2
300 m häck (76.2 cm)
Ute
39.09
Enskede4.8.18
300 m häck (83.8 cm)
Ute
38.82
Huddinge15.6.18
400 m häck (83.8 cm)
Ute
57.12
Sollentuna/E2.6.18
Kula (4.0 kg)
Ute
10.79
Linköping10.9.17
Inne
9.51
Uddevalla12.2.17
Kula (6.0 kg)
Ute
10.79
Åkersberga16.5.20
Diskus (1.0 kg)
Ute
26.13
Linköping9.9.17
Spjut (600 g)
Ute
36.90
Täby2.9.17
Åttakamp (P15)
Ute
Sätra15.5.16
Sjukamp (P15)
Inne
3.778
Uddevalla12.2.17
100 m
10.91
3
19
Sollentuna8.8.20+1.8
10.96
3
h3
Sundsvall26.7.20+1.9
11.02
3
17
Sollentuna8.6.19+1.8
11.08
7
19
h1
JSMLinköping22.8.20+1.2
11.17
2
B
Sundsvall26.7.20+1.1
11.24
7
17
VUSGöteborg/U29.6.19+1.9
11.27
1
17
h1
VUSGöteborg/U29.6.19+0.1
11.38
3
Danderyd20.6.210.0
11.42
8
C
Folksam GPSollentuna18.6.19+0.4
11.58
1
17
h2
Täby20.5.18-0.9
Visa/dölj alla resultat
11.85
5
h2
Skara6.6.21-1.1
10-bästasnitt: 11.203
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
14.10
1
Skara6.6.19+1.7
14.19
1
17
VUSGöteborg/U30.6.19-0.6
14.20
1
17
Skara6.6.19-0.1
14.51
2
17
vFINStockholm/S24.8.19-1.1
14.55
1
16
VUSGöteborg/U1.7.18+1.7
14.57
1
16
USMEnskede5.8.18+0.8
14.60
1
17
USMGöteborg/S10.8.19-1.9
14.72
2
17
Västerås3.8.19-1.6
14.73
1
17
h2
VUSGöteborg/U30.6.19-1.1
15.09
1
16
h1
USMEnskede5.8.18+1.6
10-bästasnitt: 14.526
Längd
6.52
4
17
USMGöteborg/S11.8.19+1.3
6.42
3
16
Huddinge16.6.18+0.2
6.41
2
18
Åkersberga10.5.200.0
6.22i
4
16
NC-yVäxjö3.3.18
6.17i
2
17
Sätra20.1.18
5.98
3
15
Täby26.8.17+0.4
5.98
14
16
Q
USMEnskede3.8.18+1.7
5.88
oct
15
USMLinköping10.9.17-0.6
5.68i
hep
15
IUSMUddevalla11.2.17
5.60
3
14
Stockholm/S19.6.16+0.1
Visa/dölj alla resultat
5.57i
8
15
NC-yUppsala4.3.17
5.35
20
15
Q
NC-yFalun11.8.17-1.3
10-bästasnitt: 6.086

110 m häck (99.1 cm)
14.32
2
19
h1
JSMLinköping23.8.20+0.8
14.92
1
19
Enskede5.6.21-0.6
14.99
2
19
Sollentuna9.8.20-1.6
15.01
6
19
VUSGöteborg/U10.7.21+0.3
15.02
4
19
h1
VUSGöteborg/U10.7.21+1.2
15.04
2
19
Borås29.5.21-2.3
15.13
2
19
Skara6.6.21+1.0
15.15
2
19
Huddinge13.6.21-1.5
15.19
4
19
h2
JSMLinköping22.8.21-1.4
15.31
2
19
Skara6.6.21-1.3
Visa/dölj alla resultat
15.53
1
19
Täby22.5.21-1.7
15.87
3
19
Enskede3.7.21-4.7
20.90
7
19
JSMLinköping22.8.21-1.2
21.86
8
19
JSMLinköping23.8.20+1.1
10-bästasnitt: 15.008

Total results in database: 146
By event:
60 m:8
80 m:1
100 m:12
200 m:7
300 m:2
400 m:1
600 m:1
800 m:1
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m):5
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m):10
60 m häck (83.8 cm):3
60 m häck (99.1 cm):6
110 m häck (91.4 cm):1
110 m häck (99.1 cm):19
80 m häck (83.8 cm):5
300 m häck (76.2 cm):5
300 m häck (83.8 cm):2
400 m häck (83.8 cm):1
400 m häck:2
Höjd:2
Stav:2
Längd:17
Tresteg:11
Kula (4.0 kg):2
Kula (6.0 kg):1
Diskus (1.0 kg):1
Spjut (600 g):2
Spjut (700 g):1
Spjut:1
Åttakamp (P15):2
Sjukamp (P15):1
4x100 m:5
4x80 m:2
3x800 m:1
1000 m stafett:3
60 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
7.78
 H-15
Uddevalla
11.2
 
2018
7.51
 3h3-17
Sätra
20.1
 
2019
7.34
 2-17
Sätra
17.2
 
2020
7.19
5s3-19
Göteborg/FH
1.3
 
2020
7.19
2h2-19
Göteborg/FH
1.3
 
7.20
2h8
Göteborg/FH
1.2
 
7.24
2h5
Sätra
15.2
 
7.31
5rC
Göteborg/FH
1.2
 
80 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
9.93
5h3-15
Göteborg/U
1.7
 +0.8
100 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
11.99w
 6h2-16
Huddinge
19.5
 +2.8
2018
11.58
 1h2-17
Täby
20.5
-0.9
2019
11.02
 3-17
Sollentuna
8.6
 +1.8
11.24
7-17
Göteborg/U
29.6
 +1.9
11.27
1h1-17
Göteborg/U
29.6
 +0.1
11.42
8rC
Sollentuna
18.6
 +0.4
2020
10.91
3-19
Sollentuna
8.8
 +1.8
10.96
3h3
Sundsvall
26.7
 +1.9
11.08
7h1-19
Linköping
22.8
 +1.2
11.17
2rB
Sundsvall
26.7
 +1.1
2021
11.38
 3
Danderyd
20.6
 0.0
11.85
5h2
Skara
6.6
-1.1
200 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
22.87
 2-17
Sollentuna/E
3.6
-0.1
2019
22.22
2-17
Sollentuna
8.6
 +1.8
22.90
2 h2-17
Göteborg/S
10.8
 +1.3
23.23
7 -17
Göteborg/S
11.8
-0.7
2021
22.71
 1rE
Göteborg/U
10.7
 +0.6
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
23.53
 1rB-17
Sätra
21.1
 
2020
22.63
1rC
Göteborg/FH
1.2
 
300 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
41.21
 3
Sollentuna/E
5.6
 
2017
38.14
6-15
Sollentuna/E
11.6
 
400 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
52.76
2-17
Sätra
17.2
 
600 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
1:30.60
H-15
Uddevalla
12.2
 
800 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
2:28.49
O-15
Linköping
10.9
 
400 m häck
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
56.32
1
Sollentuna
8.9
 
Höjd
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
1.48
O-15
Linköping
10.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
1.55
H-15
Uddevalla
12.2
 
Stav
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
2.42
O-15
Linköping
9.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
2.53
H-15
Uddevalla
11.2
 
Längd
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
5.60
 3-14
Stockholm/S
19.6
 +0.1
2017
5.98
 3-15
Täby
26.8
 +0.4
5.88
O-15
Linköping
10.9
-0.6
5.35
20q-15
Falun
11.8
-1.3
2018
6.42
 3-16
Huddinge
16.6
 +0.2
5.98
14 q-16
Enskede
3.8
 +1.7
2019
6.52
4 -17
Göteborg/S
11.8
 +1.3
6.56w
 1-17
Högby
13.7
 +2.7
6.25w
 9 Q-17
Göteborg/S
10.8
 +2.2
6.14w
 14-17
Göteborg/U
28.6
 +3.5
2020
6.41
 2-18
Åkersberga
10.5
 0.0
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
5.68
 H-15
Uddevalla
11.2
 
5.57
8-15
Uppsala
4.3
 
2018
6.22
4-16
Växjö
3.3
 
6.17
2-17
Sätra
20.1
 
Tresteg
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
11.65
 +-14
Visby
11.9
 +1.8
11.94w
 3-14
Visby
11.9
 +3.8
2017
12.01
 1-15
Huddinge
20.5
 +0.3
11.73
6-15
Falun
13.8
-1.8
2018
12.62
 2-16
Huddinge
15.6
-0.3
2019
13.02
2
Sollentuna
8.9
 +0.2
12.83w
 6-17
Uppsala
18.8
 +2.6
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
12.28
 1-15
Sätra
19.2
 
11.50
6-15
Uppsala
5.3
 
2018
12.88
1-17
Sätra
10.2
 
12.70
3-16
Växjö
4.3
 
Spjut
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
34.01
1-18
Åkersberga
24.5
 

Junior-ungdom
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
8.42
 2-16
Växjö
3.3
 
8.59
2h1-16
Växjö
3.3
 
8.65
4-17
Sätra
21.1
 
2019
8.05
1-17
Växjö
23.2
 
8.49
1h2-17
Växjö
23.2
 
60 m häck (99.1 cm)
Inne Visa/dölj alla resultat
2020
8.17
5-19
Göteborg/FH
29.2
 
8.27
2rB-19
Uppsala
9.2
 
8.42
2h2-19
Sätra
15.2
 
8.46
2-19
Uppsala
9.2
 
8.50
2h1-19
Göteborg/FH
29.2
 
80 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
12.35
 3rB
Linköping
3.9
 +0.5
2017
11.82
4
Täby
2.9
 +0.2
11.85
O-15
Linköping
9.9
 +1.3
11.99
5h1-15
Falun
13.8
 +0.6
12.35
7-15
Falun
13.8
-1.3
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
14.55
 1-16
Göteborg/U
1.7
 +1.7
14.57
1 -16
Enskede
5.8
 +0.8
15.09
1 h1-16
Enskede
5.8
 +1.6
2019
14.10
117
Skara
6.6
 +1.7
14.19
1-17
Göteborg/U
30.6
-0.6
14.20
1-17
Skara
6.6
-0.1
14.51
2-17
Stockholm/S
24.8
-1.1
14.60
1 -17
Göteborg/S
10.8
-1.9
14.72
2-17
Västerås
3.8
-1.6
14.73
1h2-17
Göteborg/U
30.6
-1.1
110 m häck (99.1 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
14.32
2h1-19
Linköping
23.8
 +0.8
14.99
2-19
Sollentuna
9.8
-1.6
21.86
8-19
Linköping
23.8
 +1.1
14.73w
 2-19
Sundsvall
26.7
 +2.7
2021
14.92
 1-19
Enskede
5.6
-0.6
15.01
6-19
Göteborg/U
10.7
 +0.3
15.02
4h1-19
Göteborg/U
10.7
 +1.2
15.04
2-19
Borås
29.5
-2.3
15.13
2-19
Skara
6.6
 +1.0
15.15
2-19
Huddinge
13.6
-1.5
15.19
4h2-19
Linköping
22.8
-1.4
15.31
2-19
Skara
6.6
-1.3
15.53
1-19
Täby
22.5
-1.7
15.87
3-19
Enskede
3.7
-4.7
20.90
7-19
Linköping
22.8
-1.2
300 m häck (76.2 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
43.16
 2
Visby
10.9
 
2017
42.04
 2h3-15
Falun
11.8
 
42.20
5-15
Falun
12.8
 
2018
39.09
1 -16
Enskede
4.8
 
300 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
38.82
1-16
Huddinge
15.6
 
39.91
1 h2-16
Enskede
3.8
 
400 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
57.12
2-17
Sollentuna/E
2.6
 
Kula (4.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
10.79
O-15
Linköping
10.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
9.51
H-15
Uddevalla
12.2
 
Kula (6.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
10.79
1-18
Åkersberga
16.5
 
Diskus (1.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
26.13
O-15
Linköping
9.9
 
Spjut (600 g)
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
36.90
1-15
Täby
2.9
 
36.02
O-15
Linköping
9.9
 
Spjut (700 g)
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
37.17
9-17
Uppsala
18.8
 
Sjukamp (P15)
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
3.778
3-15
Uddevalla
12.2
 
Åttakamp (P15)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
1-14
Sätra
15.5
 
2017
3.725
7-15
Linköping
10.9
 


Junior-ungdom
Ute
100 m
JSM 2020
7
19
h1
11.08
200 m
USM 2019 7
17
23.23
2
17
h2
22.90
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
USM 2018 1
16
14.57
1
16
h1
15.09
USM 2019 1
17
14.60
110 m häck (99.1 cm)
JSM 2020 8
19
21.86
2
19
h1
14.32
JSM 2021 7
19
20.90
4
19
h2
15.19
300 m häck (76.2 cm)
USM 2018 1
16
39.09
300 m häck (83.8 cm)
USM 2018
1
16
h2
39.91
Längd
USM 2018
14
16
Q
5.98
USM 2019 4
17
6.52
9
17
Q
6.25w
Åttakamp (P15)
USM 2017 7
15
3.725
4x80 m
USM 2017 1
15
36.35
1
15
h1
36.24
4x100 m
USM 2018 2
17
43.04
1
17
h1
42.85
USM 2019 1
17
42.88
1
17
h1
42.91
1000 m stafett
USM 2018 2
17
2:00.51
1
17
h1
2:03.21
USM 2019 1
17
1:58.14
3x800 m
USM 2017 1
15
6:25.72
Inne
60 m
IJSM 2020
5
19
s3
7.19
2
19
h2
7.19
60 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
IUSM 2019 1
17
8.05
1
17
h2
8.49
60 m häck (99.1 cm)
IJSM 2020 5
19
8.17
2
19
h1
8.50
Sjukamp (P15)
IUSM 2017 3
15
3.778