Samuel Wiik

Född: 31 januari 1998

Ålder: 23 år 231 dagar

Förening:
 Örgryte IS
 15.11.2014–

Tidigare förening(ar):
IF Rigor –14.11.2014

Inom parentes efter årsbästa: topp-100-placeringen på världsbästalistan.
Grön parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 19-årsklassen.
Orange parentes: topp-100-placering på världsbästalistan i 17-årsklassen.

2021

60 m (2)
7.37i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH10.1.21
7.29i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH10.1.21
100 m (2)
11.29
SB  SkaraSkara6.6.21+1.2
11.27
SB  SkaraSkara6.6.21-0.3
200 m (1)
22.97i
SB  VäxjöVäxjö24.1.21
300 m (1)
35.47
PB  Göteborg/SGöteborg/S29.5.21
400 m (7)
50.65i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH17.1.21
50.22i
SB  VäxjöVäxjö23.1.21
50.42i
  Göteborg/FHGöteborg/FH6.2.21
50.13i
SB  ISMMalmö/AISM, Malmö/A20.2.21
49.94
SB  FGPGöteborg/SFGP, Göteborg/S2.6.21
49.65
SB  Göteborg/SGöteborg/S24.7.21
49.66
  SMBoråsSM, Borås27.8.21
800 m (1)
1:59.77
SB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U11.7.21
400 m häck (4)
54.61
SB  FGPSollentunaFGP, Sollentuna13.6.21
53.91
SB  Göteborg/SGöteborg/S19.6.21
54.97
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U10.7.21
1:06.49
  SMBoråsSM, Borås28.8.21
Kula (1)
9.93
PB  Göteborg/SGöteborg/S7.9.21
Diskus (1)
22.41
SB  Göteborg/SGöteborg/S7.9.21
Slägga (1)
24.23
PB  Göteborg/SGöteborg/S7.9.21
Spjut (1)
35.63
SB  Göteborg/SGöteborg/S7.9.21
Castorama (1)
1.545
PB  Göteborg/SGöteborg/S7.9.21
9.93   35.63   22.41   24.23
4x400 m (1)
3:08.86
PB  SMHuddingeSM, Huddinge1.8.21
 Örgryte IS
Samuel Wiik, Anders Pihlblad
Felix Francois, Carl Bengtström

2020

60 m (1)
7.40i
SB  VäxjöVäxjö18.1.20
100 m (1)
11.41
SB  Göteborg/UGöteborg/U27.6.200.0
200 m (2)
23.31i
SB  Malmö/AMalmö/A26.1.20
22.58
SB  Göteborg/UGöteborg/U27.6.20-1.0
400 m (10)
50.15i
SB  VäxjöVäxjö18.1.20
50.75i
  Malmö/AMalmö/A25.1.20
50.96i
  ISMVäxjöISM, Växjö22.2.20
50.27i
  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH29.2.20
49.93i
SB  (15)IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH1.3.20
49.96
SB  Göteborg/SGöteborg/S14.6.20
50.34
  FGPKarlstadFGP, Karlstad8.7.20
49.91
SB  SöderhamnSöderhamn8.8.20
50.66
  SMUppsalaSM, Uppsala14.8.20
50.03
  JSMLinköpingJSM, Linköping22.8.20
800 m (1)
1:57.69
SB  Göteborg/SGöteborg/S25.7.20
400 m häck (5)
54.94
SB  Göteborg/SGöteborg/S23.6.20
1:10.61
  Göteborg/SGöteborg/S4.7.20
54.68
SB  Lag-SMGöteborg/SLag-SM, Göteborg/S6.8.20
54.36
SB  SMUppsalaSM, Uppsala15.8.20
55.48
  JSMLinköpingJSM, Linköping23.8.20
Höjd (1)
1.70i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH5.3.20
Tresteg (1)
13.80
SB  JSMKristinehamnJSM, Kristinehamn30.8.20+0.2
 
13.36
0.0
12.94
0.0
13.44
-0.1
13.32
-0.4
13.40
-3.0
13.80
+0.2
Kula (1)
9.17
SB  Göteborg/SGöteborg/S16.9.20
Diskus (1)
23.09
SB  Göteborg/SGöteborg/S16.9.20
Slägga (1)
21.92
SB  Göteborg/SGöteborg/S16.9.20
Spjut (1)
33.39
SB  Göteborg/SGöteborg/S16.9.20
Castorama (1)
1.423
PB  Göteborg/SGöteborg/S16.9.20
9.17   33.39   23.09   21.92
4x100 m (1)
41.95
  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S13.9.20
 Örgryte IS
Jonatan Hirsh, Alexander Andreasson
Samuel Wiik, Tobias Carlryd
4x400 m (1)
DNF
  SMGöteborg/SSM, Göteborg/S13.9.20
 Örgryte IS
Samuel Wiik, Jonathan Carbe
Chris Gray, Carl Bengtström
3x400 m (1)
2:32.74
SB  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S12.9.20
 Örgryte IS

2019

60 m (1)
7.24i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH13.1.19
100 m (1)
11.40
SB  JSMVarbergJSM, Varberg14.9.19+1.9
200 m (2)
22.70i
PB  (22)ISMNorrköpingISM, Norrköping17.2.19
22.50
SB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.19+0.9
400 m (5)
49.60i
SB  (15)ISMNorrköpingISM, Norrköping16.2.19
51.67i
  IJSMVäxjöIJSM, Växjö23.2.19
49.64i
  IJSMVäxjöIJSM, Växjö24.2.19
50.32
SB  Göteborg/SGöteborg/S9.6.19
50.71
  JSMVarbergJSM, Varberg14.9.19
1500 m (1)
4:53.69
SB  JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19
110 m häck (1)
16.29
SB  JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19+1.8
400 m häck (6)
56.76
SB  BauhausStockholm/SBauhaus, Stockholm/S30.5.19
54.53
SB  BoråsBorås1.6.19
54.45
SB  Lag-SMHelsingborgLag-SM, Helsingborg26.6.19
54.24
SB  (13)VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U28.6.19
54.49
  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S11.8.19
1:01.46
  SMKarlstadSM, Karlstad31.8.19
Höjd (1)
1.83
SB  JSMVarbergJSM, Varberg14.9.19
Stav (1)
3.04
SB  JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19
Längd (1)
6.31
SB  JSMVarbergJSM, Varberg14.9.190.0
Kula (1)
9.85
PB  JSMVarbergJSM, Varberg14.9.19
Diskus (1)
23.47
PB  JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19
Spjut (1)
38.40
SB  JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19
Tiokamp (1)
5.762
PB  (9)JSMVarbergJSM, Varberg15.9.19
11.40/+1.9   6.31/0.0   9.85   1.83   50.71
16.29/+1.8   23.47   3.04   38.40   4:53.69
4x100 m (2)
42.59
  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S26.5.19
 Örgryte IS
Victor Koch, Alexander Andreasson
Filip Björklund, Samuel Wiik
41.85
SB  Lag-SMHelsingborgLag-SM, Helsingborg26.6.19
 Örgryte IS
Tobias Carlryd, Alexander Andreasson
Samuel Wiik, Carl Bengtström
4x400 m (1)
3:14.72
SB  SMStockholm/SSM, Stockholm/S26.5.19
 Örgryte IS
Jonathan Carbe, Felix Francois
Samuel Wiik, Carl Bengtström
3x400 m (1)
2:34.22
SB  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S25.5.19
 Örgryte IS

2018

60 m (1)
7.32i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH13.1.18
100 m (2)
11.14w
  SkaraSkara6.6.18+2.3
11.17
PB  SkaraSkara6.6.180.0
200 m (5)
22.86i
PB  VäxjöVäxjö21.1.18
22.10
PB  SkaraSkara6.6.18+0.1
22.21w
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U1.7.18+3.5
22.80
  JSMHuddingeJSM, Huddinge4.8.18-2.3
1:03.61
  JSMHuddingeJSM, Huddinge5.8.180.0
400 m (9)
49.61i
PB  VäxjöVäxjö20.1.18
50.10i
  Göteborg/FHGöteborg/FH3.2.18
49.29i
PB  ISMGävleISM, Gävle17.2.18
49.28i
PB  (13)ISMGävleISM, Gävle18.2.18
49.41i
  IJSMUppsalaIJSM, Uppsala24.2.18
49.40i
  IJSMUppsalaIJSM, Uppsala25.2.18
49.40
PB  Göteborg/UGöteborg/U30.6.18
48.97
PB  Lag-SMHelsingborgLag-SM, Helsingborg6.7.18
49.52
  FGPKarlstadFGP, Karlstad25.7.18
400 m häck (5)
53.55
SB  Göteborg/SGöteborg/S2.6.18
53.36
SB  (11)HalmstadHalmstad17.6.18
53.45
  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U29.6.18
55.56
  JSMHuddingeJSM, Huddinge4.8.18
DNS
  JSMHuddingeJSM, Huddinge5.8.18
4x100 m (4)
41.94
SB  SMGöteborg/SSM, Göteborg/S26.5.18
 Örgryte IS
Alexander Andreasson, Jonathan Carbe
Carl Bengtström, Samuel Wiik
41.19
PB  SMGöteborg/SSM, Göteborg/S26.5.18
 Örgryte IS
Alexander Andreasson, Jonathan Carbe
Carl Bengtström, Samuel Wiik
43.65
  JSMGöteborg/SJSM, Göteborg/S27.5.18
 Örgryte IS
Tobias Carlryd, Samuel Wiik
Victor Koch, Carl Bengtström
42.60
  Lag-SMHelsingborgLag-SM, Helsingborg6.7.18
 Örgryte IS
Alexander Andreasson, Artur Engström
Victor Koch, Samuel Wiik
4x400 m (1)
3:13.15
PB  SMGöteborg/SSM, Göteborg/S27.5.18
 Örgryte IS
Samuel Wiik, Felix Francois
Jonathan Carbe, Carl Bengtström

2017

60 m (1)
7.45i
SB  Göteborg/FHGöteborg/FH14.1.17
100 m (2)
11.11w
  SkaraSkara6.6.17+2.8
11.30w
  JSMLinköpingJSM, Linköping9.9.17+2.2
200 m (1)
22.40
PB  LerumLerum21.6.17+1.0
300 m (1)
35.94
PB  MölndalMölndal4.8.17
400 m (3)
51.29
SB  JSMGävleJSM, Gävle11.8.17
50.38
PB  JSMGävleJSM, Gävle12.8.17
49.50
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping9.9.17
600 m (1)
1:24.01i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH17.12.16
800 m (1)
1:56.04
PB  Lag-SMBoråsLag-SM, Borås7.7.17
1500 m (1)
4:32.94
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17
110 m häck (99.1 cm) (1)
15.78
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17+1.8
400 m häck (7)
54.55
PB  HalmstadHalmstad18.6.17
54.22
PB  VUSGöteborg/UVUS, Göteborg/U30.6.17
56.94
  JSMGävleJSM, Gävle12.8.17
53.13
PB  JSMGävleJSM, Gävle13.8.17
53.98
  NMUmeåNM, Umeå19.8.17
53.05
PB  (10)SMHelsingborgSM, Helsingborg26.8.17
53.72
  SMHelsingborgSM, Helsingborg27.8.17
Höjd (1)
1.81
SB  JSMLinköpingJSM, Linköping9.9.17
Stav (1)
3.02
SB  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17
Längd (1)
6.54
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping9.9.17+1.7
Tresteg (2)
13.21i
SB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH19.2.17
 
11.1512.1712.9812.7112.8413.21
13.62
SB  Göteborg/UGöteborg/U2.7.17+0.4
Kula (6.0 kg) (1)
11.09
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping9.9.17
Diskus (1.75 kg) (1)
31.62
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17
Spjut (1)
40.68
PB  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17
Tiokamp (P19) (1)
6.320
  JSMLinköpingJSM, Linköping10.9.17
            
            
4x100 m (1)
41.65
PB  JSMMalmö/SJSM, Malmö/S27.5.17
 Örgryte IS
Victor Koch, Alexander Andreasson
Carl Bengtström, Samuel Wiik
1000 m stafett (1)
1:56.45
PB  JSMMalmö/SJSM, Malmö/S27.5.17
 Örgryte IS
Victor Koch, Alexander Andreasson
Carl Bengtström, Samuel Wiik

2016

60 m (2)
7.38i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH12.3.16
7.38i
=PB  Göteborg/FHGöteborg/FH12.3.16
100 m (2)
11.36w
  SkaraSkara3.9.16+2.4
11.41
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16+0.8
200 m (1)
22.87
PB  Göteborg/SGöteborg/S16.8.16+1.0
400 m (5)
51.06i
PB  IJSMVäxjöIJSM, Växjö21.2.16
50.15i
PB  IJSMVäxjöIJSM, Växjö21.2.16
50.43
PB  HelsingborgHelsingborg10.7.16
51.22
  JSMHässleholmJSM, Hässleholm5.8.16
52.53
  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
800 m (1)
2:02.71
SB  HalmstadHalmstad19.6.16
1000 m (1)
2:45.30i
PB  (54) IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH13.3.16
1500 m (1)
4:49.37
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
60 m häck (99.1 cm) (1)
8.90i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH13.3.16
110 m häck (1)
15.45
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16-0.3
400 m häck (2)
55.18
PB  JSMHässleholmJSM, Hässleholm7.8.16
1:33.84
  SMSollentunaSM, Sollentuna27.8.16
Höjd (2)
1.76i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH12.3.16
 
1.73
O
1.76
O
1.79
XXX
     
1.84
PB  JSMFalunJSM, Falun10.9.16
 
1.63
O
1.69
O
1.72
O
1.75
XO
1.78
XO
1.81
XXO
1.84
O
1.87
XXX
Stav (2)
3.04i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH13.3.16
 
2.44
O
2.54
O
2.64
O
2.74
XXO
2.84
XXO
2.94
XO
3.04
O
3.14
XXX
3.15
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
 
2.55
O
2.75
O
2.85
O
2.95
O
3.05
O
3.15
XXO
3.25
XXX
 
Längd (2)
6.17i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH12.3.16
 
5.995.946.17
6.34
PB  JSMFalunJSM, Falun10.9.160.0
 
6.21
+0.3
6.27
+1.2
6.34
Tresteg (2)
13.86
PB  (23)Göteborg/UGöteborg/U3.7.16+1.5
13.98w
  Göteborg/UGöteborg/U3.7.16+4.1
Kula (6.0 kg) (2)
9.63i
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH12.3.16
 
9.639.099.07
10.99
  JSMFalunJSM, Falun10.9.16
 
9.61X9.84
Diskus (1.75 kg) (1)
25.11
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
 
X25.11X
Slägga (1)
23.46
PB  Göteborg/S-KGöteborg/S-K21.9.16
Spjut (1)
39.95
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
 
33.4334.7239.95
Sjukamp (P19) (1)
4.382
PB  IJSMGöteborg/FHIJSM, Göteborg/FH13.3.16
7.38   6.17   9.63   1.76
8.90   3.04   2:45.30
Tiokamp (P19) (1)
5.961
PB  JSMFalunJSM, Falun11.9.16
11.41/+0.8   6.34/0.0   10.99   1.84   52.53
15.45/-0.3   25.11   3.15   39.95   4:49.37
4x100 m (3)
45.04
SB  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S29.5.16
 Örgryte IS
Tobias Larsson, Victor Koch
Samuel Wiik, Arvid Ryberg
44.76
  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S29.5.16
 Örgryte IS
Tobias Larsson, Victor Koch
Samuel Wiik, Arvid Ryberg
42.93
PB  Lag-SMNorrköpingLag-SM, Norrköping13.7.16
 Örgryte IS
Victor Koch, Max Hejdenberg
Samuel Wiik, Oliwer Åstrand
1000 m stafett (2)
2:05.70
SB  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S28.5.16
 Örgryte IS
Oliver Edman Chrantz, Tobias Larsson
Victor Koch, Samuel Wiik
2:05.45
SB  JSMStockholm/SJSM, Stockholm/S28.5.16
 Örgryte IS
Oliver Edman Chrantz, Tobias Larsson
Victor Koch, Samuel Wiik

2015

200 m (1)
23.73
PB  Göteborg/UGöteborg/U5.7.15+1.6
400 m (6)
53.82i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH7.12.14
51.89i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH28.2.15
51.43i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH1.3.15
51.54
PB  Göteborg/UGöteborg/U4.7.15
51.70
  USMKalmarUSM, Kalmar21.8.15
52.73
  Lag-USMEnskedeLag-USM, Enskede29.8.15
800 m (1)
2:00.94
PB  HalmstadHalmstad28.6.15
300 m häck (83.8 cm) (2)
39.88
PB  USMKalmarUSM, Kalmar22.8.15
DNS
  USMKalmarUSM, Kalmar23.8.15
Tresteg (1)
13.47i
PB  IUSMGöteborg/FHIUSM, Göteborg/FH1.3.15
 
13.0213.3813.1613.1113.4013.47
1000 m stafett (2)
2:03.26
PB  JSMSollentunaJSM, Sollentuna16.5.15
 Örgryte IS
Alexander Andreasson, Victor Koch
Max Hejdenberg, Samuel Wiik
2:02.93
PB  JSMSollentunaJSM, Sollentuna16.5.15
 Örgryte IS
Alexander Andreasson, Victor Koch
Max Hejdenberg, Samuel Wiik

2014

110 m häck (91.4 cm, 8.9 m) (1)
16.59
PB  Göteborg/SGöteborg/S31.5.14-1.3
300 m häck (83.8 cm) (1)
42.03
PB  KungsbackaKungsbacka31.8.14
Tresteg (2)
12.96i
PB  IUSMVäxjöIUSM, Växjö8.3.14
 
12.34XX12.4912.9512.96
13.15
PB  USMSöderhamnUSM, Söderhamn10.8.14+1.8
 
12.63
+1.1
X12.34
+1.4
12.54
+3.1
12.67
+1.4
13.15
+1.8

2013

60 m häck (83.8 cm) (1)
9.50i
PB  IUSMMalmö/AIUSM, Malmö/A10.3.13
100 m häck (83.8 cm, 8.25 m) (1)
14.95
PB  Göteborg/SGöteborg/S1.6.13+0.6
110 m häck (83.8 cm, 8.5 m) (1)
15.17
PB  USMEskilstunaUSM, Eskilstuna11.8.13+1.3
300 m häck (76.2 cm) (3)
44.28
PB  USMEskilstunaUSM, Eskilstuna9.8.13
43.48
PB  USMEskilstunaUSM, Eskilstuna10.8.13
43.06
PB  KungsbackaKungsbacka8.9.13
Höjd (1)
1.60i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH25.11.12
Tresteg (2)
11.51
PB  USMEskilstunaUSM, Eskilstuna11.8.13+1.9
12.81
PB  KungsbackaKungsbacka7.9.13+2.0
Åttakamp (P15) (1)
=PB  VarbergVarberg22.9.13
         
         

2012

100 m häck (83.8 cm, 8.25 m) (2)
15.30w
  SävedalenSävedalen2.6.12+2.4
15.45
PB  UddevallaUddevalla1.9.12+0.7
300 m häck (76.2 cm) (1)
45.70
PB  ÄngelholmÄngelholm8.9.12
Tresteg (4)
10.83i
PB  Göteborg/FHGöteborg/FH4.12.11
10.95i
PB  Malmö/AMalmö/A11.3.12
10.77
PB  VarbergVarberg18.8.12+1.2
10.79w
  VarbergVarberg18.8.12+2.8
Åttakamp (P15) (1)
PB  VarbergVarberg16.9.12
         
         

Längst till höger topp-50-placering i den svenska genom-tiderna-statistiken

SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat278240.Eventname AS Eventeng, alltat278240.*, 0 AS auto, CONCAT(DAY(alltat278240.Date),'.',MONTH(alltat278240.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat278240.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat278240 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat278240.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat278240.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat278240.Ord=referenceswe.ENumber AND referenceswe.Age=99 AND alltat278240.Ind=referenceswe.Ind AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat278240.Eventname AS Eventeng, alltat278240.*, 1 AS auto, CONCAT(DAY(alltat278240.Date),'.',MONTH(alltat278240.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat278240.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat278240 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat278240.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat278240.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat278240.Ord=referenceswe.ENumber AND referenceswe.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age<23) AND referenceswe.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age=99) AND alltat278240.Ind=referenceswe.Ind AND referenceswe.Age<23 AND alltat278240.Age<20 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' UNION SELECT sweevents2.EventName AS Eventswe, alltat278240.Eventname AS Eventeng, alltat278240.*, 2 AS auto, CONCAT(DAY(alltat278240.Date),'.',MONTH(alltat278240.Date),'.',SUBSTRING(YEAR(alltat278240.Date),-2)) AS Datu FROM `2010`.referenceswe, tempdb2.alltat278240 INNER JOIN `2010`.menpbest ON menpbest.iid = alltat278240.iid INNER JOIN `2010`.sweevents2 ON alltat278240.Event=sweevents2.tilastopajaevent WHERE alltat278240.Ord=referenceswe.ENumber AND referenceswe.ENumber IN (SELECT DISTINCT ENumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age BETWEEN 35 AND 95) AND referenceswe.ENumber NOT IN (SELECT ENumber FROM `2010`.referenceswe WHERE Age=99) AND alltat278240.Ind=referenceswe.Ind AND referenceswe.Age>34 AND alltat278240.Age>34 AND Standing = 1 AND Roundi IS NULL AND referenceswe.Event NOT LIKE '%x%' ORDER BY auto, Ord, Ind

60 m
Inne
7.24
Göteborg/FH13.1.19
100 m
Ute
11.17
Skara6.6.180.0
200 m
Ute
22.10
Skara6.6.18+0.1
Inne
22.70
Norrköping17.2.19
300 m
Ute
35.47
Göteborg/S29.5.21
400 m
Ute
48.97
Helsingborg6.7.18
Inne
49.28
Gävle18.2.18
600 m
Inne
1:24.01
Göteborg/FH17.12.16
800 m
Ute
1:56.04
Borås7.7.17
1000 m
Inne
2:45.30
Göteborg/FH13.3.16
1500 m
Ute
4:32.94
Linköping10.9.17
110 m häck
Ute
15.45
Falun11.9.16-0.3
400 m häck
Ute
53.05
Helsingborg26.8.17
Höjd
Ute
1.84
Falun10.9.16
Inne
1.76
Göteborg/FH12.3.16
Stav
Ute
3.15
Falun11.9.16
Inne
3.04
Göteborg/FH13.3.16
Längd
Ute
6.54
Linköping9.9.17+1.7
Inne
6.17
Göteborg/FH12.3.16
Tresteg
Ute
13.86
Göteborg/U3.7.16+1.5
Inne
13.47
Göteborg/FH1.3.15
Kula
Ute
9.93
Göteborg/S7.9.21
Diskus
Ute
23.47
Varberg15.9.19
Slägga
Ute
24.23
Göteborg/S7.9.21
Spjut
Ute
40.68
Linköping10.9.17
Tiokamp
Ute
5.762
Varberg15.9.19
Castorama
Ute
1.545
Göteborg/S7.9.21

Junior-ungdom
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Ute
16.59
Göteborg/S31.5.14-1.3
60 m häck (99.1 cm)
Inne
8.90
Göteborg/FH13.3.16
110 m häck (99.1 cm)
Ute
15.78
Linköping10.9.17+1.8
300 m häck (76.2 cm)
Ute
43.06
Kungsbacka8.9.13
300 m häck (83.8 cm)
Ute
39.88
Kalmar22.8.15
Kula (6.0 kg)
Ute
11.09
Linköping9.9.17
Inne
9.63
Göteborg/FH12.3.16
Diskus (1.75 kg)
Ute
31.62
Linköping10.9.17
Sjukamp (P19)
Inne
4.382
Göteborg/FH13.3.16
Åttakamp (P15)
Ute
Varberg16.9.12
200 m
22.10
3
D
Skara6.6.18+0.1
22.40
2
B
Lerum21.6.17+1.0
22.50
6
C
VUSGöteborg/U30.6.19+0.9
22.58
2
C
Göteborg/U27.6.20-1.0
22.70i
3
h2
ISMNorrköping17.2.19
22.80
4
22
h2
JSMHuddinge4.8.18-2.3
22.86i
1
G
Växjö21.1.18
22.87
1
C
Göteborg/S16.8.16+1.0
22.97i
2
E
Växjö24.1.21
23.31i
2
C
Malmö/A26.1.20
Visa/dölj alla resultat
23.73
6
Göteborg/U5.7.15+1.6
1:03.61
7
22
JSMHuddinge5.8.180.0
10-bästasnitt: 22.709
400 m
48.97
2
Lag-SMHelsingborg6.7.18
49.28i
4
ISMGävle18.2.18
49.29i
2
h2
ISMGävle17.2.18
49.40i
2
22
IJSMUppsala25.2.18
49.40
4
B
Göteborg/U30.6.18
49.41i
2
22
h1
IJSMUppsala24.2.18
49.50
dec
19
JSMLinköping9.9.17
49.52
5
B
Karlstad25.7.18
49.60i
3
h1
ISMNorrköping16.2.19
49.61i
5
Växjö20.1.18
Visa/dölj alla resultat
49.64i
3
22
IJSMVäxjö24.2.19
49.65
3
Göteborg/S24.7.21
49.66
6
h2
SMBorås27.8.21
49.91
3
22
Söderhamn8.8.20
49.93i
3
22
IJSMGöteborg/FH1.3.20
49.94
5
Göteborg/S2.6.21
49.96
3
Göteborg/S14.6.20
50.03
2
22
JSMLinköping22.8.20
50.10i
3
B
Göteborg/FH3.2.18
50.13i
3
h1
ISMMalmö/A20.2.21
50.15i
2
19
IJSMVäxjö21.2.16
50.15i
2
C
Växjö18.1.20
50.22i
4
B
Växjö23.1.21
50.27i
1
22
h1
IJSMGöteborg/FH29.2.20
50.32
2
Göteborg/S9.6.19
50.34
5
Karlstad8.7.20
50.38
4
19
JSMGävle12.8.17
50.42i
2
B
Göteborg/FH6.2.21
50.43
3
Helsingborg10.7.16
50.65i
1
B
Göteborg/FH17.1.21
50.66
6
h2
SMUppsala14.8.20
50.71
dec
22
JSMVarberg14.9.19
50.75i
4
Malmö/A25.1.20
50.96i
4
h3
ISMVäxjö22.2.20
51.06i
1
19
h5
IJSMVäxjö21.2.16
51.22
2
19
h3
JSMHässleholm5.8.16
51.29
1
19
h3
JSMGävle11.8.17
51.43i
2
17
IUSMGöteborg/FH1.3.15
51.54
4
Göteborg/U4.7.15
51.67i
2
22
h1
IJSMVäxjö23.2.19
51.70
3
17
h2
USMKalmar21.8.15
51.89i
1
17
h2
IUSMGöteborg/FH28.2.15
52.53
dec
19
JSMFalun11.9.16
52.73
3
17
B
teamNCEnskede29.8.15
53.82i
2
Göteborg/FH7.12.14
10-bästasnitt: 49.398
400 m häck
53.05
3
h2
SMHelsingborg26.8.17
53.13
2
19
JSMGävle13.8.17
53.36
2
Halmstad17.6.18
53.45
8
VUSGöteborg/U29.6.18
53.55
4
Göteborg/S2.6.18
53.72
7
SMHelsingborg27.8.17
53.91
4
Göteborg/S19.6.21
53.98
4
19
NMUmeå19.8.17
54.22
1
B
VUSGöteborg/U30.6.17
54.24
3
B
VUSGöteborg/U28.6.19
Visa/dölj alla resultat
54.36
6
h2
SMUppsala15.8.20
54.45
5
Lag-SMHelsingborg26.6.19
54.49
4
22
JSMGöteborg/S11.8.19
54.53
2
Borås1.6.19
54.55
2
Halmstad18.6.17
54.61
3
B
Sollentuna13.6.21
54.68
3
Club ChGöteborg/S6.8.20
54.94
3
Göteborg/S23.6.20
54.97
1
B
VUSGöteborg/U10.7.21
55.18
2
19
JSMHässleholm7.8.16
55.48
5
22
JSMLinköping23.8.20
55.56
1
22
h1
JSMHuddinge4.8.18
56.76
8
BauhausStockholm/S30.5.19
56.94
2
19
h1
JSMGävle12.8.17
1:01.46
4
h3
SMKarlstad31.8.19
1:06.49
5
h2
SMBorås28.8.21
1:10.61
7
Göteborg/S4.7.20
1:33.84
6
h2
SMSollentuna27.8.16
10-bästasnitt: 53.661
Tresteg
13.86
+
19
Göteborg/U3.7.16+1.5
13.80
6
22
JSMKristinehamn30.8.20+0.2
13.62
7
19
Göteborg/U2.7.17+0.4
13.47i
3
17
IUSMGöteborg/FH1.3.15
13.21i
6
19
IJSMGöteborg/FH19.2.17
13.15
5
16
NC-ySöderhamn10.8.14+1.8
12.96i
3
16
NC-yVäxjö8.3.14
12.81
1
15
Kungsbacka7.9.13+2.0
11.51
9
15
NC-yEskilstuna11.8.13+1.9
10.95i
5
14
Malmö/A11.3.12
Visa/dölj alla resultat
10.83i
2
14
Göteborg/FH4.12.11
10.77
+
15
Varberg18.8.12+1.2
10-bästasnitt: 12.934
4x100 m
41.19
3
SMGöteborg/S26.5.18
41.65
1
19
JSMMalmö/S27.5.17
41.85
3
Lag-SMHelsingborg26.6.19
41.94
3
h2
SMGöteborg/S26.5.18
41.95
1
22
JSMGöteborg/S13.9.20
42.59
1
22
JSMStockholm/S26.5.19
42.60
4
Lag-SMHelsingborg6.7.18
42.93
5
Lag-SMNorrköping13.7.16
43.65
4
22
JSMGöteborg/S27.5.18
44.76
5
19
JSMStockholm/S29.5.16
Visa/dölj alla resultat
45.04
2
19
h2
JSMStockholm/S29.5.16
10-bästasnitt: 42.511

Total results in database: 211
By event:
60 m:8
100 m:10
200 m:13
300 m:2
400 m:45
600 m:1
800 m:5
1000 m:1
1500 m:3
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m):1
60 m häck (83.8 cm):1
60 m häck (99.1 cm):1
100 m häck (83.8 cm, 8.25 m):3
110 m häck (83.8 cm, 8.5 m):1
110 m häck (99.1 cm):1
110 m häck:2
300 m häck (76.2 cm):4
300 m häck (83.8 cm):3
400 m häck:29
Höjd:6
Stav:4
Längd:4
Tresteg:14
Kula (6.0 kg):3
Kula:3
Diskus (1.75 kg):2
Diskus:3
Slägga:3
Spjut:5
Sjukamp (P19):1
Tiokamp:1
Tiokamp (P19):2
Åttakamp (P15):2
Castorama:2
4x100 m:11
4x400 m:4
3x400 m:2
1000 m stafett:5
60 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
7.38
 H-19
Göteborg/FH
12.3
 
7.38
H-19
Göteborg/FH
12.3
 
2017
7.45
 5h1
Göteborg/FH
14.1
 
2018
7.32
 2h1
Göteborg/FH
13.1
 
2019
7.24
2rB
Göteborg/FH
13.1
 
2020
7.40
 5h9
Växjö
18.1
 
2021
7.29
 2rC
Göteborg/FH
10.1
 
7.37
6h1
Göteborg/FH
10.1
 
100 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
11.41
 D-19
Falun
11.9
 +0.8
11.36w
 4h4
Skara
3.9
 +2.4
2017
11.11w
 2h11
Skara
6.6
 +2.8
11.30w
 D-19
Linköping
9.9
 +2.2
2018
11.17
2rD
Skara
6.6
 0.0
11.14w
 5h7
Skara
6.6
 +2.3
2019
11.40
 D-22
Varberg
14.9
 +1.9
2020
11.41
 5rC
Göteborg/U
27.6
 0.0
2021
11.27
 2rG
Skara
6.6
-0.3
11.29
5h5
Skara
6.6
 +1.2
200 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2015
23.73
 6D-17
Göteborg/U
5.7
 +1.6
2016
22.87
 1rC
Göteborg/S
16.8
 +1.0
2017
22.40
 2rB
Lerum
21.6
 +1.0
2018
22.10
3rD
Skara
6.6
 +0.1
22.80
4 h2-22
Huddinge
4.8
-2.3
1:03.61
7 -22
Huddinge
5.8
 0.0
22.21w
 4rD
Göteborg/U
1.7
 +3.5
2019
22.50
 6rC
Göteborg/U
30.6
 +0.9
2020
22.58
 2rC
Göteborg/U
27.6
-1.0
Inne Visa/dölj alla resultat
2018
22.86
 1rG
Växjö
21.1
 
2019
22.70
3h2
Norrköping
17.2
 
2020
23.31
 2rC
Malmö/A
26.1
 
2021
22.97
 2rE
Växjö
24.1
 
300 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
35.94
 1rB
Mölndal
4.8
 
2021
35.47
4
Göteborg/S
29.5
 
400 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2015
51.54
 4
Göteborg/U
4.7
 
51.70
3h2-17
Kalmar
21.8
 
52.73
3 rB-17
Enskede
29.8
 
2016
50.43
 3
Helsingborg
10.7
 
51.22
2h3-19
Hässleholm
5.8
 
52.53
D-19
Falun
11.9
 
2017
49.50
 D-19
Linköping
9.9
 
50.38
4-19
Gävle
12.8
 
51.29
1h3-19
Gävle
11.8
 
2018
48.97
2
Helsingborg
6.7
 
49.40
4rB
Göteborg/U
30.6
 
49.52
5rB
Karlstad
25.7
 
2019
50.32
 2
Göteborg/S
9.6
 
50.71
D-22
Varberg
14.9
 
2020
49.91
 3-22
Söderhamn
8.8
 
49.96
3
Göteborg/S
14.6
 
50.03
2-22
Linköping
22.8
 
50.34
5
Karlstad
8.7
 
50.66
6h2
Uppsala
14.8
 
2021
49.65
 3
Göteborg/S
24.7
 
49.66
6h2
Borås
27.8
 
49.94
5
Göteborg/S
2.6
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2015
51.43
 2 -17
Göteborg/FH
1.3
 
51.89
1 h2-17
Göteborg/FH
28.2
 
53.82
2
Göteborg/FH
7.12
 
2016
50.15
 2-19
Växjö
21.2
 
51.06
1h5-19
Växjö
21.2
 
2018
49.28
4
Gävle
18.2
 
49.29
2h2
Gävle
17.2
 
49.40
2-22
Uppsala
25.2
 
49.41
2h1-22
Uppsala
24.2
 
49.61
5
Växjö
20.1
 
50.10
3rB
Göteborg/FH
3.2
 
2019
49.60
 3h1
Norrköping
16.2
 
49.64
3-22
Växjö
24.2
 
51.67
2h1-22
Växjö
23.2
 
2020
49.93
 3-22
Göteborg/FH
1.3
 
50.15
2rC
Växjö
18.1
 
50.27
1h1-22
Göteborg/FH
29.2
 
50.75
4
Malmö/A
25.1
 
50.96
4h3
Växjö
22.2
 
2021
50.13
 3h1
Malmö/A
20.2
 
50.22
4rB
Växjö
23.1
 
50.42
2rB
Göteborg/FH
6.2
 
50.65
1rB
Göteborg/FH
17.1
 
600 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2017
1:24.01
3rB
Göteborg/FH
17.12
 
800 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2015
2:00.94
 1-17
Halmstad
28.6
 
2016
2:02.71
 3-19
Halmstad
19.6
 
2017
1:56.04
5
Borås
7.7
 
2020
1:57.69
 5rC
Göteborg/S
25.7
 
2021
1:59.77
 1rC
Göteborg/U
11.7
 
1000 m
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
2:45.30
H-19
Göteborg/FH
13.3
 
1500 m
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
4:49.37
 D-19
Falun
11.9
 
2017
4:32.94
D-19
Linköping
10.9
 
2019
4:53.69
 D-22
Varberg
15.9
 
110 m häck
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
15.45
D-19
Falun
11.9
-0.3
2019
16.29
 D-22
Varberg
15.9
 +1.8
400 m häck
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
55.18
 2-19
Hässleholm
7.8
 
1:33.84
6h2
Sollentuna
27.8
 
2017
53.05
3h2
Helsingborg
26.8
 
53.13
2-19
Gävle
13.8
 
53.72
7
Helsingborg
27.8
 
53.98
4-19
Umeå
19.8
 
54.22
1rB
Göteborg/U
30.6
 
54.55
2
Halmstad
18.6
 
56.94
2h1-19
Gävle
12.8
 
2018
53.36
 2
Halmstad
17.6
 
53.45
8
Göteborg/U
29.6
 
53.55
4
Göteborg/S
2.6
 
55.56
1 h1-22
Huddinge
4.8
 
2019
54.24
 3rB
Göteborg/U
28.6
 
54.45
5
Helsingborg
26.6
 
54.49
4 -22
Göteborg/S
11.8
 
54.53
2
Borås
1.6
 
56.76
8
Stockholm/S
30.5
 
1:01.46
4h3
Karlstad
31.8
 
2020
54.36
 6h2
Uppsala
15.8
 
54.68
3
Göteborg/S
6.8
 
54.94
3
Göteborg/S
23.6
 
55.48
5-22
Linköping
23.8
 
1:10.61
7
Göteborg/S
4.7
 
2021
53.91
 4
Göteborg/S
19.6
 
54.61
3rB
Sollentuna
13.6
 
54.97
1rB
Göteborg/U
10.7
 
1:06.49
5h2
Borås
28.8
 
Höjd
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
1.84
D-19
Falun
10.9
 
2017
1.81
 D-19
Linköping
9.9
 
2019
1.83
 D-22
Varberg
14.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2013
1.60
 5-15
Göteborg/FH
25.11
 
2016
1.76
H-19
Göteborg/FH
12.3
 
2020
1.70
 5
Göteborg/FH
5.3
 
Stav
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
3.15
D-19
Falun
11.9
 
2017
3.02
 D-19
Linköping
10.9
 
2019
3.04
 D-22
Varberg
15.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
3.04
H-19
Göteborg/FH
13.3
 
Längd
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
6.34
 D-19
Falun
10.9
 0.0
2017
6.54
D-19
Linköping
9.9
 +1.7
2019
6.31
 D-22
Varberg
14.9
 0.0
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
6.17
H-19
Göteborg/FH
12.3
 
Tresteg
Ute Visa/dölj alla resultat
2012
10.77
 +-15
Varberg
18.8
 +1.2
10.79w
 1-15
Varberg
18.8
 +2.8
2013
12.81
 1-15
Kungsbacka
7.9
 +2.0
11.51
9-15
Eskilstuna
11.8
 +1.9
2014
13.15
 5-16
Söderhamn
10.8
 +1.8
2016
13.86
+-19
Göteborg/U
3.7
 +1.5
13.98w
 7-19
Göteborg/U
3.7
 +4.1
2017
13.62
 7-19
Göteborg/U
2.7
 +0.4
2020
13.80
 6-22
Kristinehamn
30.8
 +0.2
Inne Visa/dölj alla resultat
2012
10.95
 5-14
Malmö/A
11.3
 
10.83
2-14
Göteborg/FH
4.12
 
2014
12.96
 3-16
Växjö
8.3
 
2015
13.47
3 -17
Göteborg/FH
1.3
 
2017
13.21
 6-19
Göteborg/FH
19.2
 
Kula
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
9.85
 D-22
Varberg
14.9
 
2020
9.17
 Com
Göteborg/S
16.9
 
2021
9.93
Com
Göteborg/S
7.9
 
Diskus
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
23.47
D-22
Varberg
15.9
 
2020
23.09
 Com
Göteborg/S
16.9
 
2021
22.41
 Com
Göteborg/S
7.9
 
Slägga
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
23.46
 Com
Göteborg/S-K
21.9
 
2020
21.92
 Com
Göteborg/S
16.9
 
2021
24.23
Com
Göteborg/S
7.9
 
Spjut
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
39.95
 D-19
Falun
11.9
 
2017
40.68
D-19
Linköping
10.9
 
2019
38.40
 D-22
Varberg
15.9
 
2020
33.39
 Com
Göteborg/S
16.9
 
2021
35.63
 Com
Göteborg/S
7.9
 
Tiokamp
Ute Visa/dölj alla resultat
2019
5.762
3-22
Varberg
15.9
 
Castorama
Ute Visa/dölj alla resultat
2020
1.423
 6
Göteborg/S
16.9
 
2021
1.545
7
Göteborg/S
7.9
 

Junior-ungdom
60 m häck (99.1 cm)
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
8.90
H-19
Göteborg/FH
13.3
 
110 m häck (91.4 cm, 8.9 m)
Ute Visa/dölj alla resultat
2014
16.59
2-17
Göteborg/S
31.5
-1.3
110 m häck (99.1 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2017
15.78
D-19
Linköping
10.9
 +1.8
300 m häck (76.2 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2012
45.70
 5-14
Ängelholm
8.9
 
2013
43.06
2-15
Kungsbacka
8.9
 
43.48
7-15
Eskilstuna
10.8
 
44.28
4h2-15
Eskilstuna
9.8
 
300 m häck (83.8 cm)
Ute Visa/dölj alla resultat
2014
42.03
 2-17
Kungsbacka
31.8
 
2015
39.88
2h1-17
Kalmar
22.8
 
Kula (6.0 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
10.99
 D-19
Falun
10.9
 
2017
11.09
D-19
Linköping
9.9
 
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
9.63
H-19
Göteborg/FH
12.3
 
Diskus (1.75 kg)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
25.11
 D-19
Falun
11.9
 
2017
31.62
D-19
Linköping
10.9
 
Sjukamp (P19)
Inne Visa/dölj alla resultat
2016
4.382
7 -19
Göteborg/FH
13.3
 
Åttakamp (P15)
Ute Visa/dölj alla resultat
2012
1-15
Varberg
16.9
 
2013
4-15
Varberg
22.9
 
Tiokamp (P19)
Ute Visa/dölj alla resultat
2016
5.961
 1-19
Falun
11.9
 
2017
6.320
1-19
Linköping
10.9
 

Ute
400 m
SM 2020
6
h2
50.66
SM 2021
6
h2
49.66
400 m häck
SM 2016
6
h2
1:33.84
SM 2017 7
53.72
3
h2
53.05
SM 2019
4
h3
1:01.46
SM 2020
6
h2
54.36
SM 2021
5
h2
1:06.49
4x100 m
SM 2018 3
41.19
3
h2
41.94
4x400 m
SM 2018 1
3:13.15
SM 2019 2
3:14.72
SM 2020
DNF
SM 2021 1
3:08.86
Inne
200 m
ISM 2019
3
h2
22.70
400 m
ISM 2018 4
49.28
2
h2
49.29
ISM 2019
3
h1
49.60
ISM 2020
4
h3
50.96
ISM 2021
3
h1
50.13

Junior-ungdom
Ute
200 m
JSM 2018 7
22
1:03.61
4
22
h2
22.80
400 m
USM 2015
3
17
h2
51.70
JSM 2016
2
19
h3
51.22
JSM 2017 4
19
50.38
1
19
h3
51.29
JSM 2020 2
22
50.03
300 m häck (83.8 cm)
USM 2015
2
17
h1
39.88
17
DNS
400 m häck
JSM 2016 2
19
55.18
JSM 2017 2
19
53.13
2
19
h1
56.94
JSM 2018
1
22
h1
55.56
22
DNS
JSM 2019 4
22
54.49
JSM 2020 5
22
55.48
Tresteg
JSM 2020 6
22
13.80
Tiokamp (P19)
JSM 2016 1
19
5.961
JSM 2017 1
19
6.320
Tiokamp
JSM 2019 3
22
5.762
4x100 m
JSM 2016 5
19
44.76
2
19
h2
45.04
JSM 2017 1
19
41.65
JSM 2018 4
22
43.65
JSM 2019 1
22
42.59
JSM 2020 1
22
41.95
1000 m stafett
JSM 2015 4
19
2:02.93
2
19
h2
2:03.26
JSM 2016 5
19
2:05.45
1
19
h1
2:05.70
JSM 2017 1
19
1:56.45
3x400 m
JSM 2019 2
22
2:34.22
JSM 2020 4
22
2:32.74
Inne
400 m
IUSM 2015 2
17
51.43
1
17
h2
51.89
IJSM 2016 2
19
50.15
1
19
h5
51.06
IJSM 2018 2
22
49.40
2
22
h1
49.41
IJSM 2019 3
22
49.64
2
22
h1
51.67
IJSM 2020 3
22
49.93
1
22
h1
50.27
Tresteg
IUSM 2015 3
17
13.47
IJSM 2017 6
19
13.21
Sjukamp (P19)
IJSM 2016 7
19
4.382