Förening:
Huddinge AIS

Joakim Hellbratt

Född: 18 november 2003

Ålder: 18 år 188 dagar

Förening:
 Huddinge AIS
 

  •  1 ISM‐brons


Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.

2022

60 m (2)
7.41i
PB  HuddingeHuddinge29.1.22
7.46i
  UppsalaUppsala5.2.22
100 m (2)
11.12
PB  HuddingeHuddinge11.5.22+0.5
11.11w
  TäbyTäby21.5.22+2.2
200 m (2)
23.27i
PB  HuddingeHuddinge21.1.22
22.23
PB  HuddingeHuddinge11.5.22+0.6
Längd (7)
7.08i
PB  HuddingeHuddinge15.1.22
 
XXXXX7.08
7.04i
  HuddingeHuddinge29.1.22
 
7.04XXXXX
7.29i
PB  UppsalaUppsala5.2.22
 
6.91X7.02XX7.29
7.13i
  v3NatUppsalav3Nat, Uppsala13.2.22
 
6.917.017.13X7.126.72
7.31i
PB  (42) ISMVäxjöISM, Växjö27.2.22
 
7.207.087.13X7.31X
7.31i
=PB  IJSMSkellefteåIJSM, Skellefteå5.3.22
 
6.745.657.067.197.317.19
6.76
SB  TäbyTäby21.5.22-0.6
 
XX6.76
-0.6
XXX
4x100 m (1)
43.52
SB  TäbyTäby21.5.22
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Casper Elliot
Dennis Elms Jansson, Joakim Hellbratt

2021

100 m (7)
11.68
PB  HuddingeHuddinge12.5.21+1.4
11.56
PB  HuddingeHuddinge2.6.21+1.2
11.74
  HuddingeHuddinge11.6.21+1.3
11.84
  HuddingeHuddinge11.6.210.0
11.75
  HuddingeHuddinge24.7.21-2.1
11.63
  SollentunaSollentuna7.8.21-1.2
11.79
  SollentunaSollentuna7.8.21-1.6
200 m (5)
23.28
PB  HuddingeHuddinge12.5.21+2.0
23.12
PB  HuddingeHuddinge5.6.21-0.4
23.58
  HuddingeHuddinge19.6.21-0.7
22.92
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U10.7.21+0.8
23.04
  HuddingeHuddinge10.8.21+0.4
Längd (11)
6.76
PB  HuddingeHuddinge15.5.21+1.0
 
X
0.0
6.67
0.0
X
+1.0
6.71
+0.7
6.76
+1.0
6.73
+0.1
6.89
PB  HuddingeHuddinge22.5.21+0.4
 
X
+1.4
X
+1.2
X
+0.8
X
+1.7
X
+2.6
6.89
+0.4
6.84
  HuddingeHuddinge29.5.21+1.1
 
X
+2.2
X
+1.9
6.63
+1.3
6.84
+1.1
X
-0.2
6.69
+1.2
6.87
  SödertäljeSödertälje6.6.21+1.1
 
X
+1.1
6.87
+1.1
X
+1.5
5.17
+3.2
X
+3.4
X
0.0
6.81
  HuddingeHuddinge13.6.21+1.6
 
X
+2.3
6.81
+1.6
X
+2.4
X
+1.3
X
+1.3
X
+0.9
6.65
  DanderydDanderyd20.6.21-1.3
 
X
0.0
X
0.0
6.65
-1.3
X
0.0
X
0.0
X
0.0
6.68
  EnskedeEnskede3.7.21-0.7
 
6.68
-0.7
X
0.0
6.59
0.0
6.55
-1.5
X
0.0
6.50
0.0
6.90
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U11.7.21-0.8
6.68
  SollentunaSollentuna8.8.21+0.4
 
X
+1.4
X
+1.4
6.50
+1.0
6.67
+0.4
6.56
+0.5
6.68
+0.4
7.24
=PB  JSMLinköpingJSM, Linköping21.8.21+1.5
7.26w
  JSMLinköpingJSM, Linköping21.8.21+2.2
 
X
+1.8
X
-0.4
7.24
+1.5
7.26
+2.2
6.95
+0.1
X
0.0
3.04
  SMBoråsSM, Borås27.8.21+1.2
 
X
+2.2
X
+1.0
3.04
+1.2
4x100 m (2)
43.85
  JSMHuddingeJSM, Huddinge1.8.21
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Emil Sörqvist
Joakim Hellbratt, Linus Simmerlein
43.88
  JSMHuddingeJSM, Huddinge1.8.21
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Emil Sörqvist
Joakim Hellbratt, Albin Jakobsson
1000 m stafett (2)
2:02.21
SB  JSMHuddingeJSM, Huddinge31.7.21
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Joakim Hellbratt
Emil Sörqvist, Albin Jakobsson
1:59.58
SB  JSMHuddingeJSM, Huddinge31.7.21
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Joakim Hellbratt
Emil Sörqvist, Linus Simmerlein

2020

60 m (5)
7.88i
PB  ÖrebroÖrebro12.1.20
7.87i
PB  SätraSätra18.1.20
7.91i
  Göteborg/FHGöteborg/FH1.2.20
7.87i
=PB  SätraSätra16.2.20
7.83i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH1.3.20
100 m (7)
12.01
PB  HuddingeHuddinge9.5.20-0.4
11.93
PB  HuddingeHuddinge3.6.20+0.2
12.38
  HuddingeHuddinge7.6.20-1.1
12.93
  EnskedeEnskede13.6.20-4.7
11.94w
  SollentunaSollentuna8.8.20+2.2
12.06
  TäbyTäby15.8.20+0.4
12.24
  TäbyTäby15.8.20+0.2
200 m (7)
24.80i
PB  SätraSätra19.1.20
24.97i
  UppsalaUppsala9.2.20
23.74
PB  HuddingeHuddinge23.5.20+0.9
24.42
  EnskedeEnskede14.6.20-0.5
23.83
  HuddingeHuddinge27.6.20-1.1
24.08
  EskilstunaEskilstuna16.7.20-0.3
23.49
PB  USMLinköpingUSM, Linköping23.8.200.0
300 m (1)
39.51
PB  HuddingeHuddinge16.5.20
300 m häck (83.8 cm) (2)
41.69
PB  HuddingeHuddinge16.5.20
44.36
  USMLinköpingUSM, Linköping23.8.20
Längd (18)
6.33i
PB  ÖrebroÖrebro12.1.20
6.56i
PB  SätraSätra18.1.20
 
6.346.566.296.346.35
6.54i
  Göteborg/FHGöteborg/FH2.2.20
 
6.54
6.36i
  UppsalaUppsala8.2.20
6.38i
  SätraSätra15.2.20
6.56i
=PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH29.2.20
 
X6.396.426.566.456.50
6.16
SB  HuddingeHuddinge9.5.20+1.2
 
X6.16
+1.2
4.23
-0.6
X6.15
-0.2
X
6.32
PB  TrollbäckenTrollbäcken30.5.20-2.7
 
5.54
-2.9
XX6.13
+0.1
6.14
-2.7
6.32
-2.7
6.45
=PB  HuddingeHuddinge3.6.20+0.9
 
6.45
+0.8
4.74
+0.2
XX6.45
+0.9
6.40
+1.0
6.28
  HuddingeHuddinge7.6.20+1.4
 
6.28
+0.2
XXX6.28
+1.4
4.31
-0.4
6.42
  HuddingeHuddinge14.6.20+1.5
 
XXXXX6.42
+1.5
6.48
PB  EnskedeEnskede28.6.20+0.1
 
X6.48
+0.1
5.92
+0.5
X6.34
-1.1
X
6.52
PB  HuddingeHuddinge11.7.20+0.5
 
X
+0.4
6.18
+0.9
4.07
+0.3
6.37
+0.5
6.26
0.0
6.52
+0.5
6.70w
  LandskronaLandskrona25.7.20+2.8
 
6.70
+2.8
6.38
+2.3
X
0.0
X
0.0
6.67w
  SollentunaSollentuna7.8.20+2.6
 
X
+4.1
X
+2.7
6.43
+3.8
6.57
+2.9
6.67
+2.6
6.51
+3.1
6.45
  TäbyTäby16.8.20-1.4
 
X
0.0
X
0.0
X
0.0
6.45
-1.4
6.17
  HuddingeHuddinge27.8.20+0.7
 
X
+0.2
4.66
+0.7
6.11
+0.3
X
0.0
6.17
+0.7
6.61
PB  USMKristinehamnUSM, Kristinehamn30.8.20+0.2
 
6.37
-0.9
X
0.0
6.30
0.0
X
-0.6
X
-0.7
6.61
+0.2
4x100 m (2)
44.85
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S13.9.20
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Casper Elliot
Emil Sörqvist, Joakim Hellbratt
44.39
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S13.9.20
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Casper Elliot
Emil Sörqvist, Joakim Hellbratt
1000 m stafett (2)
2:04.02
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S12.9.20
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Joakim Hellbratt
Casper Elliot, Emil Sörqvist
2:02.65
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S12.9.20
 Huddinge AIS
Johan Sundgren, Joakim Hellbratt
Casper Elliot, Emil Sörqvist

2019

100 m (1)
12.63
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U29.6.19+0.8
200 m (1)
26.00
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19-1.2
Längd (3)
5.66i
PB  IUSMVästeråsIUSM, Västerås9.3.19
6.28
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19+0.4
2.71
  USMTrollhättanUSM, Trollhättan9.8.19+0.8
 
X2.71
+0.8
X
Tresteg (4)
11.96i
PB  IUSMVästeråsIUSM, Västerås10.3.19
11.88
PB  HuddingeHuddinge14.6.19+0.1
10.99
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19-0.5
11.90
PB  USMTrollhättanUSM, Trollhättan11.8.19+2.0
 
11.49
+3.1
11.90
+2.0
11.60
+1.3
4x100 m (2)
47.25
SB  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S26.5.19
 Huddinge AIS
Marcus Adrian, Casper Elliot
Joakim Hellbratt, Sebastian Sandblom
46.23
  Lag-USMUppsalaLag-USM, Uppsala18.8.19
 Huddinge AIS
Josh Routh, Joakim Hellbratt
Emil Sörqvist, Anton Säll
1000 m stafett (1)
DQ
  USMStockholm/SUSM, Stockholm/S25.5.19
 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt, Marcus Adrian
Sebastian Sandblom, Emil Sörqvist

2018

60 m (2)
8.44i
PB  ÖrebroÖrebro14.1.18
8.48i
  SätraSätra20.1.18
200 m (1)
28.44i
PB  ÖrebroÖrebro13.1.18
80 m häck (83.8 cm) (1)
12.83
PB  LinköpingLinköping1.9.18-0.4
Höjd (1)
1.53i
PB  ÖrebroÖrebro13.1.18
Längd (3)
5.03i
PB  ÖrebroÖrebro13.1.18
4.63i
  SätraSätra20.1.18
5.38
PB  USMEnskedeUSM, Enskede3.8.18+0.3
 
5.29
+1.9
5.17
+0.9
5.38
+0.3
Tresteg (1)
11.29
PB  USMEnskedeUSM, Enskede5.8.18+0.5
4x80 m (1)
38.80
SB  USMGöteborg/SUSM, Göteborg/S27.5.18
 Huddinge AIS
Emil Sörqvist, Anton Säll
Joakim Hellbratt, Casper Elliot

2017

Höjd (1)
1.60
PB  TäbyTäby27.8.17

Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken

60 m
Inne
7.41
Huddinge29.1.22
100 m
Ute
11.12
Huddinge11.5.22+0.5
200 m
Ute
22.23
Huddinge11.5.22+0.6
Inne
23.27
Huddinge21.1.22
300 m
Ute
39.51
Huddinge16.5.20
Höjd
Ute
1.60
Täby27.8.17
Inne
1.53
Örebro13.1.18
Längd
Inne
7.31
Växjö27.2.22
Tresteg
Ute
11.90
Trollhättan11.8.19+2.0
Inne
11.96
Västerås10.3.19

Junior-ungdom
80 m häck (83.8 cm)
Ute
12.83
Linköping1.9.18-0.4
300 m häck (83.8 cm)
Ute
41.69
Huddinge16.5.20
100 m
11.12
1
Huddinge11.5.22+0.5
11.56
1
19
Huddinge2.6.21+1.2
11.63
2
19
h2
Sollentuna7.8.21-1.2
11.68
2
A
Huddinge12.5.21+1.4
11.74
4
h1
Huddinge11.6.21+1.3
11.75
2
Huddinge24.7.21-2.1
11.79
5
19
Sollentuna7.8.21-1.6
11.84
5
Huddinge11.6.210.0
11.93
2
17
Huddinge3.6.20+0.2
12.01
4
18
Huddinge9.5.20-0.4
Visa/dölj alla resultat
12.06
4
17
h1
Täby15.8.20+0.4
12.24
4
17
Täby15.8.20+0.2
12.38
1
17
Huddinge7.6.20-1.1
12.63
7
16
h7
VUSGöteborg/U29.6.19+0.8
12.93
5
18
B
Enskede13.6.20-4.7
10-bästasnitt: 11.705
200 m
22.23
1
19
Huddinge11.5.22+0.6
22.92
2
D
VUSGöteborg/U10.7.21+0.8
23.04
4
Huddinge10.8.21+0.4
23.12
2
Huddinge5.6.21-0.4
23.27i
1
A
Huddinge21.1.22
23.28
1
B
Huddinge12.5.21+2.0
23.49
7
17
h2
USMLinköping23.8.200.0
23.58
5
Huddinge19.6.21-0.7
23.74
1
18
Huddinge23.5.20+0.9
23.83
3
Huddinge27.6.20-1.1
Visa/dölj alla resultat
24.08
3
17
Eskilstuna16.7.20-0.3
24.42
4
B
Enskede14.6.20-0.5
24.80i
1
17
C
Sätra19.1.20
24.97i
2
17
C
Uppsala9.2.20
26.00
8
16
E
VUSGöteborg/U30.6.19-1.2
28.44i
3
15
C
Örebro13.1.18
10-bästasnitt: 23.25
Längd
7.31i
3
ISMVäxjö27.2.22
7.31i
1
19
IJSMSkellefteå5.3.22
7.29i
1
Uppsala5.2.22
7.24
+
19
JSMLinköping21.8.21+1.5
7.13i
8
v3NatUppsala13.2.22
7.08i
1
Huddinge15.1.22
7.04i
1
Huddinge29.1.22
6.90
10
VUSGöteborg/U11.7.21-0.8
6.89
1
19
A
Huddinge22.5.21+0.4
6.87
3
Södertälje6.6.21+1.1
Visa/dölj alla resultat
6.84
2
Huddinge29.5.21+1.1
6.81
1
17
Huddinge13.6.21+1.6
6.76
1
19
Huddinge15.5.21+1.0
6.76
4
Täby21.5.22-0.6
6.68
2
Enskede3.7.21-0.7
6.68
3
19
Sollentuna8.8.21+0.4
6.65
4
Danderyd20.6.21-1.3
6.61
4
17
USMKristinehamn30.8.20+0.2
6.56i
1
17
Sätra18.1.20
6.56i
5
17
IUSMGöteborg/FH29.2.20
6.54i
2
17
Göteborg/FH2.2.20
6.52
1
Huddinge11.7.20+0.5
6.48
2
Enskede28.6.20+0.1
6.45
1
17
Huddinge3.6.20+0.9
6.45
1
17
Täby16.8.20-1.4
6.42
2
19
Huddinge14.6.20+1.5
6.38i
2
17
Sätra15.2.20
6.36i
2
17
Uppsala8.2.20
6.33i
1
17
Örebro12.1.20
6.32
1
18
Trollbäcken30.5.20-2.7
6.28
9
16
VUSGöteborg/U28.6.19+0.4
6.28
1
17
Huddinge7.6.20+1.4
6.17
2
Huddinge27.8.20+0.7
6.16
1
17
Huddinge9.5.20+1.2
5.66i
7
16
B
IUSMVästerås9.3.19
5.38
16
15
Q
USMEnskede3.8.18+0.3
5.03i
6
15
Örebro13.1.18
4.63i
15
15
Sätra20.1.18
3.04
9
B
SMBorås27.8.21+1.2
2.71
21
16
Q
USMTrollhättan9.8.19+0.8
10-bästasnitt: 7.106

Total results in database: 109
By event:
60 m:9
100 m:17
200 m:16
300 m:1
80 m häck (83.8 cm):1
300 m häck (83.8 cm):2
Höjd:2
Längd:43
Tresteg:5
4x100 m:7
4x80 m:1
1000 m stafett:5
60 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
8.44
 6h1-15
Örebro
14.1
 
8.48
4h2-15
Sätra
20.1
 
2020
7.83
 8h2-17
Göteborg/FH
1.3
 
7.87
5h2-17
Sätra
18.1
 
7.87
5h3-17
Sätra
16.2
 
7.88
6h3-17
Örebro
12.1
 
7.91
6h3-17
Göteborg/FH
1.2
 
2022
7.41
2h2
Huddinge
29.1
 
7.46
6h1
Uppsala
5.2
 
100 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
12.63
 7h7-16
Göteborg/U
29.6
 +0.8
2020
11.93
 2-17
Huddinge
3.6
 +0.2
12.01
4-18
Huddinge
9.5
-0.4
12.06
4h1-17
Täby
15.8
 +0.4
12.24
4-17
Täby
15.8
 +0.2
12.38
1-17
Huddinge
7.6
-1.1
12.93
5rB-18
Enskede
13.6
-4.7
11.94w
 3rB-17
Sollentuna
8.8
 +2.2
2021
11.56
 1-19
Huddinge
2.6
 +1.2
11.63
2h2-19
Sollentuna
7.8
-1.2
11.68
2rA
Huddinge
12.5
 +1.4
11.74
4h1
Huddinge
11.6
 +1.3
11.75
2
Huddinge
24.7
-2.1
11.79
5-19
Sollentuna
7.8
-1.6
11.84
5
Huddinge
11.6
 0.0
2022
11.12
1
Huddinge
11.5
 +0.5
11.11w
 3
Täby
21.5
 +2.2
200 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
26.00
 8rE-16
Göteborg/U
30.6
-1.2
2020
23.49
 7h2-17
Linköping
23.8
 0.0
23.74
1-18
Huddinge
23.5
 +0.9
23.83
3
Huddinge
27.6
-1.1
24.08
3-17
Eskilstuna
16.7
-0.3
24.42
4rB
Enskede
14.6
-0.5
2021
22.92
 2rD
Göteborg/U
10.7
 +0.8
23.04
4
Huddinge
10.8
 +0.4
23.12
2
Huddinge
5.6
-0.4
23.28
1rB
Huddinge
12.5
 +2.0
23.58
5
Huddinge
19.6
-0.7
2022
22.23
1-19
Huddinge
11.5
 +0.6
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
28.44
 3rC-15
Örebro
13.1
 
2020
24.80
 1rC-17
Sätra
19.1
 
24.97
2rC-17
Uppsala
9.2
 
2022
23.27
1rA
Huddinge
21.1
 
300 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
39.51
2-18
Huddinge
16.5
 
Höjd
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
1.60
2-14
Täby
27.8
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
1.53
7-15
Örebro
13.1
 
Längd
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
5.38
 16 q-15
Enskede
3.8
 +0.3
2019
6.28
 9-16
Göteborg/U
28.6
 +0.4
2.71
21q-16
Trollhättan
9.8
 +0.8
2020
6.61
 4-17
Kristinehamn
30.8
 +0.2
6.52
1
Huddinge
11.7
 +0.5
6.48
2-
Enskede
28.6
 +0.1
6.45
1-17
Huddinge
3.6
 +0.9
6.45
1-17
Täby
16.8
-1.4
6.42
2-19
Huddinge
14.6
 +1.5
6.32
1-18
Trollbäcken
30.5
-2.7
6.28
1-17
Huddinge
7.6
 +1.4
6.17
2
Huddinge
27.8
 +0.7
6.16
1-17
Huddinge
9.5
 +1.2
6.70w
 1
Landskrona
25.7
 +2.8
6.67w
 1-17
Sollentuna
7.8
 +2.6
2021
7.24
--19
Linköping
21.8
 +1.5
6.90
10
Göteborg/U
11.7
-0.8
6.89
1rA-19
Huddinge
22.5
 +0.4
6.87
3
Södertälje
6.6
 +1.1
6.84
2
Huddinge
29.5
 +1.1
6.81
1-17
Huddinge
13.6
 +1.6
6.76
1-19
Huddinge
15.5
 +1.0
6.68
2
Enskede
3.7
-0.7
6.68
3-19
Sollentuna
8.8
 +0.4
6.65
4
Danderyd
20.6
-1.3
3.04
9cB
Borås
27.8
 +1.2
7.26w
 2-19
Linköping
21.8
 +2.2
2022
6.76
 4
Täby
21.5
-0.6
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
5.03
 6-15
Örebro
13.1
 
4.63
15-15
Sätra
20.1
 
2019
5.66
 7cB-16
Västerås
9.3
 
2020
6.56
 1-17
Sätra
18.1
 
6.56
5-17
Göteborg/FH
29.2
 
6.54
2-17
Göteborg/FH
2.2
 
6.38
2-17
Sätra
15.2
 
6.36
2-17
Uppsala
8.2
 
6.33
1-17
Örebro
12.1
 
2022
7.31
3
Växjö
27.2
 
7.31
1-19
Skellefteå
5.3
 
7.29
1
Uppsala
5.2
 
7.13
8
Uppsala
13.2
 
7.08
1
Huddinge
15.1
 
7.04
1
Huddinge
29.1
 
Tresteg
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
11.29
 10-15
Enskede
5.8
 +0.5
2019
11.90
10-16
Trollhättan
11.8
 +2.0
11.88
2-16
Huddinge
14.6
 +0.1
10.99
18-16
Göteborg/U
30.6
-0.5
Inne Visa/dölj alla resultat
2019
11.96
11-16
Västerås
10.3
 

Junior-ungdom
80 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2018
12.83
2rC-15
Linköping
1.9
-0.4
300 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
41.69
2-17
Huddinge
16.5
 
44.36
5rB-17
Linköping
23.8
 

Ute
Längd
SM 2021 9
B
3.04
Inne
Längd
ISM 2022 3
7.31

Junior-ungdom
Ute
300 m häck (83.8 cm)
USM 2020 11
17
44.36
Längd
USM 2020 4
17
6.61
JSM 2021 2
19
7.26w
Tresteg
USM 2018 10
15
11.29
USM 2019 10
16
11.90
4x100 m
USM 2020 5
17
44.39
JSM 2021 6
19
43.88
1000 m stafett
USM 2020 5
17
2:02.65
JSM 2021 4
19
1:59.58
Inne
Längd
IUSM 2020 5
17
6.56
IJSM 2022 1
19
7.31
Tresteg
IUSM 2019 11
16
11.96
Ute
200 m
USM 2020
7
17
h2
23.49
Längd
USM 2018
16
15
Q
5.38
USM 2019
21
16
Q
2.71
4x80 m
USM 2018
6
15
h2
38.80
4x100 m
USM 2019
4
17
h1
47.25
USM 2020
4
17
h1
44.85
JSM 2021
3
19
h2
43.85
1000 m stafett
USM 2019
17
h1
DQ
USM 2020
5
17
h1
2:04.02
JSM 2021
4
19
h1
2:02.21
Inne
60 m
IUSM 2020
8
17
h2
7.83
Längd
IUSM 2019 7
16
B
5.66