0
Född: 26 mars 2004
Ålder: 20 år 3 dagar
Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.
60 m (3) | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.36i | SB | 2 h1 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 2.12.23 | |||||||||
7.33i | SB | 3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 2.12.23 | |||||||||
7.34i | 4 h4 | Växjö | Växjö | 20.1.24 | ||||||||||
Höjd (1) | ||||||||||||||
1.81i | PB | 9 | Växjö | Växjö | 21.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
Längd (5) | ||||||||||||||
6.20i | SB | 2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 2.12.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
6.43i | SB | 3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 13.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
6.52i | SB | 2 | Växjö | Växjö | 20.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
6.55i | PB | 2 A | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 27.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
6.27i | 13 22 | IJSM | Örebro | IJSM, Örebro | 25.2.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
Tresteg (3) | ||||||||||||||
13.03i | SB | 1 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 3.12.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
13.12i | SB | 8 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 3.2.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
13.72i | SB | 5 22 | IJSM | Örebro | IJSM, Örebro | 24.2.24 | ||||||||
|
60 m (6) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.35i | SB | 3 h2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 3.12.22 | |||||||
7.31i | SB | 3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 3.12.22 | |||||||
7.24i | =PB | 5 h5 | Växjö | Växjö | 21.1.23 | |||||||
7.23i | PB | 2 h2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 4.2.23 | |||||||
7.23i | =PB | 4 B | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 4.2.23 | |||||||
7.28i | 5 19 h2 | IJSM | Karlstad | IJSM, Karlstad | 25.2.23 | |||||||
100 m (3) | ||||||||||||
11.25 | PB | 3 19 h2 | Göteborg/S | Göteborg/S | 1.7.23 | +1.9 | ||||||
11.30 | 4 19 B | Göteborg/S | Göteborg/S | 1.7.23 | +0.8 | |||||||
11.46 | 4 19 h2 | JSM | Täby | JSM, Täby | 18.8.23 | +0.2 | ||||||
Längd (9) | ||||||||||||
6.18i | PB | 4 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 3.12.22 | |||||||
| ||||||||||||
6.54i | PB | 3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 14.1.23 | |||||||
| ||||||||||||
6.36i | 12 B | Växjö | Växjö | 21.1.23 | ||||||||
| ||||||||||||
6.49i | 8 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 4.2.23 | ||||||||
| ||||||||||||
6.45i | 14 19 A | IJSM | Karlstad | IJSM, Karlstad | 26.2.23 | |||||||
| ||||||||||||
6.52 | PB | 12 19 | Göteborg/S | Göteborg/S | 1.7.23 | +0.6 | ||||||
| ||||||||||||
6.72 | PB | + 19 | Helsingborg | Helsingborg | 9.7.23 | +1.6 | ||||||
6.73w | 1 19 | Helsingborg | Helsingborg | 9.7.23 | +2.5 | |||||||
| ||||||||||||
6.25 | 7 19 q1 | JSM | Täby | JSM, Täby | 18.8.23 | -1.7 | ||||||
| ||||||||||||
6.62 | + 19 | JSM | Täby | JSM, Täby | 19.8.23 | +1.8 | ||||||
6.69w | 6 19 | JSM | Täby | JSM, Täby | 19.8.23 | +3.1 | ||||||
| ||||||||||||
Tresteg (4) | ||||||||||||
13.26i | PB | 4 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 14.1.23 | |||||||
| ||||||||||||
13.78i | PB | 5 19 | IJSM | Karlstad | IJSM, Karlstad | 25.2.23 | ||||||
| ||||||||||||
13.61 | PB | 10 19 | Göteborg/S | Göteborg/S | 1.7.23 | -2.4 | ||||||
| ||||||||||||
13.58 | 8 19 | JSM | Täby | JSM, Täby | 20.8.23 | 0.0 | ||||||
| ||||||||||||
4x100 m (2) | ||||||||||||
DQ | - | Kristianstad | Kristianstad | 18.5.23 | ||||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Anthon Bokelund Singh, Lucas Lorentzon Nils Brakander, Oden Grahm Goles | ||||||||||||
DNF | - 19 | JSM | Södertälje | JSM, Södertälje | 10.9.23 | |||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Robin Turan Tristan Heno, Oden Grahm Goles | ||||||||||||
1000 m stafett (2) | ||||||||||||
2:03.73 | SB | 3 | Lerum | Lerum | 17.6.23 | |||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Albin Örnborg Oden Grahm Goles, Tristan Heno | ||||||||||||
2:03.36 | SB | 5 19 | JSM | Södertälje | JSM, Södertälje | 9.9.23 | ||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Robin Turan |
60 m (5) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.34i | PB | 1 h2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 20.11.21 | |||||||
7.28i | PB | 2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 20.11.21 | |||||||
7.24i | PB | 3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 4.12.21 | |||||||
7.39i | 2 XB | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 26.2.22 | ||||||||
7.38i | 5 A | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 26.2.22 | ||||||||
100 m (2) | ||||||||||||
11.48 | SB | 3 19 h3 | Göteborg/U | Göteborg/U | 18.6.22 | 0.0 | ||||||
11.37 | PB | 5 19 h2 | JSM | Sollentuna | JSM, Sollentuna | 26.8.22 | +0.2 | |||||
Längd (2) | ||||||||||||
6.32 | PB | 3 | Göteborg/S | Göteborg/S | 6.8.22 | +1.8 | ||||||
| ||||||||||||
6.37 | PB | 15 19 Q | JSM | Sollentuna | JSM, Sollentuna | 26.8.22 | -1.0 | |||||
|
100 m (5) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.56 | PB | 2 | Göteborg/S | Göteborg/S | 5.6.21 | -0.1 | |||
11.72 | 5 17 h2 | VUS | Göteborg/U | VUS, Göteborg/U | 11.7.21 | -1.6 | |||
11.73 | 6 17 B | VUS | Göteborg/U | VUS, Göteborg/U | 11.7.21 | -0.1 | |||
11.40w | 4 17 h2 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 13.8.21 | +3.4 | |||
11.39 | PB | 7 17 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 13.8.21 | +0.7 | ||
Längd (2) | |||||||||
6.25 | PB | 1 17 | Göteborg/S | Göteborg/S | 5.6.21 | +1.4 | |||
6.03w | 13 17 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 14.8.21 | +3.9 | |||
| |||||||||
4x100 m (1) | |||||||||
DNF | - 17 h2 | USM | Huddinge | USM, Huddinge | 1.8.21 | ||||
IFK Göteborg | |||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Tobias Hadzikostas | |||||||||
1000 m stafett (2) | |||||||||
2:01.00 | SB | 3 17 h1 | USM | Huddinge | USM, Huddinge | 31.7.21 | |||
IFK Göteborg | |||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Robin Turan | |||||||||
1:58.41 | PB | 3 17 | USM | Huddinge | USM, Huddinge | 31.7.21 | |||
IFK Göteborg | |||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Robin Turan |
60 m (9) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.55i | PB | 3 17 h2 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 14.12.19 | |||||||
7.61i | 5 17 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 14.12.19 | ||||||||
7.61i | 1 17 h3 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 11.1.20 | ||||||||
7.57i | 5 17 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 11.1.20 | ||||||||
7.52i | PB | 3 17 h3 | Växjö | Växjö | 18.1.20 | |||||||
7.54i | 3 17 h1 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 23.2.20 | ||||||||
7.58i | 2 17 B | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 23.2.20 | ||||||||
7.52i | =PB | 5 16 h4 | IUSM | Örebro | IUSM, Örebro | 8.3.20 | ||||||
7.54i | 5 16 s2 | IUSM | Örebro | IUSM, Örebro | 8.3.20 | |||||||
100 m (4) | ||||||||||||
11.81 | PB | 3 17 | Göteborg/S | Göteborg/S | 13.6.20 | 0.0 | ||||||
11.64 | PB | 5 h4 | Mölndal | Mölndal | 8.8.20 | 0.0 | ||||||
11.67 | 7 B | Mölndal | Mölndal | 8.8.20 | +1.2 | |||||||
11.67 | 8 16 h1 | USM | Norrköping | USM, Norrköping | 30.8.20 | +1.2 | ||||||
Höjd (1) | ||||||||||||
1.69i | PB | 12 17 | Växjö | Växjö | 19.1.20 | |||||||
Längd (9) | ||||||||||||
5.50i | PB | 10 17 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 14.12.19 | |||||||
5.41i | 14 17 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 11.1.20 | ||||||||
5.41i | 14 17 | Växjö | Växjö | 19.1.20 | ||||||||
5.68i | PB | 12 17 | Göteborg/FH | Göteborg/FH | 23.2.20 | |||||||
| ||||||||||||
5.71i | PB | 6 16 B | IUSM | Örebro | IUSM, Örebro | 7.3.20 | ||||||
| ||||||||||||
5.86 nwi | 2 17 | Göteborg/S | Göteborg/S | 16.5.20 | ||||||||
| ||||||||||||
6.12 | PB | 7 | Mölndal | Mölndal | 8.8.20 | +0.6 | ||||||
| ||||||||||||
6.17 | PB | + | Bohus | Bohus | 16.8.20 | 0.0 | ||||||
6.23w | 3 | Bohus | Bohus | 16.8.20 | +2.2 | |||||||
| ||||||||||||
5.85w | 15 16 | USM | Sollentuna | USM, Sollentuna | 22.8.20 | +3.2 | ||||||
| ||||||||||||
4x100 m (1) | ||||||||||||
DQ | - 17 h2 | USM | Göteborg/S | USM, Göteborg/S | 13.9.20 | |||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Oden Grahm Goles, Tristan Heno | ||||||||||||
1000 m stafett (2) | ||||||||||||
2:01.07 | SB | 1 17 h1 | USM | Göteborg/S | USM, Göteborg/S | 12.9.20 | ||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Robin Turan | ||||||||||||
2:00.84 | SB | 3 17 | USM | Göteborg/S | USM, Göteborg/S | 12.9.20 | ||||||
IFK Göteborg | ||||||||||||
Nils Brakander, Anthon Bokelund Singh Tristan Heno, Robin Turan |
80 m häck (83.8 cm) (1) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.27 | PB | 1 J-15 | Täby | Täby | 24.8.19 | 0.0 | |||
Längd (2) | |||||||||
5.46 | PB | 20 15 Q | USM | Trollhättan | USM, Trollhättan | 10.8.19 | 0.0 | ||
| |||||||||
5.62 | PB | - 15 | Täby | Täby | 24.8.19 | +1.0 | |||
60 m (1) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8.36i | PB | 2 14 h3 | Växjö | Växjö | 20.1.18 | ||
Höjd (1) | |||||||
1.48i | PB | 8 14 | Växjö | Växjö | 21.1.18 | ||
Längd (1) | |||||||
4.81i | PB | 6 14 | Växjö | Växjö | 21.1.18 | ||
Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken
60 m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Inne | 7.23 | Göteborg/FH | 4.2.23 | |||
100 m | ||||||
Ute | 11.25 | Göteborg/S | 1.7.23 | +1.9 | ||
Höjd | ||||||
Inne | 1.81 | Växjö | 21.1.24 | |||
Längd | ||||||
Ute | 6.72 | Helsingborg | 9.7.23 | +1.6 | ||
Inne | 6.55 | Göteborg/FH | 27.1.24 | |||
Tresteg | ||||||
Ute | 13.61 | Göteborg/S | 1.7.23 | -2.4 | ||
Inne | 13.78 | Karlstad | 25.2.23 | |||
Junior-ungdom | ||||||
80 m häck (83.8 cm) | ||||||
Ute | 13.27 | Täby | 24.8.19 | 0.0 |
60 m | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7.23i | 4 | B | Göteborg/FH | 4.2.23 | |||
7.23i | 2 | h2 | Göteborg/FH | 4.2.23 | |||
7.24i | 3 | Göteborg/FH | 4.12.21 | ||||
7.24i | 5 | h5 | Växjö | 21.1.23 | |||
7.28i | 2 | Göteborg/FH | 20.11.21 | ||||
7.28i | 5 | 19 h2 | IJSM | Karlstad | 25.2.23 | ||
7.31i | 3 | Göteborg/FH | 3.12.22 | ||||
7.33i | 3 | Göteborg/FH | 2.12.23 | ||||
7.34i | 1 | h2 | Göteborg/FH | 20.11.21 | |||
7.34i | 4 | h4 | Växjö | 20.1.24 | |||
Visa/dölj alla resultat | |||||||
7.35i | 3 | h2 | Göteborg/FH | 3.12.22 | |||
7.36i | 2 | h1 | Göteborg/FH | 2.12.23 | |||
7.38i | 5 | Göteborg/FH | 26.2.22 | ||||
7.39i | 2 | B | Göteborg/FH | 26.2.22 | |||
7.52i | 3 | 17 h3 | Växjö | 18.1.20 | |||
7.52i | 5 | 16 h4 | IUSM | Örebro | 8.3.20 | ||
7.54i | 3 | 17 h1 | Göteborg/FH | 23.2.20 | |||
7.54i | 5 | 16 s2 | IUSM | Örebro | 8.3.20 | ||
7.55i | 3 | 17 h2 | Göteborg/FH | 14.12.19 | |||
7.57i | 5 | 17 | Göteborg/FH | 11.1.20 | |||
7.58i | 2 | 17 B | Göteborg/FH | 23.2.20 | |||
7.61i | 5 | 17 | Göteborg/FH | 14.12.19 | |||
7.61i | 1 | 17 h3 | Göteborg/FH | 11.1.20 | |||
8.36i | 2 | 14 h3 | Växjö | 20.1.18 | |||
10-bästasnitt: 7.282 | |||||||
100 m | |||||||
11.25 | 3 | 19 h2 | Göteborg/S | 1.7.23 | +1.9 | ||
11.30 | 4 | 19 B | Göteborg/S | 1.7.23 | +0.8 | ||
11.37 | 5 | 19 h2 | JSM | Sollentuna | 26.8.22 | +0.2 | |
11.39 | 7 | 17 | USM | Norrköping | 13.8.21 | +0.7 | |
11.46 | 4 | 19 h2 | JSM | Täby | 18.8.23 | +0.2 | |
11.48 | 3 | 19 h3 | Göteborg/U | 18.6.22 | 0.0 | ||
11.56 | 2 | Göteborg/S | 5.6.21 | -0.1 | |||
11.64 | 5 | h4 | Mölndal | 8.8.20 | 0.0 | ||
11.67 | 7 | B | Mölndal | 8.8.20 | +1.2 | ||
11.67 | 8 | 16 h1 | USM | Norrköping | 30.8.20 | +1.2 | |
Visa/dölj alla resultat | |||||||
11.72 | 5 | 17 h2 | VUS | Göteborg/U | 11.7.21 | -1.6 | |
11.73 | 6 | 17 B | VUS | Göteborg/U | 11.7.21 | -0.1 | |
11.81 | 3 | 17 | Göteborg/S | 13.6.20 | 0.0 | ||
10-bästasnitt: 11.479 | |||||||
Längd | |||||||
6.72 | + | 19 | Helsingborg | 9.7.23 | +1.6 | ||
6.62 | + | 19 | JSM | Täby | 19.8.23 | +1.8 | |
6.55i | 2 | Göteborg/FH | 27.1.24 | ||||
6.54i | 3 | Göteborg/FH | 14.1.23 | ||||
6.52 | 12 | 19 | Göteborg/S | 1.7.23 | +0.6 | ||
6.52i | 2 | Växjö | 20.1.24 | ||||
6.49i | 8 | Göteborg/FH | 4.2.23 | ||||
6.45i | 14 | 19 | IJSM | Karlstad | 26.2.23 | ||
6.43i | 3 | Göteborg/FH | 13.1.24 | ||||
6.37 | 15 | 19 Q | JSM | Sollentuna | 26.8.22 | -1.0 | |
Visa/dölj alla resultat | |||||||
6.36i | 12 | B | Växjö | 21.1.23 | |||
6.32 | 3 | Göteborg/S | 6.8.22 | +1.8 | |||
6.27i | 13 | 22 | IJSM | Örebro | 25.2.24 | ||
6.25 | 1 | 17 | Göteborg/S | 5.6.21 | +1.4 | ||
6.25 | 7 | 19 q1 | JSM | Täby | 18.8.23 | -1.7 | |
6.20i | 2 | Göteborg/FH | 2.12.23 | ||||
6.18i | 4 | Göteborg/FH | 3.12.22 | ||||
6.17 | + | Bohus | 16.8.20 | 0.0 | |||
6.12 | 7 | Mölndal | 8.8.20 | +0.6 | |||
5.71i | 6 | 16 B | IUSM | Örebro | 7.3.20 | ||
5.68i | 12 | 17 | Göteborg/FH | 23.2.20 | |||
5.62 | - | 15 | Täby | 24.8.19 | +1.0 | ||
5.50i | 10 | 17 | Göteborg/FH | 14.12.19 | |||
5.46 | 20 | 15 Q | USM | Trollhättan | 10.8.19 | 0.0 | |
5.41i | 14 | 17 | Göteborg/FH | 11.1.20 | |||
5.41i | 14 | 17 | Växjö | 19.1.20 | |||
4.81i | 6 | 14 | Växjö | 21.1.18 | |||
10-bästasnitt: 6.521 |
60 m: | 24 |
100 m: | 14 |
80 m häck (83.8 cm): | 1 |
Höjd: | 3 |
Längd: | 33 |
Tresteg: | 7 |
4x100 m: | 4 |
1000 m stafett: | 6 |
60 m | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 8.36 | 2h3-14 | Växjö 20.1 | ||||
2020 | 7.52 | 3h3-17 | Växjö 18.1 | ||||
2020 | 7.52 | 5h4-16 | Örebro 8.3 | ||||
2020 | 7.54 | 3h1-17 | Göteborg/FH 23.2 | ||||
2020 | 7.54 | 5s2-16 | Örebro 8.3 | ||||
2020 | 7.55 | 3h2-17 | Göteborg/FH 14.12 | ||||
2020 | 7.57 | 5-17 | Göteborg/FH 11.1 | ||||
2020 | 7.58 | 2rB-17 | Göteborg/FH 23.2 | ||||
2020 | 7.61 | 5-17 | Göteborg/FH 14.12 | ||||
2020 | 7.61 | 1h3-17 | Göteborg/FH 11.1 | ||||
2022 | 7.24 | 3 | Göteborg/FH 4.12 | ||||
2022 | 7.28 | 2 | Göteborg/FH 20.11 | ||||
2022 | 7.34 | 1h2 | Göteborg/FH 20.11 | ||||
2022 | 7.38 | 5 | Göteborg/FH 26.2 | ||||
2022 | 7.39 | 2rB | Göteborg/FH 26.2 | ||||
2023 | 7.23 | 2h2 | Göteborg/FH 4.2 | ||||
2023 | 7.23 | 4rB | Göteborg/FH 4.2 | ||||
2023 | 7.24 | 5h5 | Växjö 21.1 | ||||
2023 | 7.28 | 5h2-19 | Karlstad 25.2 | ||||
2023 | 7.31 | 3 | Göteborg/FH 3.12 | ||||
2023 | 7.35 | 3h2 | Göteborg/FH 3.12 | ||||
2024 | 7.33 | 3 | Göteborg/FH 2.12 | ||||
2024 | 7.34 | 4h4 | Växjö 20.1 | ||||
2024 | 7.36 | 2h1 | Göteborg/FH 2.12 | ||||
100 m | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2020 | 11.64 | 5h4 | Mölndal 8.8 | 0.0 | |||
2020 | 11.67 | 7rB | Mölndal 8.8 | +1.2 | |||
2020 | 11.67 | 8h1-16 | Norrköping 30.8 | +1.2 | |||
2020 | 11.81 | 3-17 | Göteborg/S 13.6 | 0.0 | |||
2021 | 11.39 | 7-17 | Norrköping 13.8 | +0.7 | |||
2021 | 11.56 | 2 | Göteborg/S 5.6 | -0.1 | |||
2021 | 11.72 | 5h2-17 | Göteborg/U 11.7 | -1.6 | |||
2021 | 11.73 | 6rB-17 | Göteborg/U 11.7 | -0.1 | |||
2021 | 11.40w | 4h2-17 | Norrköping 13.8 | +3.4 | |||
2022 | 11.37 | 5h2-19 | Sollentuna 26.8 | +0.2 | |||
2022 | 11.48 | 3h3-19 | Göteborg/U 18.6 | 0.0 | |||
2023 | 11.25 | 3h2-19 | Göteborg/S 1.7 | +1.9 | |||
2023 | 11.30 | 4rB-19 | Göteborg/S 1.7 | +0.8 | |||
2023 | 11.46 | 4h2-19 | Täby 18.8 | +0.2 | |||
Höjd | |||||||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 1.48 | 8-14 | Växjö 21.1 | ||||
2020 | 1.69 | 12-17 | Växjö 19.1 | ||||
2024 | 1.81 | 9 | Växjö 21.1 | ||||
Längd | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2019 | 5.62 | -15 | Täby 24.8 | +1.0 | |||
2019 | 5.46 | 20q-15 | Trollhättan 10.8 | 0.0 | |||
2020 | 6.17 | - | Bohus 16.8 | 0.0 | |||
2020 | 6.12 | 7 | Mölndal 8.8 | +0.6 | |||
2020 | 6.23w | 3 | Bohus 16.8 | +2.2 | |||
2020 | 5.85w | 15-16 | Sollentuna 22.8 | +3.2 | |||
2021 | 6.25 | 1-17 | Göteborg/S 5.6 | +1.4 | |||
2021 | 6.03w | 13-17 | Norrköping 14.8 | +3.9 | |||
2022 | 6.37 | 15q-19 | Sollentuna 26.8 | -1.0 | |||
2022 | 6.32 | 3 | Göteborg/S 6.8 | +1.8 | |||
2023 | 6.72 | --19 | Helsingborg 9.7 | +1.6 | |||
2023 | 6.62 | --19 | Täby 19.8 | +1.8 | |||
2023 | 6.52 | 12-19 | Göteborg/S 1.7 | +0.6 | |||
2023 | 6.25 | 7q1-19 | Täby 18.8 | -1.7 | |||
2023 | 6.73w | 1-19 | Helsingborg 9.7 | +2.5 | |||
2023 | 6.69w | 6-19 | Täby 19.8 | +3.1 | |||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2018 | 4.81 | 6-14 | Växjö 21.1 | ||||
2020 | 5.71 | 6cB-16 | Örebro 7.3 | ||||
2020 | 5.68 | 12-17 | Göteborg/FH 23.2 | ||||
2020 | 5.50 | 10-17 | Göteborg/FH 14.12 | ||||
2020 | 5.41 | 14-17 | Göteborg/FH 11.1 | ||||
2020 | 5.41 | 14-17 | Växjö 19.1 | ||||
2023 | 6.54 | 3 | Göteborg/FH 14.1 | ||||
2023 | 6.49 | 8 | Göteborg/FH 4.2 | ||||
2023 | 6.45 | 14-19 | Karlstad 26.2 | ||||
2023 | 6.36 | 12rB | Växjö 21.1 | ||||
2023 | 6.18 | 4 | Göteborg/FH 3.12 | ||||
2024 | 6.55 | 2 | Göteborg/FH 27.1 | ||||
2024 | 6.52 | 2 | Växjö 20.1 | ||||
2024 | 6.43 | 3 | Göteborg/FH 13.1 | ||||
2024 | 6.27 | 13-22 | Örebro 25.2 | ||||
2024 | 6.20 | 2 | Göteborg/FH 2.12 | ||||
Tresteg | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2023 | 13.61 | 10-19 | Göteborg/S 1.7 | -2.4 | |||
2023 | 13.58 | 8-19 | Täby 20.8 | 0.0 | |||
Inne Visa/dölj alla resultat | |||||||
2023 | 13.78 | 5-19 | Karlstad 25.2 | ||||
2023 | 13.26 | 4 | Göteborg/FH 14.1 | ||||
2024 | 13.72 | 5-22 | Örebro 24.2 | ||||
2024 | 13.12 | 8 | Göteborg/FH 3.2 | ||||
2024 | 13.03 | 1 | Göteborg/FH 3.12 | ||||
Junior-ungdom | |||||||
80 m häck (83.8 cm) | |||||||
Ute Visa/dölj alla resultat | |||||||
2019 | 13.27 | 1J-15 | Täby 24.8 | 0.0 |
Ute | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 m | ||||||||||
USM | 2020 | 8 | 16 h1 | 11.67 |
||||||
USM | 2021 | 7 | 17 | 11.39 |
4 | 17 h2 | 11.40w |
|||
JSM | 2022 | 5 | 19 h2 | 11.37 |
||||||
JSM | 2023 | 4 | 19 h2 | 11.46 |
||||||
Längd | ||||||||||
USM | 2019 | 20 | 15 Q | 5.46 |
||||||
USM | 2020 | 15 | 16 | 5.85w |
||||||
USM | 2021 | 13 | 17 | 6.03w |
||||||
JSM | 2022 | 15 | 19 Q | 6.37 |
||||||
JSM | 2023 | 6 | 19 | 6.69w |
7 | 19 q1 | 6.25 |
|||
Tresteg | ||||||||||
JSM | 2023 | 8 | 19 | 13.58 |
||||||
4x100 m | ||||||||||
USM | 2020 | 17 h2 | DQ |
|||||||
USM | 2021 | 17 h2 | DNF |
|||||||
JSM | 2023 | 19 | DNF |
|||||||
1000 m stafett | ||||||||||
USM | 2020 | 3 | 17 | 2:00.84 |
1 | 17 h1 | 2:01.07 |
|||
USM | 2021 | 3 | 17 | 1:58.41 |
3 | 17 h1 | 2:01.00 |
|||
JSM | 2023 | 5 | 19 | 2:03.36 |
||||||
Inne | ||||||||||
60 m | ||||||||||
IUSM | 2020 | 5 | 16 s2 | 7.54 |
5 | 16 h4 | 7.52 |
|||
IJSM | 2023 | 5 | 19 h2 | 7.28 |
||||||
Längd | ||||||||||
IUSM | 2020 | 21 | 16 | 5.71 |
||||||
IJSM | 2023 | 14 | 19 | 6.45 |
||||||
IJSM | 2024 | 13 | 22 | 6.27 |
||||||
Tresteg | ||||||||||
IJSM | 2023 | 5 | 19 | 13.78 |
||||||
IJSM | 2024 | 5 | 22 | 13.72 |